PDA

View Full Version : Reclamatie PUSKA



dNzfTw # BLasTeR
04-11-2016, 03:28 PM
NICK: dNzfTw # BLasTeR
VARSTA: 15
DATA SI ORA: 04.11.2016, 14.30
IP: dinamic !
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: PUSKA
MOTIVUL:Am intrat si eu pe server cu alt nume deoarece nu aveam wac instalat, un player l-a intrebat pe PUSKA daca e admin si eu i-am spus ca nu e admin si ca PUSKA minte..cum se vede si in dovezi....iar el mi-a dat gag 3 minute pe motiv limbaj. Chiar nu vad daca am jignit sau ce am facut
Si s-a luat de COOL pe motivul ca sta spec si nu joaca. Ca el sta spec sa faca ore.. Stiam ca daca sta spec sa faca ore nu te iei de el si ii spui in cerere daca are sa faca de ce nu merita.
DOVADA:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
P.S: Tin sa mentionez ca aveam numele (1)Wargods Player

~TraNda~
04-11-2016, 03:32 PM
E o reclamatie puierila. Intradevar, la faza asta PUSKA trb tras putin de urechi, e prea recalcitrant! In schimb puteai sa ii trimiti un mesaj lui razzor, sa nu se mai faca tam tam, iar tu sa discuti cu PUSKA in privat si sa o dati la pace.

iSwearSheWas18 :O
04-11-2016, 04:03 PM
Acelasi lucru" care l am precizat si in reclamatia facuta de puska ,cearta e stupida.
Este adevarat ti a dat gag deageaba, cat despre cool cu statul" pe spec , merita kick , nu face nimic altceva decat sa stea spec si sa comenteze la playeri.
Parca nu iti mergea wac ul -,-

-WickedSick-
04-11-2016, 04:17 PM
1. De ce i-ai spus ca minte si ca nu-i admin cand defapt e ?
2. Pentru ce ai primit defapt gag-ul acela? Limbaj ? Ce limbaj?

Ar trebuii sa cooperati ca si admini , nu sa va certati , sau sa va purtati urat cu ceilalti playeri.

PUSKA
05-11-2016, 10:20 PM
Reclamatie PUSKA
NICK: dNzfTw # BLasTeR
VARSTA: 15
DATA SI ORA: 04.11.2016, 14.30
IP: dinamic !
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: PUSKA
MOTIVUL:Am intrat si eu pe server cu alt nume deoarece nu aveam wac instalat, un player l-a intrebat pe PUSKA daca e admin si eu i-am spus ca nu e admin si ca PUSKA minte..cum se vede si in dovezi....iar el mi-a dat gag 3 minute pe motiv limbaj. Chiar nu vad daca am jignit sau ce am facut
Si s-a luat de COOL pe motivul ca sta spec si nu joaca. Ca el sta spec sa faca ore.. Stiam ca daca sta spec sa faca ore nu te iei de el si ii spui in cerere daca are sa faca de ce nu merita.
DOVADA:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
P.S: Tin sa mentionez ca aveam numele (1)Wargods Player


EU NU INTELEG ASTA? DE CE AI SPUS CA NU SUNT ADMIN SI DE CE TE-AI BAGAT DACA I-AM DAT KICK LUI COOL PENTRU CA STATEA SPECTATOR SI NU ERA PRIMA OARA? CARE ERA PROBLEMA TA?>?

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Jur ca la faza asta orice admin care are mai multa experinte trebuie ca acest jucator sa aiba ban cel putin 120 de minute tinant cont de grad pur si simplu a stiut ca sunt admin dar ma luat in batjocora

Daenerys
05-11-2016, 10:57 PM
Dacă era ban, avea rost reclamația. Așa, puteai pur și simplu să-i arăți lui Razzor în pm.
Faceți atâtea topicuri unii doar ca să vă aflați în treabă.

PUSKA
05-11-2016, 11:07 PM
Deamonnn macar spune`mi care are mai multa dreptate si cine a inceput conflictul...cineva cu experienta stie sigur!

Daenerys
05-11-2016, 11:15 PM
Deamonnn macar spune`mi care are mai multa dreptate si cine a inceput conflictul...cineva cu experienta stie sigur!

După părerea mea fiecare a greșit:
1. Gagul se dă pentru jigniri, înjurături etc. Aici n-a fost cazul, tu te-ai simțit atacat doar și ai vrut să-i demonstrezi ceva.
2. Blaster nu mai e un jucător fidel / admin al serverului, el s-a retras, deci nu cred ca se poate aduce în discuție "cearta între admini".

Niciunul nu aveți dreptate după părerea mea, reclamația a fost făcută ca să demonstrați care are mai multă dreptate. Nu mi se pare un motiv bine întemeiat, așa cum
sunt majoritatea reclamațiilor în ultimul timp, observ.

RaZz0R
06-11-2016, 11:29 AM
După părerea mea fiecare a greșit:
1. Gagul se dă pentru jigniri, înjurături etc. Aici n-a fost cazul, tu te-ai simțit atacat doar și ai vrut să-i demonstrezi ceva.
2. Blaster nu mai e un jucător fidel / admin al serverului, el s-a retras, deci nu cred ca se poate aduce în discuție "cearta între admini".

Niciunul nu aveți dreptate după părerea mea, reclamația a fost făcută ca să demonstrați care are mai multă dreptate. Nu mi se pare un motiv bine întemeiat, așa cum
sunt majoritatea reclamațiilor în ultimul timp, observ.

"demonica" are dreptate, blaster trebuia sa taca si sa nu se bage pe treaba adminului iar puska nu trebuia sa ii dea gag din atat. Cat despre acel jucator care sta spec, nu mai dati kick jucatorilor, puteti frumos sa le notati numele undeva sau sa le tine-ti minte daca puteti si daca ei vor venii cu cerere admin/slot specificati frumos ca au facut ore stand spec.
Nu mai face-ti reclamatii din orice discutie.