PDA

View Full Version : Reclamatie luys



AmX_PrInCe
13-12-2011, 11:29 AM
Azi de dimineata, pe la ora 11:05 am intrat pe servar. Peste vreo 2 min a intrat si luys. Era mapa de_dust_moama. Eu am intrat cu cineva intr-o incapere si ala statea foarte aproape de iesire. L-am facut prost deoarece l-a infectat luys, uitati si ce i-am spus daca nu credeti: <b>You have to register to ba able to see this link</b> iar dupa aceea luys mi-a dat gag 5 min: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Dupa ceva timp m-am abtinut sa nu-i zic ceva...Dupa aceea mi-a dat slay pentru ca am stat in fata lui, <b>You have to register to ba able to see this link</b> dar nam mai apucat sa fac ss cand am fost in fata lui...

WarGods | AbySs
13-12-2011, 12:18 PM
Gag-ul l-ai meritat, cat despre "slay" nu ma pronunt ca nu stiu exact ce s-a intamplat.

*S*T*I*N*G*E*R*
13-12-2011, 02:09 PM
GAG-ul l`ai meritat pe deplin cat despre slay nu inteleg bine care a fost situatia dar sa stii si tu ca nu este voie sa blochezi un player intr`un anumit loc(colt) si pe urma sa intri in el cu "E" si sa il bagi in laser/sau sub mapa , sau ..intelegi tu.
Cat despre toate astea nu cred ca a gresit.
Si din cate stiu eu pe mapa respectiva nu prea "este loc" si nu cred ca actiunea lui LUYS a fost doar pentru a`si arata "puterea".

PLAYERII SUNT OBLIGATI SA PASTREZE UN LIMBAJ DECENT PE SERVER INDIFERENT DE IMPREJURARI !.
Cat despre tine.. :(

luys
13-12-2011, 06:32 PM
prince sper sa nu incepem iar cu probleme anterioare,.... si dc nu ai zis tot pana la capat daca tot te-ai apucat
era mapa de_dust2_moama ..mai era 1 om prince al meu vine in mn si ma impinge cu e in laser se baga peste mine. asta nu se numeste block?

AmX_PrInCe
13-12-2011, 07:32 PM
prince sper sa nu incepem iar cu probleme anterioare,.... si dc nu ai zis tot pana la capat daca tot te-ai apucat
era mapa de_dust2_moama ..mai era 1 om prince al meu vine in mn si ma impinge cu e in laser se baga peste mine. asta nu se numeste block?

Aveti dreptate ca gag-ul l-am meritat... Da de ce nu recunosti ca TU mi-ai facut ce ai scris sus??? Si plus de asta tu ai vreo 20-30 reclamatii ai in total:l

luys
13-12-2011, 07:39 PM
Aveti dreptate ca gag-ul l-am meritat... Da de ce nu recunosti ca TU mi-ai facut ce ai scris sus??? Si plus de asta tu ai vreo 20-30 reclamatii ai in total:l

e adevarat am vreo 100000 de reclamatii:=)) :)) :)) eu tiam dat slay ptr ca teai bagat in mn cu e si mai impins in lasere asa ceva nu se face man;) eu nu vreau sa ma pun rau cu tine sau cu altcnv eu ma port frumos cu voi atat cat ma respectati va respect

Admi_ral
13-12-2011, 08:16 PM
ce tine de gag...eu iti dam pe mai mult timp...ce tine de slay eu socot ca luys tre sa aiba o preintimpinare din partea administratiei...
Pe motiv ca: Cu ce marog esti tu mai deosebit de alti playeri...oricare poate sa apese E tu fii atent si nu profita de comenzi...daca de fiecare data am primi slai cind apasam E si intrm in altul kiar ku skopul de al da sub mapa sau in laser...nicaeri nu scrie ca e interzis asta si plus la toate procesul dat nu poate fi controlat ...
Lund in consideratie si trcutul...o avertizare eu cred ca e necesara

