PDA

View Full Version : Salut



Sxe
08-09-2016, 03:10 AM
Salut , probabil ca ma stiti sau nu , ma prezint oricum.
Eu sunt LeoNNN , Bonjur si acum Sxe , in fine trecem peste.
As dori si eu sa stiu ce sa intamplat cu aceasta comunitate? Unde sunt oameni care au inflorit-o ?
Nu am mai intrat de ceva vreme si vad ca nu prea a mai ramas nimeni.
Unde e Arnold care rupea ZM-ul ? si ownerul de pe Abyss? Kitty , Maya .
Ce sa intamplat cu aceasta comunitate ? Oameni dispar asa ...
As dorii sa ma lumineze si pe mine cineva care , chiar stie nu am nevoie de raspunzi de la oameni care sunt aici de 5 luni =((=((=((

-WickedSick-
08-09-2016, 11:47 AM
Eu unul nu te pot "lumina"și nu cred c-o va face nimeni în privința tuturor, ce pot să zic, oamenii vin și pleacă. Au plecat cel mai probabil din diferite probleme sau poate au conceput o familie iar timpul lor e foarte limitat acum.. de ce nu îi contactezi pe fiecare în privat să-i întrebi lucrul acesta? Probabil te vor lămurii mult mai mult decât am făcut-o eu.

Sxe
08-09-2016, 07:18 PM
de ce nu îi contactezi pe fiecare în privat să-i întrebi lucrul acesta?
Cum sa ii contactez daca nu au mai fost pe forum de luni bune ...

iSwearSheWas18 :O
10-09-2016, 02:39 PM
ti am zis bonjur fiecare are viata lui .. dintre toti cei care mai erau a mai ramas grasu lion si razzor cam atat

Savarinaa
12-09-2016, 05:46 PM
Maya e cu faculatea la Sibiu. De Kitty nu ştiu. Probabil şi-a făcut şi ea o carieră, un viitor. Bine ai revenit!

~TraNda~
12-09-2016, 08:10 PM
ti am zis bonjur fiecare are viata lui .. dintre toti cei care mai erau a mai ramas grasu lion si razzor cam atat

LiOn a plecat si el.
Fiecare vine si pleaca, alti revin, cum esti tu sau swear. E un ciclu firesc, de oriunde pleci si vine altu.

Sxe
21-09-2016, 11:31 PM
Am inteles oricum am reusit sa dau de mercer ..
Va multumesc pentru raspunsuri aveti grija de voi si de comunitate <3

Tiger
22-09-2016, 11:28 PM
Obisnuieste-te cu aceasta idee. De multi nici nu o sa mai auzi, altii o sa uite de tine sau nu o sa mai dea importanta acestor vechi relatii, neinsemnate poate pentru ei. Sunt multe persoane de care mi-as dori sa stiu ca sunt in regula si ca nu au probleme, insa nu mai am cum sa dau de ei pentru ca nu au lasat niciun semn si nu s-au mai intors...pot doar sa sper ca sunt "pe picioarele lor" si ca isi traiesc viata.