PDA

View Full Version : Poate da poate nu:D



IRB | Walles
17-11-2011, 11:28 AM
azi am stat si m-am uitat pe wake pe awp_india cum joaca si juca ff bn si a avut fff multe momente cand dadea la panarama si facea om si avea momente cand se uita la om si nu tragea...poate stia ca sunt cu ochii pe el...am un demo aici dar nu am prins mai nimik din pacate,banul i l-am dat pe 4 ore


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Wake
17-11-2011, 06:28 PM
Irb | Ma scz dar din pacate tu nu te-ai uitat ca aceam wacu' activ la cererea lu max
Si greseala e ca nu mai mere wac
Asa ca nu am cum sati dovedesc
Intreaba-l pe max si vino in tot pc meu sa vezi daka mai am cod sau daka nu am
Criar te-as pofti

Rapid1923
17-11-2011, 06:44 PM
wake amice, wac-ul merge bine merci doar ca nu mai apare comanda pe server, insa evidenta o tine. Mai spunea cineva ca ai cod insa iesisesi inainte sa-ti fac poze si demo. Mai ales ca se stie cine esti si ce-ti poate pielea...ii cam dau dreptate lui walles. Intelegi aligatorule?

Wake
17-11-2011, 06:49 PM
:)) Da inteleg Da chiar nu mai am avt cod de 4 saptamani jok fara :P

CRocoDiL
17-11-2011, 07:49 PM
wake amice,acum doua zile eram pe snow ..ai intrat si tu.."re all .." ai facut cam 7 - 0 ...sau nu mai stiu exact ..asta nu conteaza... din alea 7 fraguri cred ca de 5 ori mai omorat pe mine ..(ca nu eram multi ,..)

la primu frag..am zis.."ma..o fi bulan"..!

la al 2 lea .. " probabil a tras bine" .. etc ..

dar ceva nu era clar..!! am trecut spectator si culmea dupa 2 sec ai si plecat..cu treburi importante..!!

Wake
17-11-2011, 09:14 PM
Croco niki nu stiu cand si nu am iesit din intentie Credema

IRB | Walles
17-11-2011, 10:06 PM
asa a facut si la mn...dupa un 40 cu 13 ma pusesem spectator si cat am apucat sa fac 1 min demo a zis ca pleaca cu treaba:))

godless
17-11-2011, 11:58 PM
intru totu de acord cu croco si cu fratelo! de fiecare data cand te dai spect doar putin poate intamplator, omu dispare instant...si imi pare de necrezut ca de fiecare data sa i se intample ceva cu pc sua cu netu...

Espada Nr.5^Effect^
18-11-2011, 01:10 AM
Ma uite chiar am descarcat demo-ul facut de walles (acum imi cer scuze daca gresesc dar nu cred ca un demo ar trebui sa se vada astfel):imi apareau pe tot ecranul playerii cu rosu si niste indicatii despre viata armura linii directe in spre playeri etc...intamplator am un prieten care mi-a aratat si mie ce mananca leysul(un aim mai avansat)...si culmea imi arata cam la fel...Alta chestie interesanta mai pana akcum o saptamana aveai scor gen(8-12 7-7 3-5)cum s-a intamplat schimbarea asta daca tot zici ca esti "curat" excluzand scuzele tale in legatura cu netul...treburi etc?

Edited by daniel_San:
Ia un pistol si impusca-te. Ala e ESP Admin!

IRB | Walles
18-11-2011, 08:34 AM
effect aici cam gresesti...daca demo-ul arata cum arata e de la mn...ca eu "am filmat" pe monitorul meu nu pe al lui.... deci acuzatiile care le-ai facut ca si cum mi le-ai facut mie

Rapid1923
18-11-2011, 09:03 AM
Effect, probabil e facut demo-ul in admin mode d-aia vezi armura si acele linii inspre playeri :)

FragNSTein
21-11-2011, 12:20 PM
Ma..eu stiu ca exista un plugin prin care un admin poate face demo direct pe pc-ul jucatorului vizat. E ca si cum v-ati face singuri demo. nu se poate implementa si la noi acel plugin??:-?

AnGeL | Pro (W_^)
21-11-2011, 04:42 PM
Este deja frangnstein amx_demo nume si il pui sa-ti dea demo-ul pe mess

XeLa
15-04-2012, 06:00 PM
:locked: