PDA

View Full Version : Reclamatie admin SeiGhT



acorex
17-11-2011, 08:46 PM
Adminu SeiGhT mi-a dat ban si nu stiu dc . As vrea sa stiu si eu dc mi-a dat:)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
In poza asta se si vede clar ca habar nu are sa de-a un ban

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nume: Acorex
Nume Admin : SeiGhT
IP: 94.53.40.48

Daca puteti mai repede sa imi scoata si mi-e banu ...:)

speedman
17-11-2011, 09:07 PM
ban scos

Teddy
17-11-2011, 09:07 PM
pai hotaraste-te si tu ce faci, ori reclamatie ori cerere unabn?
dar intradevar "de-aia" nu este un motiv..

acorex
17-11-2011, 09:08 PM
pai am zis jos daca puteti ca sa imi scoateti si mie banu ca sa nu mai fac alt topic:)

CRocoDiL
17-11-2011, 09:12 PM
speedman ..vezi ca omu are dovada!.. te.ai grabit

speedman
17-11-2011, 09:24 PM
ok croco,dar chiar daca are demo nu se scrie la motiv "de-aia".Sa puna demo-ul pe forum sa vedem si noi.

acorex
17-11-2011, 09:32 PM
Va zic eu ca nu gasiti nimic:)

As vrea sa vad si eu demo daca se poate:)

godless
17-11-2011, 11:47 PM
baaa numai scoateti banuri doar de dragu de a le scoate! asteptati si voi si apoi daca nu vine adminu care a dat banu atunci il scoateti!

-=MaX=-
18-11-2011, 01:56 AM
dar daca adminul nu apare in timp optim, i se poate scoate banul pana se lamureste problema! Nu poti sa tii omul banat daca nu intrii pe la cereri unban sau reclamatii... daca apare o dovada de cod i se poate da ban si dupa...

acorex
18-11-2011, 02:43 PM
Deci cum am spus , vreau sa vad si eu demo pe care la facut domnu admin SeiGhT !!!

Aladin
18-11-2011, 03:19 PM
Speedman:|...nu-i prima data cand faci asa, si mie mi-ai scos un ban pe care l-am dat eu fara sa stiu:-j (cand am primit adminu)
dc nu intelegeti, sa asteptati sa vedeti ce parere are adminu care a dat banu (seight in acest caz)


daca seight nu vine pana diseara cu dovada, o sa ai banu scos

seight
18-11-2011, 04:11 PM
Mda nu cred ca conteaza motivul (daca scriu aim/wall sau de-aia) atat timp cat joaca cu wall:) Mai are si nesimtirea sa vina pe forum sa faca reclamatie=)) Edward si croco erau pe srv,ed a vazut si el ca avea wall
Poftiti demo'ul :<b>You have to register to ba able to see this link</b>
N-am intrat pe forum pt ca am probleme cu netu+curentul :)) N-am avut vreo 2 zile curent:) si la mn cand nu am curent dupa 2-3 zile debea isi revine netu..
Despre demo..Totul a inceput cand eram dupa un perete stateam la tira si asta tragea nu avea nici o treaba cat nu era nici un admin spectator el se juca cu wall de rupea..M-am pus pe el daca vedeti mereu stie pe unde vine omu.. Sau chiar cand s-a urcat acolo la scara a stat la tira si cand sa dus ct la bomba sa dus dupa el...Restu mai descoperiti voi

acorex
18-11-2011, 05:03 PM
Seght mai taci din gura ca se vede clar ca habar nai sa joci cs si te mai dai si mare admin , ai intrat macar pe un servar in care playeri sunt mai buni ca tine ? sau macar joci cs de peste 10 ani ? Eu nu cred ca din ce am spus eu ai avea ceva , si daca vrei sa sti pentru wall ca sa fi sigur ca nu are cod se face poze nu demo , se face si demo dar ce-a mai buna comanda pentru a prinde un wallist este niste poze si exista un site in care pui pozele sa vezi daca sunt modificate , dar din cate vad pe servar tu esti singuru but care da ban pentru wall cu demo.
LoOl cum sa nu fac reclamatie daca stiu sigur ca nu am cod?:)) sunt but ca tine ? gata am luat ban... nu am ce face , asa eeee. Daca tu joci conter-strike 1.6 de maxim o luna te rog scuzama dar esti praf si macar ai auzit de casti? Eu nu cred , ca nu se vede:))
Dc nu merge demo ?

seight
18-11-2011, 05:59 PM
auzi dupa ce ca esti analfabet si nu esti in stare sa legi doua cuvinte ai grija cu limbajul ca nu sunt vreun prieten deal tau sa iti permiti sa ma faci pe mine in toate felurile... si stai calm ca joc cs dinaintea ta si tu cu castile auzi de la bomba pana la scara?:))) ma leshi... si ca sa stii si tu sunt coduri care se dezactiveaza singure cand faci poze auzi la el wall se prinde doar cu poze:))) ai auzit cumva de pluginul ESP daca tot te dai atat de expert in cs :)

acorex
18-11-2011, 06:12 PM
Se vede ca nu am cu cine discuta.... Auzi la el ca de la scara pana la bmb nu auzi ... macar ai incercat butule? Poate esti tu prea surd si nu auzi ...

seight
18-11-2011, 06:23 PM
Daca m-as cobori la nivelul tau as incepe si eu sa jignesc dar stiu ca oricum o sa am castig de cauza..Prin comportamentul tau + limbaj nu o sa mai joci pe srv cel putin cat sunt eu on chiar daca se decide ca "nu ai cod" .Acum sa lasam pe altii sa comenteze si pe max sa ia o decizie ca nare rost sa ma cert cu o puta cu pedale ca tn

AlieN
18-11-2011, 06:30 PM
E o faza interesanta aia cu bmb, nu stiu ce casti oi fi avanda tu de l-ai auzit pe croco de la scara ca se ducea la bmb :|, dar la mine nu se aude, poate ne arati si nou ca ma gandesc ca ai vreunele speciale...s a u poate te-oi fi dus din instinc, dar din moment ce ai spus ca tu l-ai auzit da de gandit...sa mai auzim si alte pareri:)

p.s: tare faza cu croco :)))

acorex
18-11-2011, 06:40 PM
uitate atent ca inainte sa se duca la bmb ... el a omorat 1 sau 2 nu mai tin minte :) si pe aia i-am urmarit pe unde se duc si sa auzit si cand a tras:) .... acuma nustiu credeti ce vreti , dar eu va zic ca nu am;)

acorex
18-11-2011, 06:58 PM
Am uitat si eu la demo ... a mers intrun final , am vazut faza aia care a zis edward , cand sa dus croco la bmb si eu am coborat ?:)) lol asta vise pare voua suspct de wall? E clara treaba . As vrea sa vad pareri si de la alti admini :)

Rapid1923
18-11-2011, 07:58 PM
Aveai wac on?

acorex
18-11-2011, 08:15 PM
nu pentru ca am auzit ca are niste probleme, dar daca vreti il bag :)

seight
18-11-2011, 08:17 PM
E clar baiatu' tu nu aveai voie pe srv fara wac :)

Rapid1923
18-11-2011, 08:18 PM
Se poate normal. Wac-ul n-are nici o problema, doar ca nu iti mai arata pe server insa evidenta se tine si e incontinuare obligatoriu pentru sloturi, admini, pretendenti si suspiciosi....

acorex
18-11-2011, 08:51 PM
aha , O sa il folosesc... daca o sa ma mai lasati sa joc bine inteles:)

XeLa
18-11-2011, 09:18 PM
In primul rand limbajul tau lasa de dorit, chiar daca Seight gresea nu trebuia sa`i vorbesti asa, nu uita ca totusi e admin, el ti`a vorbit destul de frumos.
Cand ai facut cererea de slot ai zis ca o sa folosesti wacul , in demoul asta dubios nu il aveai activ!
Degeaba iti facea poze,exista programe care iti dezactiveaza wallul in momentul in care ti se fac screenuri,exista programe de editat screenuri etc.
A procedat foarte bine facandu`ti demo.Din ce am vazut esti dubios doar la unele faze, in rest mi s`a parut ca erai curat.Daca aveai wall aveai pe buton,cel putin asta e parerea mea.
Chestia e ca tu nu ai folosit wacul si erai obligat sa faci asta, asta e cel mai grav.

acorex
18-11-2011, 09:50 PM
Ok deci merge wacu ? ca sa il folosesc sa nu mai apara probleme:)

edward
18-11-2011, 09:58 PM
Se poate normal. Wac-ul n-are nici o problema, doar ca nu iti mai arata pe server insa evidenta se tine si e incontinuare obligatoriu pentru sloturi, admini, pretendenti si suspiciosi....

Ti s-a explicat deja.

godless
19-11-2011, 12:04 AM
contra unban! asa limbaj?? si te mai si lauzi ca ai avut admin pe nu stiu ce cazatura de server!
2) lasa vrajeala ca nu merge wac-ul si astea....cine ti-a spus tie ca nu merge?
3) tu si wake aveti multe faze dubioase!
4) dupa cum spune si cel mai mare but in vita(xela):D clar joci la buton!
5) ti se pare relevant faptu ca joci de mai mult de n ani cs? mie sincer nu!e vorba de intelect de capacitate de a invata unele chestii de a a vea ocazia sa-ti explice cineva unele chestii! la tine toate astea lasa de dorit! arrivederci!

acorex
19-11-2011, 01:57 AM
Bine ma , daca voi ziceti ca am wall asa sa fie , desteptilor :) Uite asa pierdeti playeri buni ... Gata joaca mai bine hai sa ii dam ban pe servar si sa-l facem de caca . Ne mai vedem

