PDA

View Full Version : As dori sa pot bana in continuare



Teg-Kiddow
25-08-2016, 08:00 PM
1. As dori sa pot bana in continuare pt ca seara cand mai intru sau dimineata sunt o gramada de codati si niciun admin , ca si aseara de altfel cum am si patit-o cu unul . I-am dat kick , intra cu alt nick name , ii dadeam iar , iar intra cu alt nick name . I-am scris lui kgb pe forum insa iesise , a trebuit sa ma duc pe sv de clasic sa intreb pe careva pe acolo daca are vreunu de la premium in sus pe GG , noroc ca era Tygru pe acolo si a venit el . Daca e sa fim fair play , hai sa fim fair play cu totii :)

2. Cat despre jucatorul Visinescu aseara i-am facut Ss si bineinteles domnul a iesit din joc si nici ca a mai intrat inapoi , martori CICO , GOLDY mai jos puteti vedea si pe screen-uri :)

1. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

2. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

3. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

4. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

visinescu
25-08-2016, 08:10 PM
Și care-i problema dacă am ieșit? Am ieșit ca să-ți pun cāt mai rapid pozele pe forum. Le-am pus, postul mi-a fost șters īn cursul zilei de azi și reacția celor de mai "sus" a fost să te lase fără admin. Asta e!

-WickedSick-
25-08-2016, 10:01 PM
Daca e sa fim fair play , hai sa fim fair play cu totii :)

Tu si fair-play-ul , fi serios , singurul motiv pentru care sunt de acord cu chestia asta e ca server-ul are nevoie de admini deci :pro: !

@Last Edit: Cu toate ca n-ar fi trebuit sa-ti dau :pro: , am facut-o fiindca server-ul nu prea dispune de admini pe perioada zilei , si se gasesc codati des . De ce n-ar fi trebuit? Porti pica tuturor adminilor , si vezi sa-le faci rau intr-un fel astfel incat ei sa fie pusi in situatia de a fi sanctionati ( Am dovezi cu privire la chestia asta , le voi trimite lui ADRI daca va fi necesar ) . Prietene , e un joc , un server , si un staff , sunteti o echipa , trebuie sa lucrati/ajutati intre voi , nu sa purtati unul pica altuia.

ADRI
25-08-2016, 10:44 PM
tu ai sa mai ramai la helper pentru ca nu esti la prima abatere .
:locked: