PDA

View Full Version : WarGods | KGB codat?



~TraNda~
09-10-2016, 08:51 PM
Am facut acest topik aici pentru a vedea toti managerii serverelor unde are grad, cat si stafful forumului, pentru a primi o lamurire, asteptata din partea lui si/sau a lui Tiger.
Link WAC: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Link AMX BANS: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Am mai gasit un codat prins de WAC cu SSW(wall), cu nick diferit dar cu aceeasi adresa IP ca a lui KGB: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Adresa IP fiind (162.158.95.xxx)

Esky
09-10-2016, 09:31 PM
Ar fi chiar culmea ca Moşu sa umble cu coduri, dar nu se stie ce-i deduce mintea.

~TraNda~
09-10-2016, 09:37 PM
Tocmai d-asta am ramas si eu foarte uimit si am facut topikul asta, sa fim lamuriti

-WickedSick-
10-10-2016, 05:17 PM
Ar putea fi cateva variante . Pentru inceput cineva ar fi putut intra pe un server al comunitatii unde nu are nume rezervat cu numele lui si cu cheat , dar e cam imposibil avand in vedere adresa de ip , alta varianta ar fi unul dintre copii sai , sau si ultima varianta , ar putea fi el , intr-un moment de inconstienta s-a gandit sa utilizeze cod.

Tiger
10-10-2016, 06:23 PM
Nu este cod, este un false-positive de la game-overlay-ul Steam.

Teg-Kiddow
10-10-2016, 06:25 PM
Interesant topic :))

Asteptam o explicatie plauzibila , daca are una

Chiar daca nu mai sunt admin pe server inca mai am cont aici si fac parte din comunitate prin urmare sunt curios de explicatia lui referitor la acest subiect...mai ales ca sunt si dovezi clare

-WickedSick-
10-10-2016, 06:32 PM
Interesant topic :))

Asteptam o explicatie plauzibila , daca are una

Chiar daca nu mai sunt admin pe server inca mai am cont aici si fac parte din comunitate prin urmare sunt curios de explicatia lui referitor la acest subiect...mai ales ca sunt si dovezi clare

Teg , explicatia ai primit-o deja!


Nu este cod, este un false-positive de la game-overlay-ul Steam.

~TraNda~
10-10-2016, 06:34 PM
Interesant topic :))

Asteptam o explicatie plauzibila , daca are una

Chiar daca nu mai sunt admin pe server inca mai am cont aici si fac parte din comunitate prin urmare sunt curios de explicatia lui referitor la acest subiect...mai ales ca sunt si dovezi clare

Uite raspunsul teg.


Nu este cod, este un false-positive de la game-overlay-ul Steam.

:locked: