PDA

View Full Version : Propunere



edward
17-11-2011, 04:42 PM
Eu sincer m-am cam saturat de lucrul asta si propun ca sa se dea kick spectatorilor, sunt anumite persoane care stau cate 5-6 ore pe spectator pentru a face ore pe gametracker. Inteleg 5-20 minute afk, dar frate nu sa stai cu orele ! Si ma refer in special la cei cu admin, cand are nevoie lumea de voi, lipsiti ! Sunteti afk pe spect, probabil sunteti plecati sa mancati o shaorma ceva si sa adunati ore. Nu mi se pare normal ! Ma trezesc ca primesc buzzuri pe y!m / mesaje pe steam sa intru pe server ca este codar si adminul sta pe spectator ...

Aladin
17-11-2011, 05:42 PM
aici sunt de acord cu edward, si eu am primit mesaje p steam sa intru p srv ca alt admin e spec dar nu e la comp
Cel mai bine ar fi, daca ii sa stea spec sa nu fie lasat mai mult de 20 de min, parerea mea, indiferent care din admini

XeLa
17-11-2011, 05:57 PM
Nu stiu ce sa zic, dar lumea cateodata inainte sa intre pe un server de cs se mai uita sa vada cata lume e pe sv.Asa daca dam kickuri la toti care sunt spec nu e bine,multi jucatori se duc la baie ,se duc sa fumeze o tigara si deia mai stau spec.Cat despre admini nu stiu ce sa zic , e bine sa stai spec atunci cand crezi ca cineva are cod,poate stau sa faca un demo,dar din moment ce depaseste 20 de min e clar ca nu are legatura cu serverul.Dar pana la urma daca sta un admin spec 2-3 ore nu cred ca incurca pe nimeni,ce daca face ore, nu trebuie sa fim rautaciosi.Treaba oricum e discutabila.

Teddy
17-11-2011, 06:52 PM
sunt intru totul de acord cu xela

IRB | Walles
17-11-2011, 10:10 PM
deci e foarte bn ce ai propus si dupa paprerea mea ne-am da seama cine sta pentru a face ore si cine sta pentru ca e plecat umpik sau are treaba si revine...eu unul nici nu intru pe game tracker nu ma pasioneaza pozitia mea acolo,eu cand joc joc de placere nu sa castig ceva special...ca si rank-ul am mai multe ***** ca fraguri:))

-=MaX=-
18-11-2011, 01:57 AM
nici mie nu imi place asta... sta adminii spec si codatii joaca in fata lor... pai vedeti ca nu de-aia aveti admine! daca aveti treaba iesiti de pe server, nu mai stati spec degeaba!

adyaditzu2000
18-11-2011, 10:44 AM
eu sunt deacord am vazut un codat pe servar a zburat pe acoperis sia loat arma direct hs

Aladin
18-11-2011, 03:22 PM
adyaditzu2000 stii macare despre ce e vorba aici ?:))
Infine

_______________________________
Cum spuneam, fiecare admin care sta crek are treburile lui, dar daca stie ca sta mai mult de 20 de min spec ar tr iasA:|, daca nu sa ii se dea kick automat,
de multe ori seara Vinerea sau in week e plin srv, iar multi admini stau spec mai mult timp si alti playeri nu pot intra deoarece srv nu le poate face loc pt ca adminii au imunitate,de asta e bn sa fie o limita cu bun simt de a sta spec

wt3
18-11-2011, 07:31 PM
De acord cu aladin..

cristi
04-02-2012, 07:18 PM
Cel mai bine ar fii ca ptb-ul sa poata da kick si la cei kre au admin .... sa poata sa dea kick ptb-ul dupa 20 min ca multi care au slot si au imunitate stau spec si fac ore , iar dupa aceea vin si fac cerere upgrade si incepe frate am n ore pe sv dar ei nu au nici macar jumatate din ele jucate ci ca spectator eu zic sa se poata da kick si la admini

Edward /A/
04-02-2012, 08:18 PM
Poi asta ar fi o ideee :)

XeLa
08-04-2012, 01:03 AM
:locked: