PDA

View Full Version : Nelamurire cfg



WarGods|Qatar
19-09-2016, 11:11 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> vreau sa stiu si eu ce are cfg asta in el
Daca are no-rocoli sau silent defuse ? Sa stiu si eu daca pot juca cu el sa nu !
Multumes o zi buna sa aveti

WarGods | KGB
20-09-2016, 08:07 AM
Daca se permit atatea linii cu alias-uri ,sunt de acord cu acest cfg...bafta!

Mr.A
22-09-2016, 12:14 AM
Ceea ce ai postat aici este doar o parte din cfg-ul care il folosesti. ori ai sters din el ori nu e complect.

iti las aici cateva randuri gasite in cfg-ul tau !

1 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

2 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

3 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

4 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

5 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Acum te intreb pe tine ca esti admin , daca ai gasi asa ceva in cfg-ul unui jucator ? ce ai face ? iti spun eu i-ai da ban permanent.

Tot ce vezi aici este depistat de un program cum este wcd-ul numai ca acel program iti arata mai detaliat trece de dll-urile care wcd-ul nu poate trece.

Voi reveni cu o decizie !

WarGods|Qatar
22-09-2016, 01:29 AM
Poti sa inchizi topicu ? Raspusul il gasesti la Absente si Retragere ?

Tiger
22-09-2016, 09:50 AM
Tot ce vezi aici este depistat de un program cum este wcd-ul numai ca acel program iti arata mai detaliat trece de dll-urile care wcd-ul nu poate trece.

Nu este un program cum este wCD-ul si nici nu stie de dll-uri sau alte chestii, deoarece este mult mai slab. Este un plugin ce filtreaza comenziile trimise de client catre server si chat-ul. Pluginul este de mult pus pe toate servere oficiale si este numit "WarGods Server AntiCheat". Nu este intocmai un anticheat, el verificand doar de anumite coduri raspandite ce scriu pe chat, de anumite comenzi trimise de client catre server (precum liniile invalide dintr-un cfg). De cand este pus, pe toate serverele, a scutit adminii sa intre si sa baneze cel putin 50-100 de codati ce aveau cod ce scria pe chat.

Avand in vedere ca ceea ce s-a trimis de la tine catre server cand ai executat cfg-ul contine parte din mai multe subscript-uri, precum "comentariile" de la silent-defuse, fast-zoom awp, anti-recoil, etc., nu se poate stii cu exactitate care dintre aceste seturi de scripturi le-ai si avut in acel cfg. Se poate doar banui ca acele comentarii au fost urmate de portiuni necurate care ti-au functionat corect, avand in vedere ca nicio comanda dupa ele nu a mai fost trimisa catre server.

Mr.A
24-09-2016, 09:41 PM
Iti dau sansa de a mai juca la noi pe server.

Nu o sa mai ai admin niciodata pe acest server. O sa ai doar nume rezervat (Slot)

Imi pare rau ca ai ajuns aici , dar ai fost capos , copil si nu ai incercat sa explici nimanui despre acel cfg.

:locked: