PDA

View Full Version : Retragere BUT



Teddy
29-11-2011, 10:43 PM
NUME: WarGods | Alex
DURATA: definitiv si irevocabil
MOTIV: de but ce sunt. Motive ar fi mai multe dar eu il spun pe cel care vreti sa il auziti si anume ca nu merit slotul. Decat sa mi-l stearga MaX mai bine ma retrag eu..
MENTIUNI: ce sa mai zic? spor la fraguri, daca vrea cineva sa joace un cs alaturi de mine, ma gaseste pe Schiulesti, dar cred ca nu vrea nimeni sa aiba de aface cu un but enervant asa cum sunt eu

V-am lasat..

speedman
29-11-2011, 11:48 PM
bafta!
si nu mai zice ca esti but

-=MaX=-
30-11-2011, 12:37 AM
Ma naspa ca te retragi... voi, cei din Schiulesti, mentineti o atmosfera placuta pe server... chiar am vb cu Xela la telefon si v-a laudat. A spus ca sunteti niste oameni cu bun simt si ca stiti sa va distrati, nicidecum ca ati fi buti sau alte chestii... desi la noi pe server termenul de "but" nu e folosit ca o jignire, e doar o chestie amicala, se foloseste in gluma de obicei...
Ce sa zic, mult succes cu serverul!

PS: nu mi-ai spus daca iti place cum ti l-am facut :P

godless
30-11-2011, 01:51 AM
mult succes cu serveru si te mai asteptam printre noi!
io chiar creed ca nu ar trebuii sa te retragi!:P ca esti tu but e partea a 2-a! dar butu cel mai but e rapid! nu-i panica! si io pe forum!:)))
ma uite tu mitraliera si terminatoru, ati crescut printre noi si la propriu si la figurat! ati invatat multe prostii dar si multe chestii bune! sper sa-ti foloseasca si pe mai tarziu! da, but erai la inceput, doamne cat ma mai distram:P!:D! ciao la buna vedere

Teddy
30-11-2011, 10:30 AM
mersi pentru cuvintele frumoase, si stiu eu care e treaba cu butu:)

ps: da max, imi place cum ai facut serverul, bravo si ms de ajutor

S.Iancu'
30-11-2011, 11:13 AM
A mai plecat un but :(

Aladin
30-11-2011, 05:11 PM
Ai grija de tine

si ca de obicei, blacks e but'u sef p forum.la ce scoate din el :)))

mitraliera004
30-11-2011, 05:27 PM
Bafta Alexe....

Teddy
30-11-2011, 09:32 PM
iancu: las' ca au ramas destui:))
aladin: asta se stia, nici nu mai trebuia sa zici:))
mitraliera: bafta si tie..

ps: Nu uitati, Alex va iubeste:P:))

Tiger
30-11-2011, 09:44 PM
ps: Nu uitati, Alex va iubeste:P:))

Alex, o poezie de la Tiger: Te iubim ca but ca tine nu mai gasim =)) :D

PS: Ne vedem pe schiulesti, cand voi avea timp si chef, unde-ti promit ca nu te voi macelari asa de tare pe 35hp :))

Teddy
30-11-2011, 09:53 PM
viseaza puiule viseaza...sau trebuia sa zic viseaza butule viseaza:)), daca-ti dau o lama te rup in doua si tu ma ameninti ca ma macelaresti:))..asta-i buna:))

ps: aia e poezie ma?:)...daca ar trai Eminescu cred ca si-ar sapa singur groapa numai ca sa scape de buti ca tine:))
aa, scuze, am uitat ca tu nu le ai cu Eminescu si cu chestiilea astea, ca uita-si ca vrei sa te faci matematist=))

ps2: cum venea chestia aia? Tiger 0 ... Alex 1=))

Tiger
30-11-2011, 10:03 PM
matematist? =))) de unde ai mai scos si asta? intr-adevar nu sunt eu de profil uman ca sa stiu rime, ritm, masura si alte prostii. Asta a fost o dedicatie asa la minut :)).

PS: Tu sa ma invingi pe 35hp sau awp_india ? ... never :)) ... nu uita ca pe mitraliera il macelaream cu knife-ul pe awp_india, el ca disperatul cu awp-ul si eu cu amaratul de knife :)))

speedman
30-11-2011, 10:30 PM
bai tiger...chiar asa ai ajuns ma?....sa te compari cu butu de mitraliera:))
macar de mai face pe mine...dar nici o sansa:P
vorba lui alex:tiger 0 - speedman 1:))

AnGeL | Pro (W_^)
30-11-2011, 10:38 PM
Ce va tot laudati ma? Eu va fac pe toti si punct. :))
Alex - 0, speedman - 0, Tiger | Pro - 0
Angel - 1
:))

Tiger
30-11-2011, 10:41 PM
Eu credeam ca doar astia din Schiulesti sunt mai buti de felul lor, dar nu stiam ca si astia din Balaceanca.

Tiger 1 - Schiulesti, Balaceanca 0 :)))

AnGeL | Pro (W_^)
30-11-2011, 11:07 PM
But? :)) fi atent ca is aproape de Negru si vin q el la tine in Timisoara :))

Teddy
30-11-2011, 11:09 PM
ba gata. Am glumit pana la un punct. Chair asa, va bateti joc de topicul meu? Pai ce facem? Suntem aici sa ne batem joc? Sunt destul de nervos pentru a suporta copilariile astea.. Eu zic asa, sa nu mai glumiti niciodata cu mine, so sa aveti grija cum va comportati pe server si ce faceti la server ca va am in vizor, dar hai ca o dam in altele..

Max, sterge-mi slotul si inchide topicul pentru a nu mai isi bate toti prostii joc

Teddy
30-11-2011, 11:12 PM
stiu ca s-a inventat editul dar na' eu fac double post poate capat si eu un ban pe forum si scap de prostie, cel putin aici..
motivul pentru care am facut acest double post este acela de a-i felicita pe cei din Timisoara pentru istetimea de care dau dovada..
si nu numai..

godless
01-12-2011, 01:17 AM
alex calmeazate gogule! oamenii mai rad mai glumesc nu tre sa te superi in halu asta! cine stie cand mai prin ei momentu sa mai rada de tine si cand mai prinzi tu momentu sa se rada de tine:D!

AnGeL | Pro (W_^)
01-12-2011, 09:50 AM
Alex ce ai ma? Noi am glumit, n-am facut misto de tine .. Glumeam eu cu tiger :)) ca e mai but ce sa-i faci:))

FragNSTein
01-12-2011, 02:53 PM
Ce-are ma copilu asta? I-ati furat jucariile?:))
Unde-i lopatica?:))

Teddy
01-12-2011, 04:16 PM
:locked: