PDA

View Full Version : propunere



dcdaifa
01-09-2016, 12:55 PM
hai sa vedem daca suntem sau nu o comunitate,
propunerea mea suna cam asa,din cate ati observat si voi,mai mult de 10 playeri pe timpul zile nu avem,sunt unele zile cand intru pe server si este gol
cei care au grad pe serve incepand de la Premiu in sus sa sa dam cel putin 2 bosturi pe luna
eu unu zic ca nu este o avere 3 euro pe luna sa bagam fiecare admin,sa populam iara serverul

si inca o treaba cu orele pentru grade parerea mea,ar mai trebui marite orele pentru grade
adica un exemplu:
Slotu -20 de ore
Super-slot-40 de ore
Helper-60 de ore
Premiu-80 de ore +2 bosturi

sunt oameni care au donat de placere,dar nu ne putem baza la infinit pe aceste persoane gen:
LiOn,-WickedSick-,Daihatzu
daca sunt persoane si doresc sa baga 1-2 bosturi sunt bine veniti


astept pareri cu PRO sau CONTRA

-WickedSick-
01-09-2016, 03:03 PM
dcdaifa ideea e buna partial pot spune , fiindca nu putem opta pentru ideea asta cu boost-urile datorita faptului ca nimeni de aici nu cunoaste situatia materiala/financiara a fiecaruia , si nu-i putem obliga sa boosteze fiindca sunt anumite persoane care dispun de acei bani dar ii folosesc in scopuri mult mai utile. Cand vor vrea ei sa boosteze o vor face.Cat despre orele pentru grade ar trebuii marite dar nu acum fiindca cum ai spus si tu de la o vreme e nepopulat , ideea e sa-l populam , sa atragem jucatori , de aceea si orele pentru grade sunt minime.

Esky
01-09-2016, 05:22 PM
Aici in contextul asta nu se prea poate vota cu pro sau contra,deoarece o buna parte dintre admini sunt sub 18 ani,deci de aici intelegem ca nu pot dona sau nu au o situatie financiara buna. Restu care lucra ,ar putea sa deie boost.
P.S: Tripso,astept papucii de la SH din Anglia.:))

~TraNda~
29-09-2016, 10:30 PM
Un boost/ luna este asigurat de mine. Celalalt boost il dau pe dr.
Ar trebui sa se faca o mica sedinta, sa vedem care poate duce un boost/luna si care nu, si desigur, cei care vor da sa fie rasplatiti.