PDA

View Full Version : O mica propunere



Lova3x
04-10-2016, 01:43 AM
Am o idee si vreau si parerea membrilor comunitatii.
Sa deschidem un subforum bazat pe Scripting/Skinuri/Sounds/Sprites/Sprays si cam tot ce tine de Cs si orice alt joc.
Daca va fi acceptata aceasta propunere Subforumul as dorii sa fie in aceasta ordine :
1.Scripting
2.Skinuri
3.Sounds
4.Sprays
5.Sprites
6.Game Files
M-am gandit ca ar face treaba mult mai usoara managerilor de servere + oricarui membru din comunitate,decat sa stea sa caute pe N site-uri,sa le ia direct de aici. :)

Astept pareri :pro: cat si :contra: .

-WickedSick-
04-10-2016, 03:05 AM
:pro: Acestea le poate posta orice cu acces VIP la secțiunea VIP pentru a ajuta pe cei cu grad de Manager Server, secțiunea ar fi creată pentru Membrii mai mult, probabil ar mării numărul de vizitatori zilnici, cāt despre download, s-au folosit N site-uri de unde s-au descarcat respectivele de mai sus, un simplu search pe browser e de ajuns. Să se pronunțe și ceilalți!

~TraNda~
04-10-2016, 02:44 PM
Stai ca nu inteleg. Acele subforumuri exista deja. Explica-mi mai pe larg

Lova3x
04-10-2016, 02:49 PM
Lion ma refer la tot ce tine de Cs. Cele enumerate mai sus,eu unul nu am gasit sau vazut un subforum special pe skinuri,sprays,sounds etc..Addons/plugins vazut,restul nu . O sa caut mai bine si daca gasesc ceva puteti da TC. Si daca te referi la sectiunea VIP,nu toti membrii comunitatii au acces acolo.

~TraNda~
04-10-2016, 02:58 PM
Nu m-am referit la sectiunea VIP.
Pentru astfel de lucruri e sectiunea "Diverse" de la CS. Sunt acolo cfg-uri, prezentari alea catorva moduri faine, skinuri etc.
Eu unul zic ca e bine asa. Incarcam forumul cu subforumuri care sunt deja incluse intr-un subform mai mare. Ar fi mai bine sa ne axam pe SCHIMBARE.

Lova3x
04-10-2016, 03:01 PM
Ok. Greseala mea. Ideea mea era sa fie cat mai usor de gasit.
TC.

~TraNda~
04-10-2016, 03:12 PM
N-am zis ca e o greseala. Din punctul meu de vedere, in prezent, trebuie sa ne axam pe lucrurile mai importante. Cum am zis asta e din punctul meu de vedere, asta nu inseamna ca e vreo greseala sau ca altii vad ca mine. Fiecare are parerea lui, si e bine venit sa si-o exprime.

lAsuStarl
04-10-2016, 03:30 PM
Eu zic :pro: , in cazul in care categoria de scripting se modifica , incat sa fie pentru fiecare sprites,models si asa mai departe, chestia asta poate da un plus ca, ar putea fi pe gamebanana sau zombie-mod.ru, deci mie imi place :)