PDA

View Full Version : Propunere plugin



visinescu
06-11-2016, 11:26 PM
Aș dori să vă propun un plugin și anume "Invisible Spectator" (<b>You have to register to ba able to see this link</b>). Acesta vă va ajuta să spionați codații din postura de jucător decedat și nu din cea de spectator, astfel, codatul nu-și va da seama că-l urmăriți.

Ce ziceți?>:)

-WickedSick-
06-11-2016, 11:34 PM
Stau si ma gandesc ca ulterior playerii daca vad prea multi admini "decedati" vor raporta ca fiind bug + ca nu-si are rostul (parerea mea)
Rog si ceilalti colegi sa se pronunte , momentan sunt :contra: .

grasu''
06-11-2016, 11:53 PM
:contra: .wickedsick are dreptate

visinescu
07-11-2016, 09:55 AM
Nu cred că va fi o cireadă de admini stând la spectatori, poate cel mult 2, iar din experiența mea de admin, nu s-a plâns niciun jucător că de ce sunt "morți" pe server și chiar dacă s-ar plânge, plângerea lor este irelevantă. Mai mult, când vor fi mulți jucători pe server, nimeni nu va băga de seamă că "mortul" îi spionează.
Este sau era un individ pe nume Ady pe server care când juca corect, când juca codat și presupun că-și dădea seama când este urmărit. Cu acest plugin, vă puteți camufla în "morți" și să-l executați pe Ady și pe cei ca el.

De asemenea, puteți să-l întrebați pe Morpheus despre acest plugin!

ADRI
07-11-2016, 11:23 AM
nu o sa pun nici un plugin de genu pentru ca e prea mult de lucru dar o sa mai adaug admini invizibili pentru asta

visinescu
07-11-2016, 11:46 AM
Bineeeeeeee!!!!!!