PDA

View Full Version : Eroare wargods !



leonard001
24-08-2016, 02:44 PM
Deci: Acum ceva timp am fost verificat la un warnight de catre un admin responsabil,acesta tin sa precizez ca a intrat in calculatorul meu folosind teamviewer si a inceput sa scormoneasca! M-a intrebat daca am wargod in calculator pentru a face scan si a vedea raportul,i-am aprobat intentia. Toate bune si frumoase mi-a facut scan, iar dupa aceea mi-a spus sa nu ating mouse-ul pentru ca vrea sa-mi cauta ceva nu stiu unde. A intrat la start a cautat nu stiu ce prostie a intrat si mi-a aparut Unic Id ul la wargods ( cred eu ), mi-a modificat de acolo ceva si de atunci incontinuu primesc aceasta eroare : <b>You have to register to ba able to see this link</b> ! Ori de cate ori as lua wargodul exact aceeasi eroare. Tin sa cred ca a vrut sa se razbune pe mine pentru ca nu m-a prins sau ce o fi vrut el, dar cu rau augur. Va rog putin ajutor deoarece ori de cate ori mi se cere wargods, nu pot sa-l mai fac si primesc ban automat..


Astept un raspuns!
Cu respect,
Leonard!

wLady | Kamelia
24-08-2016, 08:35 PM
Ai incercat sa il descarci iar??

leonard001
24-08-2016, 08:58 PM
Da, am incercat!

Tiger
24-08-2016, 09:17 PM
Iti arata astfel datorita faptului a modificat UNIQUE ID. Nu trebuia sa-l lasi! NU avea ce sa caute la tine in PC, mai ales in registrii!!! Contacteaza-ma pe Steam pentru a rezolva cazul.