PDA

View Full Version : reclamatie DNZFT#BLASTER



PUSKA
04-11-2016, 03:27 PM
Cred ca acest jucator nu cunoaste regulamentu i-am facut wdc unui jucator.....si nu a dat scan iar in final i-am dat ban...iar DNZFT#BLASTER a inceput sa ma amentinte ca imi face reclamatie pe forum
cred ca nu ar trebuii primiti toti copii pe acest server majoritatea stau spectatori si cauta galceava cred ca nu merita nici macar slot .....in plus mai stau si spectatori sa faca ore ...ar trebui sa se i`a masuri....
Multumesc!

--------------- Added after 9 minutes ---------------

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

iSwearSheWas18 :O
04-11-2016, 03:57 PM
Era mai ok sa lasi toata chestia asta in "threadu lui" decat sa faci alta pe acelasi subiect .
Faza cu spec" se da kick doar atunci cand se constata ca acea persoana face ore,in cazul lu" cool se justifica .
Nu vad de ce i ai dat gag lu" blass sincer.
Iar Blass parca nu iti mergea wacu" in ss vad ca merge.
Cearta e stupida ,nu isi are rostu" ^^

-=Christian=-
04-11-2016, 04:00 PM
Imi cer scuze ca ma bag dar in primul rand aveai un modelul de reclamatie,de raspectat si al doi-lea rand cu statul la spectatori nu cred ca toti au timp sa joace cum avetii "unii" dintre voi..

-WickedSick-
04-11-2016, 04:21 PM
Am spus ce-am avut de spus in reclamatia cealalta facuta tie .

dNzfTw # BLasTeR
04-11-2016, 04:28 PM
Nu cred ca fost o amentintare ti-am spus pe chat depinde cum vrei tu sa o iei....Eu ti-am spus la ce sa te astepti.

PUSKA
04-11-2016, 05:14 PM
Ar trebui sa joci nu sa stai sa faci observatii in primu rand...si in al doilea nu ti-am dat tie gag desi meritai si tu de ce le spui altor player ca nu sunt admin mai ai si grad pe acest server daca te uiti mai bine dovada ta e tot in favoarea mea esti chiar copil mai bine stai in banca ta si citeste regulamentu cand o sa devii admin atunci vedem ce o sa faci tu dar pana atunci stai cuminte ca nu am decat un kick si un gag pe merite...atata tot asa ca stai linistit

dNzfTw # BLasTeR
04-11-2016, 08:41 PM
Ar trebui sa joci nu sa stai sa faci observatii in primu rand...si in al doilea nu ti-am dat tie gag desi meritai si tu de ce le spui altor player ca nu sunt admin mai ai si grad pe acest server daca te uiti mai bine dovada ta e tot in favoarea mea esti chiar copil mai bine stai in banca ta si citeste regulamentu cand o sa devii admin atunci vedem ce o sa faci tu dar pana atunci stai cuminte ca nu am decat un kick si un gag pe merite...atata tot asa ca stai linistit

Tu nu vezi ca am spus mai sus ca (1)Wargods Player eram eu...ce tot incerci sa-mi spui ca nu mi-ai dat mie gat?
Normal ca nu poti sa-mi dai gag ca am imunitate...
Edit 1: Vezi ca mi-ai gresit numele :))))))))))

Daenerys
05-11-2016, 10:59 PM
PUSKA mi se pare că te-ai aprins prea tare pentru un lucru atāt de minor, și tu și el.
Cum am spus īn cealaltă reclamație, mai calmi cu comenzile și nu mai faceți atātea reclamații pentru că te-a arătat cu degetul.