PDA

View Full Version : Cerere Unban 903



team11
17-09-2016, 02:20 PM
NUME: 903
IP: 79.140.173.54
VARSTA: 21
ID DE STEAM: ---
DATA: 17.09.2016
ORA: 14:24
HARTA: gg cs base
ADMIN: eXcess | BLACK SCORPION
MOTIV: fara motiv
MARTORI: grasu"
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Cit se mai poate atit???? Rog sa fie sanctionat sau sa i retrageti adminul nu isi face treaba deloc nu are experienta deloc stie numa sa scrie /wac numele atit . in rest de demo amx_ss nu stie .... {trageti si voi o concluzie } . cum pote sa imi dea ban fara nici un motiv?? nu mia facut nici un screnshot / demo / sau sa mi ceara sa fac wcd ... nimic pur si simplu a intrat si mi a dat ban direct .... martor e grasu + la asta ia zis ca e unu cu wall pe server a intrat repede la joc si ma bant pe mine in loc sa verifice persoana data care ia zis playerii .... ROG SA LUATI MASURI

-WickedSick-
17-09-2016, 02:30 PM
:pro: unban, așteptăm să vedem ce spune și Scorpion!

dcdaifa
17-09-2016, 02:53 PM
pro unban,acuma sa vedem din ce motiv sau ce dovada vine eXcess | BLACK SCORPION
+ 903 este un jucator vechi care a avut si admin aici

eXcess | BLACK SCORPION
17-09-2016, 05:21 PM
Tocmai ca a avut admin stia ca e obligatoriu ca sloturile si adminii sa intre cu wac activ,el nul avea si iam dat ban 5000 de minute.(din cite stiu el are slot)

Esky
17-09-2016, 05:23 PM
Macar l-ai anuntat ca nu are wac activ sau i-ai dat direct ban?

eXcess | BLACK SCORPION
17-09-2016, 05:27 PM
Stiam ca stie regulamentul si nu lam anuntat ca nu are wac activ,dar nu e la prima abatere lam mai prins cind avea admin si mia zis ca nu e obligatorui wac activ,regulamentul e facut pentru totii,

-WickedSick-
17-09-2016, 06:09 PM
Tocmai ca a avut admin stia ca e obligatoriu ca sloturile si adminii sa intre cu wac activ,el nul avea si iam dat ban 5000 de minute.(din cite stiu el are slot)

Păi are slot sau nu? Și 5000 de min pentru că n-are wac activ nu ți-se pare totuși exagerat?

eXcess | BLACK SCORPION
17-09-2016, 06:12 PM
avind in vedere ca el nu tine cont de reguli,nu mi se pare,dar ok,daca Adri considera ca am gresit si e prea exagerat,sami dea un dwongrade si sai scoata banul.Da are slot 903,

Jet Lee
17-09-2016, 06:19 PM
903 nu mai are slot, ii puteai da 10 minute ban cu motiv wac.on, si il activa.

-WickedSick-
17-09-2016, 06:25 PM
903 nu mai are slot, ii puteai da 10 minute ban cu motiv wac.on, si il activa.

Așa de mare a fost lenea încât nici "/admin" sau "who" în consolă nu a tastat Iar dacă 903 nu mai dispune de grad, nu mai e obligat să joace WAC On, asta decât la cererea unui admin, pe un motiv solid bineînțeles.

team11
17-09-2016, 06:34 PM
Sincer nustiu ce vrei sa demonstrezi ?? Insa am vazut demult ca nu ai experienta in adminat .
1. Nu mai sunt Admin si nici Slot
2. Wac ii activ. doar ca isi face de cap, cind se schimba mapa imi arata ca nu mai am wac activ . si tu tot ai avut aceeiasi problema si multi atlii.....
3. Nu ai citit regulamenutl citete inca de 10000 de ori " Adminii au dreptul de a impune unor jucatori sa intre cu WarGods Anti Cheat (WAC) pe server. Asta doar in cazul in care exista un fundament solid care sa motiveze solicitarea! "
4. Nu ma anuntat , normal trebuia sa faca . si nici nu stie daca am slot sau admin ...Domnul Exxces iti este greu sa verivici sa scrii in chat " /admin" cum am spus el stie doar sa scrie " /wac numele si repede ban numa asta tu stii " si repede sa faca wcd la playerii in rest de amx_ss sau demo nu stie Pentru ce mai ai Admin? Astepti numa un program sa munca in locul tau. Cind ai intrat azi ti-a zis un player ca e unu cu wall dc nu te-ai pus spec sa verifici eu am vazut ca tu numa ai intrat si repede la joc .... trebuia normal sa te pui spec si sa verifici jucatorii singur ... nu sa joci cu codati si sa dai ban la altii pe nedreptate .....ADRI ROG SA Luati masuri cu Domnul exxces Dupa cite am vazut nu e prima data cind da ban aiurea

dcdaifa
17-09-2016, 07:33 PM
in legatura cu wac si eu mai patesc asa intru cu wac on joc o mapa,apoi se schimba si imi arata ca nu am wac on......

ADRI
17-09-2016, 09:20 PM
@eXcess | BLACK SCORPION
1. ar fi trebuit sa stii ca nu mai are slot
2. inainte sa aplici comenzi te asiguri
3. ai primit downgrade de la Super-Moderator la Preminum , iti las in continuare acces la ban si sper sa nu se mai intample
:locked: