PDA

View Full Version : Reclamatie Fr3sh



EdiTor#
27-09-2016, 08:26 PM
Data:27.9.2016
Nick-ul tau : EdiTor#
Nick reclamat :Fr3sh
Motiv : Destroy fara motiv
Martori : Erau cativa dar nu am vorbit cu ei etc..
Dovezi: Nu am facut la consola poze caci am primit destroy si nu mai puteam face nimic, dar i-am dat wargodul, si el mi-a dat destroy imediat dupa.

Avea ceva cu mine, i-am spus ca daca nu se cuminteste cu abuzul v-a avea reclamatie.
Da ban la oameni 20 de minute pt camp prima abatere si cica daca stai 5 secunde undeva si arunci cu grenazi este camp. Va rog rezolvati ca din cauza lui nu ma mai pot bucura de un server frumos de furien.
EDIT: Wargods-ul <b>You have to register to ba able to see this link</b>

FrE$h
27-09-2016, 08:49 PM
Īncepem cu īnceputul ...am dat vot la mapa si dupa ce am schimbat ai zis ca nu am dat vote si ca o sa am reclamatie ...ok nu am zis nimic .2 nu īmi spune mie usor copile si ca sunt bou ca eu nu te-am jignit cu ceva .3 tu daca stai 5-6 intr-un loc si pui he si tragi nu e cāmp ? Părerea ta...3 ti-am dat sa faci wcd ...si cānd te verificam m-am uitat in consola si tu scriai in chat alooooo ....hai frate ca ma enervezi ...vreau sa joc , si pe urma iti zicea Sebastian sa taci si tu ai zis exact asa sugi pla ...nu ai venit tu pe server sa dai comenzi la altii ....rog si pe Sebastian si respekt sa se pronunțe si sa spune si ei punctul lor de vedere in privinta ta ! Si apropo eu nu-s admin adus din gārla frustratule!

EdiTor#
27-09-2016, 08:55 PM
Īncepem cu īnceputul ...am dat vot la mapa si dupa ce am schimbat ai zis ca nu am dat vote si ca o sa am reclamatie ...ok nu am zis nimic .2 nu īmi spune mie usor copile si ca sunt bou ca eu nu te-am jignit cu ceva .3 tu daca stai 5-6 intr-un loc si pui he si tragi nu e cāmp ? Părerea ta...3 ti-am dat sa faci wcd ...si cānd te verificam m-am uitat in consola si tu scriai in chat alooooo ....hai frate ca ma enervezi ...vreau sa joc , si pe urma iti zicea Sebastian sa taci si tu ai zis exact asa sugi pla ...nu ai venit tu pe server sa dai comenzi la altii ....rog si pe Sebastian si respekt sa se pronunțe si sa spune si ei punctul lor de vedere in privinta ta ! Si apropo eu nu-s admin adus din gārla frustratule!

1. Ai dat vot si s-a votat NU iar tu ai dat last 2. Nu te-am facut bou, am spus usor copile, nu e o jignire.... copile. 3. Nu am tras, am dat cu he, tu mi-ai dat slay imediat dupa 4. Injuratura nu e un motiv de destroy. Si din cate vad nu esti din garla , esti de la stana, ai limbaj de scolar... nu ma mir..

-WickedSick-
27-09-2016, 08:56 PM
Reclamatie puerila. Ban-ul expira peste 8 ore. Ban bine meritat, fiindca nu e nimeni obligat sa asculte si sa inghita totodata injuriile tale si adresarile neadecvate!
:locked: