PDA

View Full Version : Cerere unban krewz



krewz
21-10-2016, 11:16 PM
NUME: krewz
IP: 86-125-200-144
VARSTA:14
STEAM ID:STEAM_0:0:982209649
ID DE STEAM: eram non-steam
DATA: d 21 10 2016
ORA:23:04
HARTA: nu mai stiu mapa
ADMIN: cristi
ADMINII PE SERVER: flash si cristi
MOTIV: m-ia dat sa fac test-ulpt hack, m-ia dat acceapta erroare si ma banat, asa ca am dat add offlaine report si sunt curat <b>You have to register to ba able to see this link</b> , puteti vedea la ora cand am facut poza aicea <b>You have to register to ba able to see this link</b> , puteti sa va uitati in coltu ecranului jos in dreapta sa vedeti orele cand am facut screen pe tot ecranu
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: curat <b>You have to register to ba able to see this link</b> , <b>You have to register to ba able to see this link</b> va puteti uita la ora cand am facut pozele , aici cand eram pe sv <b>You have to register to ba able to see this link</b> si aicea cand am incarcat report-ul offlaine <b>You have to register to ba able to see this link</b> va dati seama cand am facut poza si se vede report.

El trebuia sa imi deie link-ul unde sa incarc report-ul offline, dar csf, mai are de invatat.

p.s: asta trebuia sa mi-l dai cristi <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Result of ReportwCD 21.10.2016 22.21.38.ReportwCD
Unique ID:
7ca*cd759*a440babcb*ad*984414*28


Nick:
krewz

Type (Steam/NonSteam):
NonSteam

Render:
Direct3D

IP:
86.*25.*00.144

Report:
No Cheat Signature Detected

CS opened at:
21.10.2016 21:10:24

wCD TimeStamp:
21.10.2016 22:19:01

System TimeStamp:
21.10.2016 22:21:43

link de la report : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Vreau UNBANN !! SA MA JOC!

-=Christian=-
21-10-2016, 11:33 PM
Ok,sa zicem ca esti curat,Dar de ce nu ai facut atunci? de ce ai stat 20 de min ? Eu te-am explicat si la fel si FrE$h,orice explicatie iti dadeam veneai dupa 2-3 minute zi ziceai nu merge,imi da eroare,in fine te-a dat eroare la wCD dar de ce acum iti merge ? si inca ceva de ce ai iesit dupa server cand te-am spus sa nu iesi si sa mai faci wCD iar?

FrE$h
21-10-2016, 11:35 PM
Sunt FrE$h ,nu Flash =)) si da ai acceptat sa faci wcd ..ti-a explicat si Cristi ce sa faci ,pe urma ti-am explicat si eu ! S-a schimbat mapa erai spec ,ti-am dat iar wcd ,ai iesit ai intrat la loc ,cand un admin iti da wcd nu iesi si intri la loc ca sa sti si tu! esti vip si nu aveai wac on ,cel putin mie nu mi-a aparut cand am dat sa vad daca il ai on ..asteapta decizia lui Lion !

krewz
21-10-2016, 11:38 PM
--------------- Added after 2 minutes ---------------

Cristi : Puiule, ma scos ping-ul cand mi-ai spus sa-ti fac test-ul, nu eu am iesit.

FrE$h : eu tot incerc sa instalez WAC dar imi da eroarea asta : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=Christian=-
21-10-2016, 11:42 PM
Aici deja exagerzi omule,nu ai pomenit nimic de add_offline_report,ai spus doar de eroarea ta,si te-am lasat 20 de min si n-ai facut nimic,te-am explicat de n ori si tu nimic,apoi ai iesit si nu ai fost scoas de nici-un ping sa fim seriosi acum.

--------------- Added after 9 minutes ---------------

Poate confirma si FrE$h ca nu ai fost scoas de ping.

krewz
21-10-2016, 11:56 PM
Lasa, rog pe LiOn sa caute in FTP ca daca am iesit eu singur sau ma scos ping-ul.
Eu aia am cautat , ti-am ziz report offline, da-mi unban sa ma joc.

p.s pt cristi : daca erai admin destept stiai la ce ma referam, grasuxxl i-am ziz si imediat a stiut la ce m-am referit si m-ia dat link unde sa bag report-ul, degaba, nu stii.

-=Christian=-
22-10-2016, 12:07 AM
1.unban de la mine nu vezi nu eu dau unbanul sa fie clar.
2.am asteptat dupa tine 20 de minute,ce mai vrei?
3.te-am explicat de "n" ori ce sa faci dar n-ai cu cine.
si 4.Nu cred ca sunt destept dar eu mi-am facut datoria de ati explica si am avut rabdare cu tine si tu n-ai avut bunul simp sa stai pe server si ai iesit.(si lasa treaba cu pingul ca nu el te scos ) nu eram doar noi pe server,era si FrE$h care poate confirma.

krewz
22-10-2016, 12:13 AM
Bun, vedem cine ma scos, RUGAM PE SEFU NOSTRU LiOn sa caute in FTP sa vada cine ma scos pe mine de pe server.

-WickedSick-
22-10-2016, 01:17 AM
Eu sunt :pro: unban fiindca si-a dat interesul cel putin si a uploadat raportul off-line , cat despre WAC am inteles ca a fost scos de pe server , gresesc cumva ? :|

-=Christian=-
22-10-2016, 01:26 AM
Da este adevarat ca a fost scos Wac-ul.

~TraNda~
22-10-2016, 01:00 PM
Cristi a procedat corect, si-a facut treaba.
Acum intrebarea mea este, raportul l-ai facut pe la ora 22 si ceva, iar uploadarea lui l-ai facut pe la ora 23 si ceva . Ti-a trebuit o ora?
Hai sa zicem ca de data asta ai scapat, primesti unbanul, la a doua chestie suspicioasa iti iei adio.

PS: Instaleaza WAC-ul, chiar daca e scos de pe server, avem evidenta online. Eroare la instalare iti e data fiindca n-ai acces la C , asa ca poti schimba sa iti instalezi WAC-ul in D sau chiar pe desktop.