Admi_ral
13-12-2011, 08:53 PM
=))

luys
13-12-2011, 09:10 PM
admi_ral eu am citit odata in regulament ca blockul este interzis .. dar daca e admis asa ceva o sa joc si eu numai cu e adik intru in ei ii dau jos dupa mapa si ii bag in lasere eu cred ca nu e corect;)

WarGods | AbySs
14-12-2011, 09:36 AM
ce tine de gag...eu iti dam pe mai mult timp...ce tine de slay eu socot ca luys tre sa aiba o preintimpinare din partea administratiei...
Pe motiv ca: Cu ce marog esti tu mai deosebit de alti playeri...oricare poate sa apese E tu fii atent si nu profita de comenzi...daca de fiecare data am primi slai cind apasam E si intrm in altul kiar ku skopul de al da sub mapa sau in laser...nicaeri nu scrie ca e interzis asta si plus la toate procesul dat nu poate fi controlat ...
Lund in consideratie si trcutul...o avertizare eu cred ca e necesara

Tin sa te contrazic, in trecut a mai fost o problema legata de faptul ca unii playeri se distreaza pe seama acestui "e" pentru a arunca altia playeri sub harta. Si dupa ce i-am explicat lu' Max ce fac unii cu asta, mi-a spus ca cei care fac deastea merita slay/kick/ban pe timp. Si in plus de asta, eu unul, nu vad nimic corect in a arunca pe cineva in laser sau afara din harta. Admirale daca ti s-ar intampla si tie ai vedea cat de enervant si incorect poate fi. Deci eu unul sunt de partea lu' Luys.

AmX_PrInCe ce legatura are trecutul lu' Luys? Vrei sa vorbim despre anumite intamplari din trecut care se repeta si se vor repeta mereu? Hai sa discutam despre faptul ca atunci cand sunteti sanctionati pentru o fapta care ati comis-o, in loc sa recunoasteti ca a fost vina voastra si sa va vedeti de treaba( cum ar fi normal), va apucati sa va luati de adminul respectiv prin tot felul de tampenii. Ring a bell?

P.S. stiu destul de bine ce ii poate capul lu' Luys si pot zice ca, spre deosebire de multi, el macar intelege ca a gresit si isi asuma pedeapsa.

yonutz
14-12-2011, 10:23 AM
bai prince eu te-as sfatui sa-l lasi pe luys in pace ,sa nu ai si mai multe probleme
luys si-a indeplinit functia de admin

AmX_PrInCe
14-12-2011, 05:53 PM
Bine ma hai dati-mi ban faceti ce vreti da da-l in pu la mea de ta ran je.gos are vreo 50 de reclamatii si nu i-ati dat ban permanent

WarGods | AbySs
14-12-2011, 06:40 PM
Bine ma hai dati-mi ban faceti ce vreti da da-l in pu la mea de ta ran je.gos are vreo 50 de reclamatii si nu i-ati dat ban permanent

Asa ma, ne-ai demonstrat ca esti singurul taran de aici. Felicitari.

luys
14-12-2011, 07:48 PM
ma prince sunt de la tara frate sincer ma mandresc cu acest lucru;)

gbz
14-12-2011, 08:29 PM
Prince Vb frumos.. Ai meritat pe deplin:)

ReLLaxX
02-01-2012, 12:28 PM
Gag`-ul oricum il primeai , deoarece pe server trebuie sa pastram un LIMBAJ decent..
PS: Sunt de acord total cu luys , ai meritat slay din cauza asa numitului "block" pe care l`ai facut..
Multi playeri isi fac de cap cu "e" si li se par un lucru distractiv..asa ca se pedepseste cu Slay/Kick/Ban (pe minute) !.
Bafta.!

-_death_-
02-01-2012, 03:38 PM
Si tu esti?

petryca
03-01-2012, 05:36 PM
Amx_Prince...reclamatie facuta degeaba deoarece ai dovedit cat de incapabil esti de a demostra ceva...:
Bine ma hai dati-mi ban faceti ce vreti da da-l in pu la mea de ta ran je.gos are vreo 50 de reclamatii si nu i-ati dat ban permanent...of of of...
:ass: