PDA

View Full Version : Cerere unban



em3rgency_player
13-10-2016, 10:51 AM
Va rog sa imi scoateti banul!! nu joc codat!! am primit ban pentru cfg lol!!!! configul il folosesc pentru a cumpara armele nu am scripturi sau mai stiu eu ce:))!!! Zbeng e foarte slab admin sorry

-WickedSick-
13-10-2016, 12:11 PM
Va rog sa imi scoateti banul!! nu joc codat!! am primit ban pentru cfg lol!!!! configul il folosesc pentru a cumpara armele nu am scripturi sau mai stiu eu ce:))!!! Zbeng e foarte slab admin sorry

Aici sunt cererile pentru STAFF FORUM , cererea trebuia facuta la sectiunea server-ului Cs.WarGods.ro la Cereri Unban dupa modelul aferent de cereri de acolo ! Rog pe cineva sa mute acest thread unde trebuie.

~TraNda~
13-10-2016, 03:24 PM
Auzi? Tu ai citit unde ai facut cererea asta unban? Chiar e greu sa observi ca scrie "CERERE STAFF FORUM"? Nici macar nu continue cuvantul "unban"!

Zbenng
13-10-2016, 03:37 PM
Baiatule nu vezi ca nu stii cei cu tine? Vi si faci o cerere care nu isi are rost ,m.ai ma si jignesti ! Uite aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> Se vede clar ca acest cfg nu este ca sa iti iei tu arme! Mai si verifici raportul si ai tupeul sa spui ca joci fara coduri!