PDA

View Full Version : Ban pentru holograma



RedL1ne
05-09-2016, 09:39 AM
Neata ficiori .
Aseara am dat un ban pentru holograma lui Hooly .
Un scurt istoric ca sa aveti habar de faza :
- ii pun holograma pe kabul , trage dupa ea ... apoi scrie in chat ca e bug . Dau shock cu motiv holograma .
- stiind ca nu-i 100% testata faza cu holograma , am vorbit cu el in TS , i-am scos ban`ul si l-am pus sa faca WCD ... in WCD apare curat ( asta la un interval de 10 - 15 min max de la shock )

Va rog dati-va cu parerea si voi ca sa stiu de chestia cu holograma daca sa o mai activez sau nu sau daca sa mai dau ban`uri pentru ea sau nu :)

Bafta !

Lova3x
05-09-2016, 12:06 PM
:pro: . Place ideea cu holograma.

G|Nico.
05-09-2016, 12:37 PM
O scurta introducere a acestei holograme? ..Ce este si cum se foloseste?
Pana la tine zau ca nici nu am auzit de vreo comanda gen .
Ms :d

RedL1ne
05-09-2016, 02:24 PM
Introducere :
- holograma se activeaza cu R ( unde-i si meniul pentru ESP ) cred ca m-am exprimat bine ... doar ca nu tot timpul functioneaza
daca apesi R iti va aparea meniul ESP ( cel clasic care il avem pentru urmarirea codatilor cand suntem DEAD sau SPEC ) iar la chat iti va scrie Started ( iti confirma ca ai activat holograma pe jucatorul pe care vrei sa te uiti daca are wall ) daca apesi din nou R in chat iti va aparea Stoped ( ai oprit holograma ) ... dar de cele mai multe ori scrie ( Failed to initiate ... ) sau ceva de genu` si trebuie sa apesi R pana scrie Started .
Din cate am inteles de la TIGER ... inca nu-i functionala chestia 100% si deaia am ceva dubii in privinta ei ...deaia am scos ban`ul lui Holly si l-am pus sa faca WCD ...am vb cu el pe TS si daca tin bine minte era si pe steam .

Boutique
05-09-2016, 02:28 PM
:pro: ,dar are mici defecte ...nu este testat 100% .
Edit : Eu zic sa il lasam sa joace,eram cu el pe ts in momentul acela ,stie si red toata povestea, e un jucator bun.

RedL1ne
05-09-2016, 02:47 PM
nu e de PRO sau CONTRA ... ii vorba de banu` lu Hooly :))

uKpI69
05-09-2016, 09:32 PM
Eu zic sa il lasam sa joace i sa mai cerut wcd si lo facut cu mare placere.

Mr.A
09-09-2016, 02:02 AM
:locked: