PDA

View Full Version : Reclamatie iSwearSheWas18



G|Nico.
05-11-2016, 05:48 PM
Fara prea multa vorbarie :)
NICK: G|Nico.
VARSTA: 22
DATA SI ORA: 05/11 . aproximativ 17:00 /18:00
IP: -
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT:Iswear[..]
MOTIVUL: Incalcare regulament/ abuz asupra altui admin.
DOVADA: Poze consola steam .



1 . <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Nu am habar de ce il intereseaza atat de mult viata mea personala, probabil ca se simte inca injosit de la ultima reclmatie, cauta conflict .

2 . <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Plictisit ori frustrat oarecum..ca ma plimbam stanga -dreapta in fata lui pentru a-mi incarca hp..dupa mai multe incercari de a-mi da slap si pe o mapa anterioara ..si descoperind cum sa treaca de imunitate imi da slap chiar in timp ce il atacam..se vede imediat deasupra in consola cum am murit in laserul lui .Din cauza slapului care m-a bagat in lm .

3 . <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Si in ultima instanta ..cred ca o vrut sa arate cat de boss este el .Pt ca runda abia incepuse, iar el imi da slap sa atac . Rly ? :)

Si aici un mic fragment din regulament ;;) sa arat ca am dreptul sa cer sacntionarea ta . Pentru ca tot imi reprosai ca nu l-am citit, dar se pare cu tu l-ai uitat .

Este INTERZIS adminilor sa se sanctioneze intre ei! Pentru eventualele conflicte cu un alt admin faceti Reclamatie sau contactati liderul serverului! Aveti voie sa sanctionati doar jucatorii si sloturile fara imunitate! Folosirea comenzilor utilizate la sanctiuni asupra altui admin atrage dupa sine degradarea sau scoaterea adminului!


#haidipalarevedere

Daenerys
05-11-2016, 05:58 PM
E greu să respecți modelul de reclamație? Tocmai tu te luasei de PUSKA pentru că nu l-a respectat.
Slapul l-am primit pe moama și eu, și tu pentru că era curios daca avem imunitate. Nu trebuie să te aprinzi pentru slapul ăla. Nici măcar nu te-a afectat la joc.
Īn rest... Stānd spec pe tine am observat că nu-ți place sa ataci din nu știu ce motive; cred că aveai destul hp, zic eu. Și de multe ori stăteai să te cerți pe chat īn loc să ataci, mi-ai
cerut să-ți dau slay, dar cred că și tu erai conștientă că nu puteam deoarece aveai imunitate, deci ironia ta mă depășește..

Las pe ceilalți admini să-și dea cu părerea.

iSwearSheWas18 :O
05-11-2016, 06:14 PM
Hello Tool .
So ...Atata timp cat stai degeaba si nu ataci te astepti sa nu iti dau slap?, regulamentul este pentru "toata lumea" nu doar pentru playeri ,tu stai degeaba si nu ataci dar tipi la altii sa atace .Este corect?Nu cred.
Si ma rog cum te am bagat in lm cu slapu" daca ti am dat slap dupa ce erai deja moarta?(cum rezulta si din ss tau) am sa te rog sa nu mai minti .
Nu cred ce te am jignit ti am adresat o intrebare,daca tu te ataci problema ta,nu cred ca te am jignit ba chiar am sa il rog pe raz cand are timp sa cinteasca consola ,sa vedem daca am zis ceva.

G|Nico.
05-11-2016, 06:15 PM
Și de multe ori stăteai să te cerți pe chat īn loc să ataci[..]
POST2: Am fost de față atunci cānd te plimbai de colo-colo īn loc să ataci și am fost de față cānd stăteai pe chat să te cerți. Nu m-am legat de niciun eveniment care s-a
īntāmplat după ce am ieșit eu, te rog nu te mai scuza legāndu-te de posturile mele.

Nu stiu daca esti constienta, dar vorbesti in necunostinta de cauza .Da, erai on in incercarea si esuarea lamentabila de a-mi da slap pe o mapa anterioara .
Ei bine imediat dupa ce ai iesit tu si citez : [I]ill go on fb, dupa care ai parasit sv`ul, habar nu ai ce s-a intamplat intre timp.
Eu cel putin am dovezi pentru a sustine ce am spus mai sus. Iar tu cand sustii ca stau sa ma cert pe chat, as dorii lafel, dovezi pt a arata ca eu am inceput conflictul .
Nu imi poti cere sa atac atata timp cat Iswear imi recomanda sa fac ceva cu viata mea pe u@, nu sunt o persoana care sa taca si sa inghita .

Rasp.post 2 . Tocmai de aceea subliniez faptul ca nu mai erai on pe server, mp 2010b . Iar eu vorbesc aici strict despre acele slapuri , si comportamentul lui abuziv si grosolan, la care tu nu ai fost prezenta, de aceea ti-am spus ca vb in necunostinta de cauza. Nu as fii facut reclamatie doar pt faptul ca el cauta conflict si ca cerseste atentie. Ci pt ca o facut abuz de amin si o incalcat regulamentul . Sper ca m-am facut inteleasa . AMIN .


So ...Atata timp cat stai degeaba si nu ataci iti dau cate slapuri vreau, regulamentul este pentru "toata lumea" nu doar pentru playeri ,tu stai degeaba si nu ataci dar tipi la altii sa atace .

Vreau dovezi Isw , daca regulamentul interzice clar folosirea comenzilor pe cei cu imunitatea, nu poti face ce vrei tu, cand vrei tu . Anunti ownerul si el stie ce are de facut . Nu il excluzi si faci tu legea . Din cate a spus si Razz nu esti la prima abatere . Daca in a 2-a poza slapul nu era valabil, si zici ca mi l-ai dat dupa ce am murit, nu aparea in detaliu cu "slaped with 0 damage" . Slapul mi l-ai dat in timp ce eram in cutie ,incercand sa pun lm peste al tau,(se vede clar ca in lm`ul tau am murit) din cauza slapului , care a aparut cu delay in consola ! Daca iti este cunoscut termenul .

Am vrut sa am o seara relaxanta de weekend..(multi gasesc cs`ul o metoda de relaxare , nu vad de ce as fii luata in deradere, la misto sau orice a incercat el sa faca, pt ca fac ce vreau cu timpul meu liber)si am jucat linistita pana sa intre cei doi . Pustanii astia ..si-au facut ei asa o echipa gen "Joker and Harley , facand ce vor ei pe sv..dand slay`uri si slapuri total aiurea..dezactivand lasere ..si normal sustinandu`se cand e vorba de acuze, ca doar sunt "preceni" .
Cand sustii sus si tare ceva, as dorii sa aduci si dovezi asa cum eu am facut , altfel nu stam de vb .

iSwearSheWas18 :O
05-11-2016, 06:36 PM
Slapul mi l-ai dat in timp ce eram in cutie ,incercand sa pun lm peste al tau, dar murind din cauza slapului , care a aparut cu delay in consola ! Daca iti este cunoscut termenul .

Te rog sa imi arati si mie toata chestia asta" chiar sunt curios.
Dar mnah cum ti am facut reclamatia si sa dovedit ca ai gresit cum stai la panda sa mi faci si tu una .

Daenerys
05-11-2016, 06:53 PM
Nu stiu daca esti constienta, dar vorbesti in necunostinta de cauza .Da, erai on in incercarea si esuarea lamentabila de a-mi da slap pe o mapa anterioara .
Ei bine imediat dupa ce ai iesit tu si citez : [I]ill go on fb, dupa care ai parasit sv`ul, habar nu ai ce s-a intamplat intre timp.
Eu cel putin am dovezi pentru a sustine ce am spus mai sus. Iar tu cand sustii ca stau sa ma cert pe chat, as dorii lafel, dovezi pt a arata ca eu am inceput conflictul .



Am fost de față atunci cānd te plimbai de colo-colo īn loc să ataci și am fost de față cānd stăteai pe chat să te cerți. Nu m-am legat de niciun eveniment care s-a
īntāmplat după ce am ieșit eu, te rog nu te mai scuza legāndu-te de posturile mele.
Nu m-am gāndit să stau să fac zeci de screenshoturi pentru fiecare ceartă de a ta din chat, īmi pare rău. Nu m-am gāndit că vei recurge la o reclamație avānd īn vedere
felul īn care tocmai tu te porți.
Nu mă bag īn conflictul vostru, e problema voastră. Eu eram pe server și spun ceea ce am văzut. Dovezile le dați voi īntre voi. Eu mă leg de comportamentul tău doar, pentru ca și
tu ai un slot pe server, așa că nu profita de imunitate.

-WickedSick-
05-11-2016, 07:05 PM
@-G|Nico : Uite o reclamatie similara (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) acesteia , daca i-ai fi explicat situatia in privat si faptul ca esti deranjata de atitudinea lui cu siguranta n-ar mai fi facut , nu putem fi usi de biserica mereu . Haideti sa incercam sa fim mai buni unii cu altii , am realizat acum ceva timp ca un grad pe server inseamna mai mult decat sa stau cu ochii pe COLEGII MEI si sa-i reclam de fiecare data cand calca gresit.

G|Nico.
05-11-2016, 07:25 PM
@ -WickedSick- Ma sti si dupa clasic, imi place sa joc linistita , nu vorbesc neintrebata sau daca nu sunt bagata in seama .
Nu am tangente cu el, si nu am avut vreodata ca sa`i vorbesc in privat. De la ultima reclamatie o ramas vorba ca ne evitam pe cat posibil .
Aici nu este vorba de flashuri sau slapuri intre 2 persoane care isi permit. Eu nu ii permit glume, iar el o fost pe departe de a glumii .
Dupa cum o spus si el, face ce vrea, cum vrea , cand vrea. :) Dar nu-i chiar asa, si din cate o zis si Razz nu e la prima abatare, dar se pare ca nu si-o invatat lectia . Nu asimileaza .

Daenerys
05-11-2016, 07:42 PM
Bine că ai dat repede edit să faci și tu după model reclamația... Cam tārziu da` mno, īn fine.

iSwearSheWas18 :O
05-11-2016, 07:48 PM
Deci sa inteleg ca nimeni nu are voie sa isi "permita ceva cu tine..doar tu ai voie sa iti permiti ceva cu ei" .
Vreau sa stiu si eu exact ce mi am permis cu tine? Doar nu mi am permis sa iti dau vreun sfat sau te fac "copil antipatic" sau alte ironii care mi le ai adresat tu mie in reclamatia precedenta facuta de mine.
Ce anume te a deranjat ?O simpla intrebare?te am jignit?
Eu zic ca te ai ofticat si agitat atat datorita reclamatiei precedente si timpului prea mult liber pe care probabil il ai.

PUSKA
05-11-2016, 10:16 PM
imi pare foarte rau ca nu am respectat modelul de reclamatie dar reclamatia mea este doar citita nu raspunde nimeni ??:) nu are rost sa ne certam intre noi dar playeri chiar acuza admini pentru ceea ce nu trebuie
chiar si pozele puse de catre reclamant sunt in favoarea mea dar asta e mergem inainte:)

iSwearSheWas18 :O
05-11-2016, 10:53 PM
imi pare foarte rau ca nu am respectat modelul de reclamatie dar reclamatia mea este doar citita nu raspunde nimeni ??:) nu are rost sa ne certam intre noi dar playeri chiar acuza admini pentru ceea ce nu trebuie
chiar si pozele puse de catre reclamant sunt in favoarea mea dar asta e mergem inainte:)

ai gresit reclamatia :|

G|Nico.
05-11-2016, 10:54 PM
Ei bine se pare ca pe voi chiar nimeni nu va suporta, si din ce vad in reclamatii recente ..Eu am dreptate in tot ce zic aici .
1)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Corect, asta am zis si eu..abuz ! Si vad ca nu e prima oara .

2)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Iep , slapuri date aiurea...Ai o slabiciune pt palme, probabil esti satul de ele ..(de la soarta) si vrei sa le imparatesti si cu altii .
Si cum zice si boutique, si eu as dorii sa se ia masuri in privinta asta .

Sa mai continui ? No ca le stiti..si stiti si ce piaze sunteti .

Voi chiar faceti o echipa pe cinste in a va bate joc de playeri si admini, va rasculati amandoi..si va aparati greselile unul altuia .
Sunteti niste admini pe cinste . Gj :)

#haidipalarevedere

Daenerys
05-11-2016, 11:05 PM
Ei bine se pare ca pe voi chiar nimeni nu va suporta, si din ce vad in reclamatii recente ..Eu am dreptate in tot ce zic aici .
1)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Corect, asta am zis si eu..abuz ! Si vad ca nu e prima oara .

2)<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Iep , slapuri date aiurea...Ai o slabiciune pt palme, probabil esti satul de ele ..(de la soarta) si vrei sa le imparatesti si cu altii .
Si cum zice si boutique, si eu as dorii sa se ia masuri in privinta asta .

Sa mai continui ? No ca le stiti..si stiti si ce piaze sunteti .

Voi chiar faceti o echipa pe cinste in a va bate joc de playeri si admini, va rasculati amandoi..si va aparati greselile unul altuia .
Sunteti niste admini pe cinste . Gj :)

#haidipalarevedere

:)) Tu nu știi de ce să te mai legi, așa-i?
Ce legătură are trecutul cu ce se īntāmplă aici? Īți place să te abați de la subiect din cauza nervilor?
Eu zic să nu o mai bagi pe Bot īn discuție, mi se pare cel mai rău exemplu pe care l-ai putut lua, mai ales că ea nici nu mai are ce căuta pe forum.
Eu nu īmi īmpart greșelile cu nimeni, eu nici măcar n-am greșit cu ceva aici :)) ai uitat cui ai făcut reclamația? Ce vrei să-ți fac dacă și eu eram pe server atunci? Sunt admin
și am dreptul să īmi dau cu părerea, mai ales fiind īn stadiul de martor.

Ai uitat că eu fac legatura doar de comportamentul tau? Ia uite aici:
"Ai o slabiciune pt palme, probabil esti satul de ele ..(de la soarta) si vrei sa le imparatesti si cu altii ." Bravo, īmi place comportamentul tău, demn de 22 de ani.
Reclamația asta ai făcut-o mai mult din frustrare.

#haidipalarevedere

iSwearSheWas18 :O
05-11-2016, 11:12 PM
Grasu juca pe alt nume si nu pe admin, pe langa asta era vorba de block.
Daca ai fi avut rabdare si ai fi citit totul ti ai fi dat seama,dar exact ca si cu blocku" vorbesti iar pe langa in nestiinta de cauza.
Asa cum am mai spus o meriti slapu" nu ma intereseaza regula ca nu se aplica comenzi pe alt admin ,atata timp cat tu ai pretentia si urli la alti sa te atace, si tu trebuie sa faci la fel ,nu esti cu nimic mai special .

G|Nico.
05-11-2016, 11:29 PM
@-DeeaMu, Haha ?:)) De ce sa nu mai aibe botic voie pe forum ? Cine zice ?! Joaca pe clasic si clar ii activa si pe forum . Ma amuzi teribil donsoara . Nu deviez si nu ma abat de la subiect, este chiar pe subiect, atata timp cat este despre duo`ul asta Deea+Isw . Si tocmai ca nu am uitat cui i-am facut reclamatia, este pt ISW ! in calitate de martor, ai venit..ti-ai dat cu parerea, ai plecat ! NU TE INTINZI, CA NU SUNTEM LA POMANA FRUMOASO ! Daca aveti o slabiciune unul pt altul si va doriti asa mult, dc nu va luati ?! Ne scutiti pe noi de-o bataie de cap , sau 2 . AMIN !
Si asa sunteti de nedespartit . .cred ca cuvantul caine..se potrivea mai bine in aceasta conjunctura,in aceasta relatie a voastra (nu lui Botic) ..Dar nu stu care-i maidanezul si care tine lesa ! Aici va impariti voi atributiile . Ham hau . :))

@Isw, slapuri nu dai ! Ca nu ai voie ! Regula ar trebuii sa te interese,si inca foarte mult.. ! Este pusa acolo pt astia asa, ca tine..de-i doare `n ..de tot si toate ..si sfarsesc cu ea in mana .Daca te deranjeaza ceva in legatura cu un admin ca nu ataca , te plangi ownerului sau faci referire pe forum . Nu cred ca ai devenit lider peste noapte ca sa faci ce vrei tu ,cand ti se scoala tie ! Nu mai spune ca eu "urlu" la ceilalti sa atace daca nu ai si un screnshot dovedind chestia asta !
Un singur cuvand am pentru voi doi, si cu asta imi inchei seara pe forum . DEZOLANT!

#gatacufotosinteza!
#laculcaretoatalumea!
P.s - Hai copiel si pe asta deea, stiu ca iti place :> :))
Vai de voi..

Daenerys
05-11-2016, 11:33 PM
E ultimul reply pe care-l mai las la reclamația asta facută anapoda.
"duo"-ul asta de care zici te cam frustrează, problema ta, nu știu ce ai, dar te bagi deja īntr-o situație mai penibilă ca la īnceput deoarece īncepe să iasa frustrarea din tine.
Ai rabdare să se ia o decizie și nu mai tot căuta motive de ceartă că nu ești īn piață.
Ai 22 de ani, comporta-te ca a tare.

Topic closed.

RaZz0R
06-11-2016, 11:31 AM
inchid cererea pentru a nu a mai avea comentarii inutile si o sa revin cu raspuns pe parcursul zilei.

RaZz0R
06-11-2016, 08:21 PM
Swear ti s-a spus de N ori, comenzile pe alti admini sau sloturi fara imunitate sunt strict interzise. Nu inteleg de ce nu ai bagat asta la cap de prima data.
Ai reusit sa-ti pierzi gradul si de data asta.
App, nu va mai bagati unul peste altul pentru a lua apararea prietenilor, numai daca va luati purtatori de cuvant.