PDA

View Full Version : Reclamatie 'WeezeSike (Sau ceva de genul)



anders.
05-11-2016, 01:56 AM
Nick-ul tau: anders.
Varsta: 19
Nick-ul admin-ului/player-ului: 'WeezeSike sau ceva de genul. ( Nu l-am memorat, deoarece am primit nu stiu ce comanda de destroy/exterminate, stiti voi :D .
Ora si Data / harta: 1:30, 5/11/2016 - deathrun_arctic
Motiv: Eram 3 oameni pe server de pe la ora 1 fara un sfert, cam asa. Ne jucam ce ne jucam pe arctic, si dintr-o data intra acest admin. Ne jucam in continuare si a inceput sa se certe cu un jucator pe nume Squizzle (Nici lui nu i-am retinut numele exact, nu am avut timp. Dar a fost ceva de genul, verificati logs) . Se certau. si acest Weeze, de nervi, l-a pus pe Squizzle sa faca wgcd. Mai apoi, am incercat sa port o discutie cu el despre cum nu e necesar sa intrii pe server atunci cand ai nervi ca n-ai fumat (din spusele lui), deoarece strici atmosfera celorlalti jucatori, fie ei ca sunt 3, fie 20. Apoi mi-a cerut mie wargods. L-am intrebat daca o sa ceara wg la toti care eram pe server si a raspuns, citez "cap coada" . I-am dat wargods, a stat vreo 5 minute cu ochii in el si a realizat ca eu acum 1 an foloseam wall. Da, recunosc, acum 1 an foloseam wall si alte tipuri de script-uri, coduri, etc. doar ca sa le testez pe serverele mele cu niste prieteni. (De distractie, normal).De asemenea wargods-ul din seara asta ar fi trebuit sa fie STRICT pentru faza care i s-a parut lui suspecta. (Nu omorasem decat 2 oameni dupa ce a intrat el pe server si inainte sa imi ceara wg-ul. . . :D) Tin sa mentionez ca el mi-a dat ban/tiger shock (sau ce pana mea o fi comanda aia din 2008), pe acest motiv. Ca acum 1 an foloseam wallhack. Din cauza tiger shock-ului, nu am apucat sa fac print in consola, la conversatie, etc, dar admin-ul prezent pe server a fost NexT, si jucatorul Squizzle care pot confirma.
Dovezi: Efectiv nu am avut cum. Asta a fost tot ce am putut sustrage : connect dr.wargods.ro
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.0.101:27015
Connecting to dr.wargods.ro...
You have been banned from this server.

Retrying dr.wargods.ro...
You have been banned from this server.

Retrying dr.wargods.ro...
You have been banned from this server.

+++ numele meu transformandu-se in "anders. [Tiger's Shock]" .
Mentiuni: Acest admin a venit de la "munca" la 1:30, nu si-a fumat tigara, a prins nervi si a decis sa isi faca de cap pe server. Rog administratorii acestui server sa ia masuri in privinta acestui individ :) .

Multa bafta!

P.S : Cititi tot, ca nu va dor ochii si oricum nu e mult :D

-WickedSick-
05-11-2016, 02:04 AM
Voi răspunde de dimineață acestei reclamații cu explicațiile de rigoare fiindcă acum sunt obosit. Sunt multe de spus atât despre tine cât și celălalt "sfânt" Squizzle.

anders.
05-11-2016, 02:09 AM
Tot tu o sa imi repari cs-ul dupa acel Tiger Shock?

Urâțel, este și pe steam și mi-e lene să fac modificările necesare ca să pot pleca înapoi la Warnight :(

Ntz ntz ntz. . .

-=Christian=-
05-11-2016, 09:06 AM
Andres,nu am fost in seara aia pe server dar stiu ca Wick nu ar da asa de usor shock,este un admin cu experienta si veniti voi niste nici,nu stiu cum sa va zic sa va da-ti drept "copii cuminti" care voi nici nu aveti habar de regulamentul serverului.Dupa parerea mea este o reclamatie de care nu-si are rostul.

Edit: Si app numele este WickedSick`

hellchatte (alex)
05-11-2016, 11:11 AM
Reclamație puerilă frate ai folosit coduri pe răspunderea ta în regulament scrie clar că nu e voie cu coduri.

-WickedSick-
05-11-2016, 11:43 AM
Deci , hai sa incepem:
1. Rapoatele tale wCD: <b>You have to register to ba able to see this link</b> !
2. Nu ma intereseaza ca in raportul de aseara n-ai avut Wallhack , ai avut in celelalte 4 anterioare.
3. Eu mi-am facut treaba dandu-ti ban fiindca ai un cheat in wCD , daca LiOn. considera ca poti juca pe server ,sunt de acord !
4. Intr-adevar nu fumasem de ceva ore si eram nervos , dar asta nu justifica cu nimic faptul ca nu am voie sa va supun unui test wCD in orice ora din zi sau din noapte pe oricine ce-l consider suspect. E dreptul meu ca si admin , si datoria voastra ca si playeri sa realizati testul pentru a dovedii ca nu aveti nimic de ascuns.
5.NU TOLEREZ CODATII , si cu tine am incheiat.

Sa trecem la domnul Squerill:

" <b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b> "

Totul a inceput cand eram Tero , iar acest frustrat desii era free a decis ca-i mai interesant sa ma omoare decat sa de-a arma , urmand sa-l pun ulterior la wCD , a inceput cu tot felul de ironisme , corectari gramaticale chiar si jigniri , testul wCD a fost curat intr-adevar , dar dupa iesirea acestuia dupa server , l-am banat 500min pentru toate "complimentele" ce mi` le-a facut cat a stat pe server.
1. Eu sunt o fire calma , si tolerez multe , dar toate pana la un punct.
2. Acest individ , m-a scos din pepeni , foarte tare.
3. Squerill daca vezi aceasta reclamatie ,fi sigur ca admin aici pe server nu vei avea curand, pana nu-ti revizuiesti comportamentul, ma voi asigura eu.
4.Cu urmatoare ocazie in care te mai prind in astfel de "ipostaze" de a mai ironiza si pe altii si a rade de ei , vei primii ban imediat , fara discutii , fiindca nimeni nu e obligat sa fie bataia voastra de joc.
5. Daca am gresit o litera intr-un cuvant pe server asta nu inseamna ca nu am 19 ani ,si-ti da tie dreptul de a ma corecta intr-un mod ironic ci inseamna ca era o ora foarte tarzie din noapte si eram foarte obosit , si mai mult ca sigur era normal sa mai "pocesc" anumite cuvinte. Iti spun sigur ca nivelul meu de mentalitate e mult mai dezvoltat ca al tau.
6. NU TOLEREZ PERSOANE CA TINE , invata sa te comporti , vei avea multe de castigat.

anders.
05-11-2016, 12:21 PM
Prietene, nici eu nu tolerez codatii. Dar dupa cum am mentionat.

Wargods-ul de aseara, A FOST STRICT pentru cand ai crezut tu ca sunt suspect.
Nu pentru acum 1, 2, sau 20 de ani!. Ce faceam eu acum nu stiu cat timp nu te intereseaza pe tine. Ce am facut cat timp sunt pe server-ul lui LiOn, asta ar trebui sa va intereseze.
In primul rand, nu este logic, si daca pe voi va intereseaza trecutul mai mult decat prezentul, e nasol.

P.S : Singurul motiv pentru care am facut o reclamatie la ora 2, a fost ca inca mai voiam sa joc pe server, deoarece e deathrun si imi aduce aminte de copilarie. Ba chiar nici nu mai sunt asa multe. Ca altfel, credeti-ma, imi luam banu', stiam ca nu trebuie sa ma cobor la nivelul lui josnic, sau de superioritate (depinde, ca nu cred ca m-ai suparat doar pe mine cu atitudinea ta), dar ma rog.

Banuiesc ca daca acest individ e moderator, nu prea ii puteti face nimic :))) . . . . Ca na, unde grad mare, unde abuz si mai mare.
Imi dati unban, ma lasati cu ban, nu imi pasa. Dar din cauza atitudinilor voastre server-ul asta nu va mai exista prea curand.

Pace

-WickedSick-
05-11-2016, 01:25 PM
Prietene, nici eu nu tolerez codatii.

Deci sa inteleg ca nu te tolerezi pe tine insuti ? :hohot: . Cat despre "prietene" , mai ai mult de mers pana sa ajungi sa fi prieten cu mine.


Wargods-ul de aseara, A FOST STRICT pentru cand ai crezut tu ca sunt suspect.
Nu pentru acum 1, 2, sau 20 de ani!. Ce faceam eu acum nu stiu cat timp nu te intereseaza pe tine. Ce am facut cat timp sunt pe server-ul lui LiOn, asta ar trebui sa va intereseze.
In primul rand, nu este logic, si daca pe voi va intereseaza trecutul mai mult decat prezentul, e nasol.

Ba sa stii ca ma intereseaza atat timp cat tu figurezi cu wallhack in propriile rapoarte chiar de 4 ori. Cum ti-am spus si mai sus , daca LiOn decide ca poti juca n-am nimic impotriva , sau daca am gresit eu , rog sa fiu sanctionat.


P.S : Singurul motiv pentru care am facut o reclamatie la ora 2, a fost ca inca mai voiam sa joc pe server, deoarece e deathrun si imi aduce aminte de copilarie. Ba chiar nici nu mai sunt asa multe. Ca altfel, credeti-ma, imi luam banu', stiam ca nu trebuie sa ma cobor la nivelul lui josnic, sau de superioritate (depinde, ca nu cred ca m-ai suparat doar pe mine cu atitudinea ta), dar ma rog.

Deci tot continuii sa fi ironic din cate vad , constat faptul ca , copilaria o traiesti acum. Am suparat pe mai multi ? Imi pare rau , imi pare rau pentru ca va victimizati atat , dar fara vreun rezultat pozitiv.


Banuiesc ca daca acest individ e moderator, nu prea ii puteti face nimic :))) . . . . Ca na, unde grad mare, unde abuz si mai mare.
Imi dati unban, ma lasati cu ban, nu imi pasa. Dar din cauza atitudinilor voastre server-ul asta nu va mai exista prea curand.

Moderator-ul nu are nici o legatura cu server-ul de deathrun , asta arata ca inca traiesti in copilarie , iar de sanctionat pot fi sanctionat , atunci cand e cazul. Nu va mai exista curand?Sa o luam ca pe o amenintare sau cum ? Nivelul de frustrare e exagerat de mare , si-si face simtita prezenta.. :| .

anders.
05-11-2016, 01:50 PM
Cand am spus "Prietene", am fost ironic. Imi place cum ti-ai dat seama ca am fost ironic din tot ce am spus, numai nu din "Prietene" :)).
Si nu, nu am spus-o precum o amenintare. Dar cu exemplul tau de atidudine de pe server, oamenii o sa se cam sature. Am si eu 6 servere in doua comunitati. 3 de mix si 3 eac, si cand vin dupa-amiaza de la munca, imi fumez paiul pe balcon, ascultand niste jazz, nu intrand pe servere si consumandu-mi nervii acolo, in acelasi timp stricand atmosfera.

Atat am avut de zis, astept gradele mai mari cu argumente si decizii.

NexT.
05-11-2016, 02:57 PM
Deci , aseara eram pe server , si chiar eu l-am rugat pe Wicked sa iti faca un wcd . Tu aveai cod si wicked a vazut asta. Deci reclamatia este degeaba. Asteaptam raspunsul lu' Lion. :contra:

~TraNda~
05-11-2016, 03:08 PM
Imi dati unban, ma lasati cu ban, nu imi pasa. Dar din cauza atitudinilor voastre server-ul asta nu va mai exista prea curand.

Tocmai ti-ai luat adio de la acest server. Lasa-ne asa cu "nu va mai exista". Te asigur ca acest server nu va lua sfarsit prea curand, asa ca stai calm :) .
Banul ramane! Reclamatie facuta din fustrare.