PDA

View Full Version : Reclamatie Admin iSwearSheWas18 :O



Ady211
10-09-2016, 11:31 AM
NICK: NeamTu^
VARSTA: 20
IP: 79.113.71.56
NUMELE ADMINULUI RECLAMAT: Admin iSwearSheWas18 :O
DOVADA: Acest admin Profita de Grad ! Eram pe de_dust2_moama spec pe el si a mai ramas el cu un player pe mama si ca sa poata sa`l faca a scos laserere lu ala ! si cum am spus si la inceput, profita de grad !
Aaaa. si am primit si ban ... ca am spus "but" la unu care ma impins in laser !
Multumesc !

iSwearSheWas18 :O
10-09-2016, 12:22 PM
aww dupa 2 ani si ceva de admin prima mea reclamatie YUUSSSSS first eu asa fac la toti le scot la toti lmuriile cum crezi ca am ajuns in top asa repede? dar now lets be real.. first el statea pe lmuriile mele si intre timp ma facut unu zm, asa ca mi am luat lmuriile ^^ chiar crezi ca trebuie sa i scot lu unul lmuriile ca sa il omor? serios?dude sunt isw18 >_> sunt prea bun ^^si doi ban pentru but zici a?nu ai umplut deloc consola de mizeriile tale nu? ciudat dar wait ...here"s some snapshots>>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

P.S Nu am stat sa le pun pe toate pentru ca sunt foarte multe si te am avertizat daca mai injuri ai ban sa zici mersi ca nu este permanent la cate mizerii ai scris pe chat si spamat .

Daenerys
10-09-2016, 12:36 PM
Contra.
Nici măcar nu ai dovezi ca să-ți susții reclamația. Banul a fost dat corespunzător; așa cum a zis el, bucură-te că nu e permanent.
P.S. Reclamație incompletă. Data viitoare respectă modelul.

-WickedSick-
10-09-2016, 01:23 PM
:pro: unban! Oricum ban-ul va expira fiindcă nu e permanent. Poate din acest ban ai dedus că nu suntem obligați să "înghițim" toate prostiile și mizeriile voastre. Reclamație puerilă din punctul meu de vedere.


@LastEdit: :contra: unban! Bine punctat grasule ! :)

grasuxxl
12-09-2016, 08:40 PM
Eu zic contra unban lu neamtu asta sufera prea mult de el si puls de asta <b>You have to register to ba able to see this link</b>

iSwearSheWas18 :O
13-09-2016, 12:26 PM
Tocmai ce banul tau a devenit permanent.

grasuxxl
13-09-2016, 03:07 PM
Ms wic ce repede ti-ai schimbat raspunsu :P

KaNNaBiS
21-09-2016, 08:37 PM
:contra:

RaZz0R
23-09-2016, 10:56 AM
nu ai adus nici o dovada clara a reclamatiei.