AnOnYmOuS
19-11-2011, 09:13 AM
seight "Daca m-as cobori la nivelul tau as incepe si eu sa jignesc dar stiu ca oricum o sa am castig de cauza..Prin comportamentul tau + limbaj nu o sa mai joci pe srv cel putin cat sunt eu on chiar daca se decide ca "nu ai cod" .Acum sa lasam pe altii sa comenteze si pe max sa ia o decizie ca nare rost sa ma cert cu o puta cu pedale ca tn"... Ba fratilor voi spuneti de limbajul unui player da de limbajul lu "adminul" asta ce ziceti actionati in favoarea a celui care va este aproape fara a se mai analiza poblema....URAT!!!Totusi el sa dea dovada de limbaj curat.......

godless
19-11-2011, 11:43 AM
anonimus.. mai bine taceai! tu nu-l vezi ep asta ca nu se mai oprea din al face bu si toate astea??? si acorex nu ne mai vedem!) nu-i vorba de jucator bun ca tu nu esti! tu doar suferi si jignesti...

acorex
19-11-2011, 12:06 PM
:)) ai ma curaj sa dai 1 vs 1 ?:)) daca da sa imi spui ca gasim noi un servar:)

godless
19-11-2011, 12:26 PM
daca voreai cu mine! iti spun asa.. io nu am skill-ul tau(wall) sunt but intr-ale cs-ului pe care il stii tu! dar te declar invongator....prefer sa nu ma prezint la aceasta confruntare! aceleasi suferinte ca pe server
1 dute tatii in pgl si ai rezolvat problema!

acorex
19-11-2011, 02:22 PM
Uite cum facem , o sa joc in continuare pe servar si daca am cod imi dati ban si daca nu raman in continuoare si o sa folosesc si wacu :) Daca nu asta ee....

edward
19-11-2011, 07:15 PM
Da de cand sinuzita africana faci tu regulile pe aici ?

seight
19-11-2011, 07:35 PM
Gata hai sa terminam odata si sa ii lasam pe astia mai mari sa decida soarta lui. Oricum eu cand te prind pe srv te banez:) Nu cred ca merita a 2 a sansa pentru limbaj,chiar daca nu-i asta problema ,dar din cate stiu eu ai mai primit odata ban si trebuia sa joci cu wac.. deci sa te iei de mana cu cl4uzor

-=MaX=-
26-11-2011, 03:41 PM
In final am prins timp sa vad si eu demo-ul... Si intr-adevar sunt unele momente in care pare sa aibe wall dar totusi nu e sigur... am ascultat cu castile la maxim si pe langa situatiile previzibile ale hartii se auzeau si pasi... dubioase au fost mai mult momentele cand mergea in anumite locuri la sigur, fara macar sa se asigure daca e cineva sau nu...
Treaba fiin incerta nu poate fi banat pt asta, poate fi lasat sa joace, dar numai si numai cu WAC.

Scoaterea banului ramane la atitudinea lui Seght pentru modul in care i-a vorbit. Indiferent daca era sau nu cod, nu asa se vorbeste cu un admin... eu l-as lasa sa joace cu wac, acum sa vedem ce zice Seight, daca e de acord sa-l lase!

seight
26-11-2011, 06:13 PM
max nu-i chestia ca ma injurat ca nu-i primul care o face dar eu sunt sigur ca are cod da asta e..la voi pre usor se lasa codatii pe srv si cred ca o sa faca exact ca cl4uzor :)) Cand a fost prins cu cod pt mn e codat pe viata....Da in fine sa intre daca il prind fara WAC stie ce-l asteapta.Si poate rezolvi cu pluginu sa apara pe srv ca ar fi mai usor de verificat

-=MaX=-
26-11-2011, 08:21 PM
da man, o sa incerc sa testez pluginul din nou pe un server de teste si o sa-i dau drumul iar. Au mai fost cazuri de-astea cand demo-ul era incert... de-asta cand credeti ca ar activa codul, chiar daca e pe buton, sa-i faceti si niste poze pe langa demo...

acorex
26-11-2011, 10:48 PM
Seight scuze ca ti-am vorbit mai urat , dar de injurat nu te-am injurat doar te-am jignit unpic:D ... recunosc ca nu trebuia sa o fac dar eram nervos pentru ca eu nu folosesc coduri si mi-se pare absurd sa iau ban degeaba :) si daca vreau sa sti ca eu nu sunt but ca alti sa nu stiu cam pe unde se ascund sau pe unde merg sau in multe cazut sa nu vad playeri :)) sa sti ca ii vad PERFECT ! si o umbra daca am vazut exact in locu ala ma duc , poate sa fie si dragula acolo ca eu tot ma duc:) ... Imi fine imi mai cer scuze inca o data pentru ca te-am jignit ( nu te-am injurat ) dar eram nervos ca am luat ban degeaba :) Sper sa nu fi suparat :)

Si max vreau sa faci si tu pluginu mai repede sa se vada si pe servar ... ca eu dasta nu l-am mai folosit ca am vazut ca nu mai apare :)

XeLa
15-04-2012, 05:55 PM
:locked: