PDA

View Full Version : Ce a făcut o mireasă la nunta sa



aqx
09-10-2016, 08:14 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


O cunoscută vedetă din Canada a oferit un moment de neuitat chiar la nunta ei, după ce a făcut un număr de dans inspirat de Beyonce.

Invitaţii au crezut că nu văd bine şi că în faţa lor se află adevărata Beyonce, dar, de fapt, era chiar mireasa, care a organizat un moment de neuitat la nunta ei.


Melissa Molinaro, o dansatoare şi actriţă din Canada, şi-a transformat nunta într-un spectacol de zile mari, după ce un număr de dans inspirat de Beyonce. Mireasa s-a schimbat într-un costum mulat, asemănător celor purtate de Beyonce pe scenă şi a dansat aproape ca artista pe câteva melodii, inclusiv "Upgrade You".


Soţul a stat aşezat pe scaun, în faţa soţiei sale, iar invitaţii au aplaudat momentul, la final, care au fost invitaţi şi ei la dans.


"Soţul meu mereu mi-a zis că cel mai mult îi place să se uite la mine când dansez, aşa că am zis să îi ofer un dans pentru o viaţă. Asta este pentru tine, iubitule" a scris aceasta pe Instagram, unde a postat poze şi filmuleţe de la nuntă.


Melisaa Molinaro este extrem de populare pe reţelele de socializare în Canada, unde este deseori comparată cu Kim Kardashian pentru asemănarea fizică dintre ele.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Marius Titulescu
13-10-2016, 10:01 AM
Foarte fain. Mie de dans mi-e cel mai frica.
Na.. nu frica-frica, dar e de departe cea mai incomoda parte a unei nunti pentru mine.
____________________________________
Marius
Garf invitatii elegante (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)