PDA

View Full Version : Reclamatie Deamon



grasuxxl
29-09-2016, 03:24 PM
NICK: grasuxxl
VARSTA: 26
IP: nu cont ip
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Deamon
MOTIVUL: are prea multe ironi e prea ironica
DOVADA: <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <b>You have to register to ba able to see this link</b> asa acum sa zic si eu eu iam zis lu boutike sa baga mapa zm_casa pt ca era o mapa care nu imi mergea deloc ma scoatea asta nu inseamna ca e catel sau altceva nu imi plac ironiile de asa gen

KaNNaBiS
29-09-2016, 03:30 PM
Deja nu ma mai mira nimic din partea ei. -_- Am mai repetat de n ori ca se crede cea mai smechera , cea mai buna , cea mai cea dar nu este. Cu ce te-a deranjat ca a schimbat mapa ? A schimbat corect cu vot si toate cele . Pai nu ca ea e deamonn si e cel mai bun admin si trebuie sa comenteze la altii , normal. Razzor sper sa iei o decizie definitiva .

grasuxxl
29-09-2016, 03:36 PM
nu eram pe sv cand sa int asta da eu iam zis sa schimbe mapa si sa bage zm casa ca e mica si erau 4 playeri pe sv si dupa a inceput sa zica ca ce baga mapa asta ca nu se baga ce mapa vrea ea si alte chesti

Boutique
29-09-2016, 03:42 PM
Deci,să o luăm cu începutul. Lui grasuxxl nu îi mergea mapa,atunci mi-a dat mesaj si mi-a spus să schimb mapa in zm_casa. M-a scos wac-ul,dupa 2 minute am intrat pe server şi am dat la vot dacă schimbăm mapa în zm_casa.. ,votul a ieşit da,aşa că am schimbat. După au început să comenteze ISwear şi Deamon că nu vor mapa asta. Şi că au propus mape,dar fix atunci când m-a scos wac-ul,cum voiam să ştiu atâta timp cât eu nu eram pe server :)) ? Şi cica nu am dat votul bine,cu o singură mapă. Dupa le-am explicat a doua oară pentru ce am schimbat mapa iar Deamon a început să zică că sunt cățelul lui grasu :).
Iar eu m-am abținut să nu zic nimic... sper ca tu Speddy să faci ceva în legătură cu asta :| .
Numai bine ! :)

WarGods | KGB
29-09-2016, 04:03 PM
Se da la vot cel putin 2 mape,cand sutn playeri putini se baga la vot mape mai mici,cui nu-i convine ,sa se abtina de la comentarii.
Propun sa se uite aceasta reclamatie,next ,ptr vot ,2 mape minim,iar cel cu gura mare ,sa fie sanctionat! Downgrade!

~TraNda~
29-09-2016, 04:05 PM
Deci, pentru deamon:
1. Mapa a fost schimbata corect intrucat cea care era nu functiona bine. Chiar si unui player daca nu ii merge mapa e bine sa o schimbi, se pot afla mai multi in aceeasi situatie, iar serverul ar pierde.
2. Nr mic de playeri, mi se pare logic sa schimbi mapa intr-o mapa mai mica si frumoasa pentru a atrage si alti playeri.
Se pare ca ai preluat atitudinea lui Selly, cand era ea la inceput. Spre deosebire de tine Selly a invatat ca e bine sa ii mai asculti si p-aia batrani si sa mai casti urechea la un sfat. Tu insa esti prea plina de tine. E treaba ta, tu pierzi.
Swear:
Nu iti arati varsta pe care o ai. Daca nu te-as cunoaste mai mult de 14-15 ani nu ti-as da. Pacat, erai un tip de treaba si chiar m-am bucurat cand am vazut ca ai revenit.

Edit: Mosule, e bine ca a dat si o mapa, altii nu schimbau deloc, poate daca aveau noroc cu RTV-ul. Plus ca mapa zm_casa prinde la playeri. E o mapa usoara, unde te poti "baricada", nu iti trebuie neaparat o strategie.

-WickedSick-
29-09-2016, 04:11 PM
Am fost de fata aseara , respectiv cu numele Rashid , iar cand voi i-ati propus mapele ea deja avea kick automat de la wac , iar grasu ii comunicase pe skype sa puna mapa zm_casa , fiindca cea aferenta nu-i mergea lui grasu , ulterior v-ati rasculat amandoi si mapa a fost schimbata dupa bunul plac al vostru , care e problema pana la urma? Deamonnn , ai totusi o varsta , incearca sa incetezi odata cu astfel de ironii si oftici daca le pot spune asa. Inteleg ca va roade foarte tare acel downgrade , dar lucrurile nu merg mereu cum ne dorim noi. Faptul ca-mi permit cu glume grasulxxl si el cu mine e strict problema noastra , nu a ta !

iSwearSheWas18 :O
29-09-2016, 04:18 PM
Deci, pentru deamon:
1. Mapa a fost schimbata corect intrucat cea care era nu functiona bine. Chiar si unui player daca nu ii merge mapa e bine sa o schimbi, se pot afla mai multi in aceeasi situatie, iar serverul ar pierde.
2. Nr mic de playeri, mi se pare logic sa schimbi mapa intr-o mapa mai mica si frumoasa pentru a atrage si alti playeri.
Se pare ca ai preluat atitudinea lui Selly, cand era ea la inceput. Spre deosebire de tine Selly a invatat ca e bine sa ii mai asculti si p-aia batrani si sa mai casti urechea la un sfat. Tu insa esti prea plina de tine. E treaba ta, tu pierzi.
Swear:
Nu iti arati varsta pe care o ai. Daca nu te-as cunoaste mai mult de 14-15 ani nu ti-as da. Pacat, erai un tip de treaba si chiar m-am bucurat cand am vazut ca ai revenit.

Edit: Mosule, e bine ca a dat si o mapa, altii nu schimbau deloc, poate daca aveau noroc cu RTV-ul. Plus ca mapa zm_casa prinde la playeri. E o mapa usoara, unde te poti "baricada", nu iti trebuie neaparat o strategie.

acuma ce legatura mai are cu mine? wick nu ma roade nimic. este un joc. eu nu inteleg de ce continuati sa ma includeti pe mine in treburiile voastre daca vedeti clar ca nu ma intereseaza si imi sunteti antipatici de ce continuati sa imi includeti numele in dramele voastre. sincer voi chiar nu aveti nimic mai bun de facut decat sa ma implicati pe mine in certuriile voastre?si bot se dau de la doua mape in sus la vot nu veniti cu reguli o schimb ca lu" ala" nu i merge ca eu am propus doua mape mici si ti am zis clar sa te uiti in consola la mapele propuse dupa ce ai reintrat iar pe server. iar tu ai dat la vot ce ai vrut.si sa nu te aud wick ca si tu"pe fiesta eu macar mi am recunoscut vina si nu am aruncat o pe altul atunci cand am fost admin .

~TraNda~
29-09-2016, 04:23 PM
Doar mi-am exprimat parerea in ceea ce priveste comportamentul tau.
Unde e problema daca dai o mapa? Macar e bine ca a dat-o si p-aia.

Ps: "bot" sa imi mai zici cand o sa ne mai permitem glume, comentatorule :)

Daenerys
29-09-2016, 05:13 PM
Deja mă obosiți cu toate chestiile astea.

1. <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Nu cred că eu sunt mereu cea care are un comportament copilăresc și urât, având în vedere că pu și simplu vorbesc în chat și altora nu le convine că "mă bag ca musca-n lapte" gen.

2. <b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Iar aici cred că nu sunt singura persoană din lume ironică.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Frate, ți-am zis să îmi dai gag și nu ai făcut-o, probabil pe motivu ca am super-slot, dar atunci când aveam helper și îmi dădeai kick pentru nervii tăi era ok?
Cum să nu faci "cățel" o persoană care efectiv te enervează constant în loc să iși vadă de vârful nasului pentru că dacă tot menționați de vârstă, sunt cu vreo 2-3 ani mai mare ca Bot, no? Atunci înlocuiesc "cățel" cu "copil" poate nu va fi așa mare insultă.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Ce am propus, Wick? Casa? nu. Din câte îmi amintesc, iSwear a propus zm_2010b și zm_arctica, iar dacă au existat neînțelegeri cu privire la WAC-ul lui Bot, atunci ar fi trebuit să întrebe înca odată daca a ieșit și n-a văzut. Dar tot noi suntem vinovați, mulțumim.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Iar din ultimul screen se poate observa că dacă în sfârșit îmi vorbește și mie cineva calumea, putem cădea la un comun acord, dar aparent e prea greu să menții calmul când astfel de persoane iau așa atitudine.

Uite, Razzor. Dovezi. Mai mult de atât ce pot să fac? Când pe server joc doar eu cu un player, ei stând pe chat întruna, fără ca măcar să fie în stare să bage o mapa calumea la cererea playerilor, nejucând și stând spec doar ca să critice.
Frate vă găsiți să faceți reclamație pe absolut orice subiect mai ales când nici măcar nu aveți cine știe ce motiv, iar cei care au motive mai întemeiate suntem noi, eu.
Scoateți-mi super-slotul pentru comportamentul meu, căci din screenuri se vede clar că am făcut cățtel un admin care tot ce știe să facă e să se enerveze pe existența mea și care vorbește astfel pe chat:
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Ca să vadă și tot orbu`: pe mine nu mă interesează ce mapă bagi, atâta timp cât votul este de o singura mapă, dată pentru că așa a vrut un admin oarecare, iar crede-mă, cei care au dat "da" ați fost tu, Wick și încă un player de pe server. iSwear a propus 2 mape, având in vedere că el măcar juca SAU dacă nu juca, avea de gând să joace. Voi nici măcar nu erați în joc, stăteați ca legumele spec să umpleți chatul. Așa că măcar daca tot nu jucați, dați la vote 2 MAPE pe care playerii care joacă le doresc. Deci nu mai înfloriți atât lucrurile. Kannabys, cred că suferi puțin de ură față de mine. Frate nu mă interesează, nu sunt cea mai bună de pe server, nu-s cel mai wow admin, asta ai zis-o tu, nu eu. Vezi-ți de treabă în loc să insulți cum o faci mereu.

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Mie mi-a sărit toată lumea în cap că nu așa se vorbeste pe chat, ba că nu așa se vorbește ca admin pentru că dai un exemplu prost playerilor. Păi băi nene, voi ce faceți, mă? Tot voi care sunteți cocoși și vă dați mari admini folosiți asemenea limbaj față de ceilalți playeri pe server? Din ce știam eu exista admin chat, așa cum mi s-a adus la cunoștință chiar de Razzor.
Intri și tu juma de ora pe server odată la nu știu câte zile și te comporți așa, cum frate să nu te enervezi pe ceea ce fac ei? E drept așa? NU.
Scoateți-mi super-slotul mă, faceți-le pe plac adminilor ăstora ca să nu le mai aud gura.

iSwearSheWas18 :O
29-09-2016, 05:19 PM
interesant ,parca nu aveam voie sa ne schimbam nicku" tie frica ca iei death la rank grasule? <b>You have to register to ba able to see this link</b> si btw kanabys eu cand am intrat cu alt nick inainte sa primesc downgrade mi ai facut gura acuma lu"gras nu i zici nimic?

Adminii si sloturile au obligatia de a juca pe server cu un singur nume. Regula^^

grasuxxl
29-09-2016, 05:24 PM
asta e mil schimbai ca vrusai ca stiam cum faci u daca era deamon pe sv o lasai sa puna lm nu ma int ranku deloc ca puteam sal las asa sau sal schimb iar da cum iti zisai si pe sv termina cu ironiile astea

KaNNaBiS
29-09-2016, 05:28 PM
Nu mi-e frica deloc de nimeni de pe server stai linistit. ^^ Si ''sar'' doar la adminii care imi sunt antipatici cum ai zis si tu :*

Boutique
29-09-2016, 05:29 PM
In primul rând ai inceput să te bagi in seama cu replica "te duci la scoala daca nu vrei sa maturi asfaltul" , cum sa nu ma enervez dacă te bagi unde nu-ți fierbe oala? Nu ştii cauza de ce n-am fost şi nici nu te intetesează.
Catel sau copil nu este tot una,atâta timp cât ai folosit catel nu poți schimba in copil.
Faza e ,că noi ne permitem să glumim aşa. Să nu aduc în vorbă că acu ceva timp tu mă faceai pe mine buta sau disperata, si ti-am zis destul de clar că vorbesti cu cine îți permite aşa,nu cu mine.
Eu cu Wick ne cunostem de mult timp,si atâta timp cât el îmi permite să vorbesc aşa cu el şi invers,nu ştiu cate ți-e treaba.

-WickedSick-
29-09-2016, 05:37 PM
Ce am propus, Wick? Casa? nu. Din câte îmi amintesc, iSwear a propus zm_2010b și zm_arctica, iar dacă au existat neînțelegeri cu privire la WAC-ul lui Bot, atunci ar fi trebuit să întrebe înca odată daca a ieșit și n-a văzut. Dar tot noi suntem vinovați, mulțumim.


Uite, Razzor. Dovezi. Mai mult de atât ce pot să fac? Când pe server joc doar eu cu un player, ei stând pe chat întruna, fără ca măcar să fie în stare să bage o mapa calumea la cererea playerilor, nejucând și stând spec doar ca să critice.
Frate vă găsiți să faceți reclamație pe absolut orice subiect mai ales când nici măcar nu aveți cine știe ce motiv, iar cei care au motive mai întemeiate suntem noi, eu.
Scoateți-mi super-slotul pentru comportamentul meu, căci din screenuri se vede clar că am făcut cățtel un admin care tot ce știe să facă e să se enerveze pe existența mea și care vorbește astfel pe chat:

Mie mi-a sărit toată lumea în cap că nu așa se vorbeste pe chat, ba că nu așa se vorbește ca admin pentru că dai un exemplu prost playerilor. Păi băi nene, voi ce faceți, mă? Tot voi care sunteți cocoși și vă dați mari admini folosiți asemenea limbaj față de ceilalți playeri pe server? Din ce știam eu exista admin chat, așa cum mi s-a adus la cunoștință chiar de Razzor.
Intri și tu juma de ora pe server odată la nu știu câte zile și te comporți așa, cum frate să nu te enervezi pe ceea ce fac ei? E drept așa? NU.
Scoateți-mi super-slotul mă, faceți-le pe plac adminilor ăstora ca să nu le mai aud gura.

Partile acestea ma intereseaza , restul nu ma privesc. Pentru inceput intr-adevar nu va intrebat despre zm_casa , apoi dupa ce a schimbat , a intrat si grasuxxl , imi poti spune te rog in ce mapa a schimbat pentru a va face voua pe plac?
Degeaba te victimizezi fiindca nu rezolvi nimic. Cu ce te satisface daca te bagi in discutiile altora ce pe tine nu te privesc , imi poti spune? Cererea playerilor? Eram decat noi 4 din ce-mi amintesc ..dar trecem peste. Deci nu vad rostul celor spuse pe chat atat timp cat eram online doar noi 4 . Spune-mi si mie ce-i gresit cu limbajul ala al meu fata de ea , sau el ei fata de mine. Sa spunem prin "abstract" ca ne-am jignit intre noi , dar nu am jignit alti playeri sau i-am ironizat ;) ! . Nu iti dau niciun sfat fiindca nu sunt in masura , dar te-as ruga mai intai sa-ti cizelezi tu acel limbaj cu "catel" si dupa sa vii sa-mi spui ca am eu un limbaj dezolant.

iSwearSheWas18 :O
29-09-2016, 05:42 PM
Vad ca voi postati doar ce vreti voi , deci sa inteleg ca am ajuns sa schimbam o mapa si bagam ce vrea grasu de acum ? <b>You have to register to ba able to see this link</b> nici mie nu imi merge darca si mai sunt dar nu intru pe forum sau pe chat si chem un admin pe server "ba hai sa schimbi ca nu imi merge mie mapa lasa i pe ceilalti schimba mapa pentru mine" si gras daca ti e frica ca iei death la rank stai spec si nu mai juca dar nu iti schimbi numele <b>You have to register to ba able to see this link</b> ca asa propun sa il schimbe fiecare admin cand ramane last. iar bot ti am zis cand ai revenit ca am propus doua mape si le iei in calcul si pe acelea le puteai da la vot nu dai tu la vot ce mapa vrei tu sau gras si sa tii minte ca se lasa mereu last. si nu o schimbi imediat cum ai facut tu <b>You have to register to ba able to see this link</b>

grasuxxl
29-09-2016, 05:50 PM
nu ma int daca iau dead sau nu mil schimbai ca stiam ca asa faci u cand esti cu deamon pe sv va lasati sa puneti lm sa fim seriosi cum voi va lasati sa puneti lm poti si pe alti sai lase sa puna lm dupa cand eram eu zm te bagai spec daca era sa nu iau deat mil schimbam mereu

Daenerys
29-09-2016, 05:50 PM
interesant ,parca nu aveam voie sa ne schimbam nicku" tie frica ca iei death la rank grasule? <b>You have to register to ba able to see this link</b> si btw kanabys eu cand am intrat cu alt nick inainte sa primesc downgrade mi ai facut gura acuma lu"gras nu i zici nimic?

Adminii si sloturile au obligatia de a juca pe server cu un singur nume. Regula^^
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Na, grasule. Atitudine de admin, bravo. Cică eu sunt ironică? serios?

iSwearSheWas18 :O
29-09-2016, 05:52 PM
nu ma int daca iau dead sau nu mil schimbai ca stiam ca asa faci u cand esti cu deamon pe sv va lasati sa puneti lm sa fim seriosi cum voi va lasati sa puneti lm poti si pe alti sai lase sa puna lm dupa cand eram eu zm te bagai spec daca era sa nu iau deat mil schimbam mereu

vreau sa vad si eu cand a fost asta . un ss te rog.

KaNNaBiS
29-09-2016, 05:56 PM
Deamonn din pozele tale tot limbaju lui iswear reiese :))

Boutique
29-09-2016, 05:57 PM
Wtf. Din ss-urile tale Deamon se explică clar limbajul lui ISwear față de grasu. Unde vezi tu limbaj neadecvat la grasu?

grasuxxl
29-09-2016, 05:59 PM
pacat ca nu sau slavat da normal cum sa mai recunosti acum deamon cu ce lam jignit ca ma tineam dupa el cand eram zm si iam zisa ca da numa antidot deja ma amuzi :))))

--------------- Added after 2 minutes ---------------

sa fim seriosi isw joci de ani de zile aici am vazut multe am intalnit multe

Daenerys
29-09-2016, 06:04 PM
Partile acestea ma intereseaza , restul nu ma privesc. Pentru inceput intr-adevar nu va intrebat despre zm_casa , apoi dupa ce a schimbat , a intrat si grasuxxl , imi poti spune te rog in ce mapa a schimbat pentru a va face voua pe plac?
Degeaba te victimizezi fiindca nu rezolvi nimic. Cu ce te satisface daca te bagi in discutiile altora ce pe tine nu te privesc , imi poti spune? Cererea playerilor? Eram decat noi 4 din ce-mi amintesc ..dar trecem peste. Deci nu vad rostul celor spuse pe chat atat timp cat eram online doar noi 4 . Spune-mi si mie ce-i gresit cu limbajul ala al meu fata de ea , sau el ei fata de mine. Sa spunem prin "abstract" ca ne-am jignit intre noi , dar nu am jignit alti playeri sau i-am ironizat ;) ! . Nu iti dau niciun sfat fiindca nu sunt in masura , dar te-as ruga mai intai sa-ti cizelezi tu acel limbaj cu "catel" si dupa sa vii sa-mi spui ca am eu un limbaj dezolant.

Wick, serios? tu macar citești ce mănânc eu acolo? Tu, ,bot, gras toti spec pe chat, Eu eram singura care juca cu încă un player sau doi, asta știu sigur. Ai dovezi cu care să suții că eram doar 4? Și in alta ordine de idei, limbajul ăla poate mă deranjează chiar și pe mine. Cu glumele voastre piperate, eu poate nu am nevoie sa văd asta, prin urmare eu sunt un player care ar trebui să își vadă de joc în loc să îmi apară mizeriile alea în chat. Aveți facebook, wattsap, orice altceva, nu îmi vii pe server sa te comporți așa. Nu mă dau victimă, încetează cu absurditatea asta. Sunt realistă și observ doar realitatea, iar voi înfloriți lucrurile ca să aveți voi motive de reclamații. Iar reclamație pentru că am facut-o cățel? Serios? Atâta luați apărarea unei puștoaice care ar trebui să-și mai taie din coarne când vorbește cu o altă persoană, dacă nu vrea sa fie facută de mine în vreun fel. La un momentdat cedezi omule, cât vrei să mai rezist? Dă-mi frate ban, gag, mă avertizezi. Nu vii și faci reclamație că vezi doamne m-am întrecut eu cu măsura. Să fie la cunoștiința tuturor, eu dau ceea ce primesc. Dacă sunt nașpa cu voi, totul a început de la voi. Eu nu mă trezesc să deschid gura aiurea dacă nu am de ce.
Mapa pe care a schimbat-o dupa a schimbat-o pentru mine, pentru că ERAM SINGURA CARE JUCA. Voi toți spec, de ce v-ar interesa pe voi ce mapă se joacă dacă nici nu participați la joc? Alte comentarii mai ai? Că urăsc să mă repet.

--------------- Added after 2 minutes ---------------


Wtf. Din ss-urile tale Deamon se explică clar limbajul lui ISwear față de grasu. Unde vezi tu limbaj neadecvat la grasu?
:)) Ce e neadecvat, dragă. Faptul că i-a zis să nu mai comenteze aiurea? E un adevăr. Încetează să îl mai victimizezi pentru faptul că și-o cere singur și că strică tot cheful unui player.

-WickedSick-
29-09-2016, 06:34 PM
Wick, serios? tu macar citești ce mănânc eu acolo? Tu, ,bot, gras toti spec pe chat, Eu eram singura care juca cu încă un player sau doi, asta știu sigur. Ai dovezi cu care să suții că eram doar 4? Și in alta ordine de idei, limbajul ăla poate mă deranjează chiar și pe mine. Cu glumele voastre piperate, eu poate nu am nevoie sa văd asta, prin urmare eu sunt un player care ar trebui să își vadă de joc în loc să îmi apară mizeriile alea în chat. Aveți facebook, wattsap, orice altceva, nu îmi vii pe server sa te comporți așa. Nu mă dau victimă, încetează cu absurditatea asta. Sunt realistă și observ doar realitatea, iar voi înfloriți lucrurile ca să aveți voi motive de reclamații. Iar reclamație pentru că am facut-o cățel? Serios? Atâta luați apărarea unei puștoaice care ar trebui să-și mai taie din coarne când vorbește cu o altă persoană, dacă nu vrea sa fie facută de mine în vreun fel. La un momentdat cedezi omule, cât vrei să mai rezist? Dă-mi frate ban, gag, mă avertizezi. Nu vii și faci reclamație că vezi doamne m-am întrecut eu cu măsura. Să fie la cunoștiința tuturor, eu dau ceea ce primesc. Dacă sunt nașpa cu voi, totul a început de la voi. Eu nu mă trezesc să deschid gura aiurea dacă nu am de ce.
Mapa pe care a schimbat-o dupa a schimbat-o pentru mine, pentru că ERAM SINGURA CARE JUCA. Voi toți spec, de ce v-ar interesa pe voi ce mapă se joacă dacă nici nu participați la joc? Alte comentarii mai ai? Că urăsc să mă repet.

Nu am dovezi , intr-adevar erau 1-2 playeri maxim , care ulterior au iesit si am ramas noi 4, se pot verifica logo-urile sa nu se creada ca mint sau alte povesti. Gresit ,nu esti player , esti un membru staff .Serios , te deranjeaza ca vorbesc cu ea? sau cu x sau cu y? Pe langa faptul ca i-am atribuit cuvantul but , am vorbit , nu am jignit , nu am ironizat , daca nu-mi permiteau nici unul din ei sa glumesc cu ei , as fi fost sanctionat sau mi-ar fi facut reclamatie , nu crezi? Cum sa te sanctioneze cand acest grad de Super-Slot presupune imunitate? Nu ma intereseaza mapa , ma deranjeaza faptul ca a-ti facut atata tam-tam pentru o mapa , cum ai spus si tu , toti spec , si doar tu cea care jucai , cu cine jucai ma rog? Singura? :|
Apropo , "nu imi vii pe server sa te comporti asa" ? Cum m-am comportat ma rog? Pe langa asta , e server-ul tau ? "nu-mi vii" ... :-j

Daenerys
29-09-2016, 07:15 PM
Nu am dovezi , intr-adevar erau 1-2 playeri maxim , care ulterior au iesit si am ramas noi 4, se pot verifica logo-urile sa nu se creada ca mint sau alte povesti. Gresit ,nu esti player , esti un membru staff .Serios , te deranjeaza ca vorbesc cu ea? sau cu x sau cu y? Pe langa faptul ca i-am atribuit cuvantul but , am vorbit , nu am jignit , nu am ironizat , daca nu-mi permiteau nici unul din ei sa glumesc cu ei , as fi fost sanctionat sau mi-ar fi facut reclamatie , nu crezi? Cum sa te sanctioneze cand acest grad de Super-Slot presupune imunitate? Nu ma intereseaza mapa , ma deranjeaza faptul ca a-ti facut atata tam-tam pentru o mapa , cum ai spus si tu , toti spec , si doar tu cea care jucai , cu cine jucai ma rog? Singura? :|
Apropo , "nu imi vii pe server sa te comporti asa" ? Cum m-am comportat ma rog? Pe langa asta , e server-ul tau ? "nu-mi vii" ... :-j

Dude, nu-mi mai pasă. Fără dovezi nu-mi atragi atenția. Eu am pus dovezi cu caru`, de acuma așteptăm decizia. Eu nu-mi mai răcesc gura cu voi.

-WickedSick-
29-09-2016, 08:32 PM
stăteați ca legumele spec să umpleți chatul.

Abtine-te te rog de la astfel de comentarii ofensatoare , atat eu , cat si ceilalti nu suntem legume. Frustrarea incepe sa-si spuna cuvantul.



Dude, nu-mi mai pasă. Fără dovezi nu-mi atragi atenția. Eu am pus dovezi cu caru`, de acuma așteptăm decizia. Eu nu-mi mai răcesc gura cu voi.

Ce coincidenta ! Nici mie nu-mi pasa atat timp cat dovezile nu-s plauzibile , si eu unul n-am gresit cu nimic !

Daenerys
29-09-2016, 08:40 PM
Abtine-te te rog de la astfel de comentarii ofensatoare , atat eu , cat si ceilalti nu suntem legume. Frustrarea incepe sa-si spuna cuvantul.




Ce coincidenta ! Nici mie nu-mi pasa atat timp cat dovezile nu-s plauzibile , si eu unul n-am gresit cu nimic !

Vechimea asta tare vă mai permite multe...

dcdaifa
29-09-2016, 09:09 PM
deci prin urmare am pierdut vreo 10 minute pana am citit tot aici ma dor si ochii
deamonnn aici tu ai gresit cand ai scos perla cu "catel" grasu este un admin vechi
daca tu ereai in locul lu grasu tot la fel ai fii facut
nu e servarul meu sau a lu grasu sau ....... mai stiu eu cine,speedy raspunde de el
ai primit down tot din cauza la limbaj
parerea mea terminati cu limbaju asta colorat daca aveti vocabular bogat aveti viata reala unde putetii sal folositi
cat timp pierzi ca sa primesti un grad pe server 20-30----100 de ore,primim admin scoatem o perla pe chat si poc down
daca am ajuns sa ne facem de cap asta nu mai este comunitate unita
acuma ce facem stam sa pandim pe fiecare cand scoate cate o perla pe chat

asta e parerea mea
va multumesc ca ati pierdut si voi 5 minute sa imi cititi ce am scris aici cu toate ca nu prea are rost ce am spus
daca am facut greseli la ce am scris aici imi cer scuze nu prea mi-a placut limba romana

-WickedSick-
29-09-2016, 10:38 PM
Vechimea asta tare vă mai permite multe...

Perfect , arata-ti aroganta si aici , ce legatura are vechimea cu punctul de vedere pe care l-am spus aici?

Esky
30-09-2016, 08:53 AM
Mai oameni buni, mai puteti sa faceti atata tiganie pe forum? Chiar nu va este rusine ca vede o intreaga comunitate cat de copii de 13-14 ani sunteti? De era in momentul actual la conducere Abys , era vai si amar. Reclamatie peste alta reclamatie adusa membrilor din staff. Asa ceva este o porcarie. Daca nu va suportati, va este greu sa va evitati? Daca da, iesiti la o gura de aer si si nu mai faceti tiganie pe aici. Ce este asa de greu sa-i trimite-ti la Razorel (but) ss-uri? Nu vreau sa tin cu nimeni de aici, dar vad ca va place acest stil de viata frustrat. Aveti ceva de castigat daca faceti reclamatii? Lasati-o dracului de treaba. Aveti fiecare o varsta cat de cat inaintata si puteti realiza ca nu este ok ce faceti. Am mai observat o faza in care era zis de vechimea lui grasu, daca are vechime asta nu inseamna ca nu poate fi taxat , atat el cat si restu. Eu as zice sa va calmati si sa nu mai faceti reclamatii care fac de rusine server-ul si atat si comunitatea.
Edit: Kanabis, nu mai pupa in fund tot ce zboara. Sper ca ai inteles la ce m-am referit.
Edit 2: Razor but, ar cam trebui sa fi ceva mai aspru ca deja nu se mai poate trece cu vederea tiganiile astea. Daca as fi in locul tau, ii sanctionam pe fiecare in parte, deoarece este prea multa mancatorie intre colegi si asa se pot calma apele.

KaNNaBiS
30-09-2016, 11:31 AM
Tocmai eu sunt ala de pupa in cur lumea. Ok de acum inainte tac din gura ca se insinueaza altele.Sa-mi dea ce vrea razzor am luat de 2 ori downgrade a 3 e cu noroc. Nu mai comentez la nimic.

grasuxxl
30-09-2016, 12:44 PM
Nu e vorba de vechimea mea sau ca nu pot fi taxat da nus daca am gresit undeva sau altceva aveti si voi activitate mai multa si dupaia vedeti ce se mai int pe sv nu cred ca ar fi convenit la cineva sa ti se vb asa sau altceva

Esky
30-09-2016, 03:27 PM
Grasule, daca tu esti disponibil sa intri 24/24 bravo tie. Eu cel putin nu pot intra. Eu doar am zis ca nu conteaza nici-o vechime.
@Kanabis, nu am zis sa nu comentezi.

RaZz0R
01-10-2016, 10:34 AM
vreau si eu, data si ora cat mai exact posibil.
Multumesc!

-WickedSick-
01-10-2016, 10:55 AM
vreau si eu, data si ora cat mai exact posibil.
Multumesc!

29.09.2016 ,undeva intre orele 00:00 - 02:00 , daca gresesc sa ma contrazica careva !

RaZz0R
05-10-2016, 10:04 AM
"xTr // Broken|@NGeL<1387><STEAM_0:1:30054428><>" entered the game
L 09/28/2016 - 23:24:13: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "Lu' grasu nu ii merge mapa."
L 09/28/2016 - 23:24:13: "Rashid<1360><STEAM_ID_LAN><SPECTATOR>" say "Am putina de la cooler-pad-ul de sub laptop.."
L 09/28/2016 - 23:24:25: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "Ce trist,mi se face mila de tine.."
L 09/28/2016 - 23:24:27: "Rashid<1360><STEAM_ID_LAN><SPECTATOR>" say "Ii merge ."
L 09/28/2016 - 23:24:31: "Rashid<1360><STEAM_ID_LAN><SPECTATOR>" say "Si mie de tine :3"
L 09/28/2016 - 23:24:36: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "El mi-a dat mesaj"
L 09/28/2016 - 23:24:37: "Deamonnn.<1383><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say "ei na" (dead)
L 09/28/2016 - 23:24:37: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "..."
L 09/28/2016 - 23:24:37: "Deamonnn.<1383><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say "/rs" (dead)
L 09/28/2016 - 23:24:43: "xTr // Broken|@NGeL<1387><STEAM_0:1:30054428><>" disconnected
L 09/28/2016 - 23:24:48: "iSwearSheWas18 :O<1384><STEAM_0:0:1776918811><CT>" say "bot"
L 09/28/2016 - 23:24:50: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "M-am plans eu vreodata la tine? sa zici asta?"
L 09/28/2016 - 23:24:57: "iSwearSheWas18 :O<1384><STEAM_0:0:1776918811><CT>" say "poti schimba mapa?"
L 09/28/2016 - 23:24:57: "Rashid<1360><STEAM_ID_LAN><SPECTATOR>" say "Bineinteles:))"
L 09/28/2016 - 23:25:01: "iSwearSheWas18 :O<1384><STEAM_0:0:1776918811><CT>" say "stii comanda?"
L 09/28/2016 - 23:25:01: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "Cand?"
L 09/28/2016 - 23:25:08: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "Stiu,nu ca altii ^^"
L 09/28/2016 - 23:25:11: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "waccc"
L 09/28/2016 - 23:25:12: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" say "2 sec"
L 09/28/2016 - 23:25:13: "Boutique<3<1386><STEAM_0:0:627916121><SPECTATOR>" disconnected
L 09/28/2016 - 23:25:20: "iSwearSheWas18 :O<1384><STEAM_0:0:1776918811><CT>" say "ok atunci schimb o te rog"

[...]

"iSwearSheWas18 :O<1384><STEAM_0:0:1776918811><CT>" say "a iesit."
L 09/28/2016 - 23:26:19: "Deamonnn.<1383><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say "Tipic -,-"
L 09/28/2016 - 23:26:25: "Deamonnn.<1383><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say "Cand ai nevoie de admini...naiba"




Swear, pentru 5 oamei, casa e o mapa relativ ok, in comparatie cu altele, votul nu a fost dat pentru ca asa a vrut ea, a fost dat pentru ca asa a rugat-o grasul, apoi grasul din cate am vazut ti-a facut pe plac si ti-a schimbat mapa.


Demon,
1) "Na, grasule. Atitudine de admin, bravo. Cică eu sunt ironică? serios?" Nu vad cu ce au gresit cei 2 in acea conversatie. grasul cu swear nu sunt cei mai buni prieteni, dar nu vad care e problema in acea conversatie, sincer.
Una peste alta, demon, incearca sa iti stapanesti acea ironie, nu o lua ca pe o amenintare, e un sfat prietenesc.


Legat de cei care intra cu alte nume. Singurul caruia i-am dat voie sa intre cu alt nume este swear care m-a anuntat personal ca nu ii merge wac si va folosii alt nume atunci cand se intampla asta. Restul la urmatoarea abatere o sa fiti penalizati.


:locked: