PDA

View Full Version : Cerere Designer



CapsLocK.
29-08-2016, 11:44 PM
NICK: Nu joc pe nici un server a comunitatii dar poate o sa incep cu nickname-ul CapsLocK.
VARSTA: 16 ani.
ID DE MESSENGER: Nu folosesc mess dar oricum: onyx0160@yahoo.com (ma puteti contacta si pe skype: dj-darksky)
PERIOADA: Sunt activ ziua de la 14:30/15:00 pana la 17:00 si seara de la 22:00 la 00:00
MOTIV: Pai as dori sa devin Designer deoarece cred ca comunitatea are nevoie si ma retin capabil pentru aceasta functia.
MENTIUNI: Nivelul meu de Photoshop este intre Mediu si Avansat, lucrez doar in Photoshop. Aici sunt cateva creatii de ale mele: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

-WickedSick-
30-08-2016, 01:06 AM
Pentru inceput cred ca ar trebuii sa mai stai o vreme pe aici sa te faci mai cunoscut , la ce ma refer? Pentru inceput ai putea raspunde si tu la eventualele cereri de avatare / semnaturi / motd-uri , etc , am vazut ca ai raspuns la un thread , dar unul singur nu-i de-ajuns . Ar trebuii sa-ti faci un thread cu propriile creatii si sa le postezi acolo, creatiile sunt frumoase intr-adevar , dar mai multa munca si activitate , momentan de la mine :contra: !

Boutique
31-08-2016, 12:07 AM
:contra: ,cum spune şi WickedSick' trebuie să te faci mai cunoscut...apoi poți face dinou aceasta cerere. Nici eu n-am cerut din prima super-moderator pe forum,toate se fac în timp.

AlieN
03-09-2016, 04:06 PM
Fii putin mai activ pe sectiunea Imagini si photoshop, raspunde la cereri si sunt convins ca o sa primesti grad de designer! Bafta!

Tiger
04-09-2016, 10:17 AM
Respins.

:locked: