PDA

View Full Version : Cerere retragere.



Boutique
01-09-2016, 01:07 AM
NUME: Boutique<3
DURATA: Permanenta.
MOTIV: Vreau sa-mi anunt retrgerea mea deoarece , deci sa incepem cu inceputu am fost informata ca acest player -> Korn care a fost banat pentru cfg... ,Lion ia dat ban 500 de minute ,dupa ceva timp a fost prins de mine pe server si i-am dat ban permanent. Se pare ca unii admini inca il mai lasa sa joace, de fata a fost si d3str0y ,ca acel admin nu facea absolut nimic ...il lasa sa joace. Nu mi se pare corect ,si tot eu sunt cea incapabila (spun unii) . In a doua ordine de ideii un admin sa ma barfeasca in asemenea fel? " la 15 ani sa fi cu tot severul este un record" . Pacat ca unii nu fac diferenta dintre real si imaginar. Pana la urma e treaba mea ce fac,nu trebuie sa-mi aduci vorbe urate...
Macar de imi spune-ai in fata ca sunt "curva" nu sa am barfesti. E mai ok sa ma retrag.
MENTIUNI: Bafta LiOn cu serverul !

-WickedSick-
01-09-2016, 01:13 AM
Si pe Zombie si aici , te inteleg partial pot spune , daca eram in aceeasi situatie iesea mare scandal. Stiu despre ce e vorba , persoana nementionata mai sus de catre tine e Nutella. Pot spune Nuttela ca aveam niste asteptari de la tine , chiar daca tie prieten sau ce-o fi , regulamentul e regulament , nu-l poti lasa sa joace in voia sortii , din cate am auzit n-ar fi primul incident , sper ca LiOn sa aiba si el un cuvant de spus aici .

Nutella :3
01-09-2016, 11:33 AM
Deci , draga mea, tiam spuso si pe sv in privat tio spun si aici. NU team facut "curva" , nu stiu ce ai auzit dar hai sa iti povestesc eu ce am zis daca tot te framanta atat de tare. Jucam linistita intro zi si intra punct, ma inteleg foarte bine cu el ,zic eu ,si cu mine discuta multe lucruri, si imi zice el asa la intamplare ca sta cu tine. Eu , la inceput am fost putin socata, si lam intrebat de vreo 5 ori, "serios? nu glumesti?" , si face el nu. Bun , iam zis ok, faci ce vrei eu nu ma bag, si apoi ma intreaba ca de ce nu cred ca el e cu tine, si iam zis : "Nu stiu ce sa zic, prima data a fost drama aceea cu silent, apoi cu mario, acum o sa urmeze si cu tine?" Asta am zis ,poate ai auzito in alt fel, nu stiu. Eu sunt o persoana directa, daca nu imi place ceva la o persoana, eu ii zic in fata nu stau sa ma ascund, aia a fost o discutie intre mine si punct, probabil ai si vazut ca eu de cv timp nu ma iau in discuti cu tine pentru ca am zis mai bine evit decat sa creez drame. Stii ca la inceput chiar am glumit cu tine, si radeam, am vorbit si pe fb nu aveam nimic, chiar iam zis si lui alex ca mi se pare de treaba,asta inainte sa vad si mesajele de la el, nu stiu, eu ma inteleg bine cu multa lume, si la inceput toti mi se par de treaba, dar dupa un timp cand stau sa cunosc mai bine persoana respectiva vad ca nu e chiar asa cum credeam eu. Deci tio spun din nou, NU team facut curva si nici no sa te fac pentru ca e fix treaba ta ce faci nu e a mea, daca tu curva ai reinteles din fraza "prima data a fost drama aceea cu silent, apoi cu mario, acum o sa urmeze si cu tine" ai inteles putin gresit, prin aia am vrut sa zic usuratica. Da te inteleg, ai 15 ani, generatia de azi nu pot trece prin generala daca nu au un iubit/iubita , pur si simplu au ei nevoia aia sa stie ca au un iubit si sa vorbeasca cu prietenele "vai iubitu meu, vai etc" . Deci da, usuratica, poate ca team facut, curva? Nu am zis asa ceva niciodata. Cat despre decizia ta de a te retrage, din partea mea poti sa ramai , nu ma deranjeaza, eu oricum o sa te evit pentru ca chiar nu am chef de drame. Eu vorbesc cu cine ma inteleg si cu cine nu pur si simplu evit persoana. Cat despre korn , am auzit si eu ca a fost banat, dar nu am putut sa vad de cine si de ce deoarce lista de banuri nu o pot accesa, lam vazut si eu pe sv dar mia zis ca a avut ban si banul ia expirat, eu cum nu am putut sa verific am zis ok, il cred, am crezut ca a primit ban pt rr la tero sau cv de genu, nu il vedeam pe korn cu cfg, asta e , e vina mea ca nu am verificat si ca am incredere in multi. Am vazut ca ai dat si retragere pe zm, daca si acolo e din vina mea, de faptul ce sa intamplat pe dr, din nou, din partea mea poti sa ramai, eu oricum o sa te evit.

Boutique
01-09-2016, 02:46 PM
Am prieten şi in realitate stai linistita, faza e ,daca īi dau la un player ":*" asta nu inseamna că sunt cu el. Asta e clar.
Tot ce ai spus tu acolo...nici mie nu-mi vine să cred.
Cum adică nu ştiai că jucătorul Korn e banat? Asta s-a pus şi pe forum + eu ți-am spus că e banat. Ai minte scurtă separe...
Aici puteai spune adevărul că l-ai lăsat să joace si se termina povestea,dar ce să faci omu' mai minte ca să se afle īn treabă. Crede-mă şi eu te evitam,mereu ieşeam cānd te vedeam pe server ca să nu īnceapă vreo dispută sau cine ştie ce,nimeni nu dorea asta.
Pe zombie să ziceam că nu din cauza ta, au fost alte probleme acolo. Cāt şi aici nu este din cauza ta, pur şi simplu adminii nu işi fac treaba, m-am sărurat să se facă favorisme īntre un admin şi un player... cazul lui Korn. Fiindcă tu nu aveai nici-o treaba ca intrase pe server. Putem spune ca te intelegi foarte bine cu el aşa că ,l-ai lăsat să joace,fiindcă cine putea afla că este pe server...decāt Botic cu alt nume :D .
Şi normal că mă frămāntă acest lucru,dacă ar fi fost invers ai fi fost şi tu la fel de revoltată.
Să ne gāndim ca tu eşti mai mare ca puțin... contează vārstă? Pānă la urmă contează cine are capul pe umeri mai mult,şi de barfit crede-mă nu pe server,dar īn privat toți am făcut-o, aici te implică şi pe tine.
Faza că" nu pot eu trăi fără să simt ca am eu un iubit " sau ceva de genu, da şi atunci aveam prieten in real. Nu fă confuzie īntre real şi imaginar..., care mario? ştiu se spun multe...,dacă am rās, făcut glume pe seama lui,asta nu īnseamnă că am fost cu el sau ca sunt...
Nu pot din păcate să īți dau un screen īn care acel cineva spunea exact ce am spus eu mai sus "la 15 ani sa fi cu tot serverul e record" , nu ai spus pe server asa ceva ,dar īn privat poate m-ai barfit asa.
Şi īncă o chestie ,nu tot ce se spune este şi adevărat. Lumea spune,barfeste,asta nu īnseamna că este şi adevărat.
In fine,cu toate aceste spuse,eu mă retrag deoarece nu mă agrează nimeni aici,la fel ca şi pe zombie,nu-mi plac deloc favorismele , nu e "locul" meu aici ,ca să spun asa.
Baftă cu serverul .

Nutella :3
01-09-2016, 03:23 PM
1. "Cum adică nu ştiai că jucătorul Korn e banat?" , " Cat despre korn , am auzit si eu ca a fost banat, dar nu am putut sa vad de cine si de ce deoarce lista de banuri nu o pot accesa " -> <b>You have to register to ba able to see this link</b> ,da asa e..minte scurta ce sa faci, si literele se vad greu.
2. "Nu pot din păcate să īți dau un screen īn care acel cineva spunea exact ce am spus eu mai sus "la 15 ani sa fi cu tot serverul e record" " dami frate nume, daca tot vrei sa lamurim treaba si sa vorbim deschis, pai hai sa o facem, spune cine cand si cum ,nu imi trebuie mie ss, zimi cine a zis fraza aia.
3. "In fine,cu toate acesta spuse,eu mă retrag deoarece nu mă agrează nimeni aici,la fel ca şi pe zombie" la naiba ca nu vreau sa fiu rea dar, nu te agreaza nimeni..nu mai stiu exact de ce a plecat kamelia de aici, dar cred ca tot cv problema cu tine daca imi amintesc eu bine , nu mai stiu exact, da minte scurta ce sa faci, nu cred ca mi se pare dar peste tot pe unde mergi se creaza o mega drama , mereu toata lumea are ceva cu tine.
4. Draguto, nu fac confuzie intre real si imaginar, dar, daca ai un prieten, pai mama draga, nui mai schimba ca pe sosete.
5. Tio spun din nou, DACA vroiam sa te fac curva,mergem frumos, te gaseam, si iti ziceam pur si simplu fara nici o durere in inima "draguto esti o curva". Sper ca ai inteles , si daca te retragi, spor iti doresc si numa bine :) .

Boutique
01-09-2016, 03:32 PM
Draga mea,pe forum s-a postat ca a fost banat permanent ! Sau si pe forum ti-a dat eroare ? :))
Aşa..e vina mea că domnișoara Kamelia a plecat de pe dr? Ce vină am eu? A primit remove pe merit + e alegerea ei dacă mai voia să stea pe server sau nu,n-o obligă nimeni !
Schimb ca pe şosete? Asta ce vrea să insemne? Fata,nu mă faci "curva" dar asta insiunezi chiar acum :D. A da,prietenul din real,nu l-am schimbat "ca pe sosete" ,tot veni vorba,tu nu si cum sa sti,nimeni nu are cum să stie. Fiindca viața mea personală, rămāne personala.
Dacă tot zici ca pe unde plec fac drama, pe gungame,furien,classic de ce n-am făcut dramă? Problema e la voi,nu la mine, frate dacă nu imi agreați comportamentul lasa-ti-mă īn pace,eu nu mă voi schimba pentru ca cineva nu-i place de mine. Voi rămāne aşa cum sunt acum,cu caracterul meu,fitele mele. Am destui colegi care ma suportă.

Nutella :3
01-09-2016, 03:41 PM
"Problema e la voi,nu la mine" , nu mai zic nimic , nare rost sa ma contrazic cu tine, ramane cum zici tu :venerare: .

Boutique
01-09-2016, 03:42 PM
Īți dădea eroare şi pe forum? :)),is spune
In fine mă retrag paşnic,fără să mai am vreo treaba cu serverul tău,numai bine! :)

Nutella :3
01-09-2016, 03:47 PM
Vai ce rad :)) , <b>You have to register to ba able to see this link</b> , asta am gasit eu pe forum , se vede foarte clar motivu, durata, de la cine, ..daa...poate is eu chioara si nu vad, asta e, nu is perfecta.

Nu am zis ca e sv meu draguto, pur si simpu felu meu de a fi nu agreaza astfel de persoane. La fel, numa bine iti doresc ;) .