PDA

View Full Version : Ban Permanent Cl4uz0r



-=MaX=-
16-11-2011, 12:15 AM
Se pare ca a profitat totusi de increderea primita si a mers conform traditiei: "unu care a jucat o data cu cod, va incerca si a doua oara"...
Inca odata WAC-ul si-a facut treaba si i-a detectat wallul.

Dovada:
Nume: -<FcRB>-
SteamID: STEAM_0:1:27752060
IP: 86.123.124.80
Data si ora: 13.10.2011 21:19:37
Cod: gl-loader.dll gl-loader (wall)

I-am scos slotul si rog adminii sa dea add_ban si pe SteamID si pe IP ;)

CRocoDiL
16-11-2011, 12:25 AM
gg wac'ule :D

XeLa
16-11-2011, 12:34 AM
Are o bere :)) wacul e cel mai bun, clar :))
Baiatu asta era cuminte , dar l`a stricat mistre cu "programele" lui.Pacat :))

godless
16-11-2011, 01:08 AM
da si te luasei d emine azi....

negrutzu
16-11-2011, 01:37 AM
Mda...aveam un demo:) cu el cu WalL suta la suta...dar din pacate mi'am reinstalat windousul.

XeLa
16-11-2011, 02:20 AM
da si te luasei d emine azi....

Pai atunci a fost prins but :))

godless
16-11-2011, 02:31 AM
era vorba de max but ca s-a luat de mine! tu ai fost impaciutor! rapid ca-mi scoate max adminu c anu am dovada rapid ca nu am dovada si asa mai departe...

-=MaX=-
16-11-2011, 03:40 AM
fragule m-am luat de tine azi pentru mai multe treburi, plus ca la cat de aiurea mi-ai scris mesajul ala, am inteles ca e vb de 2 persoane diferite :|
Am zis de clauzor ca nu e codat pentru ca personal am intrat la el in pc si am intrat si in cs sa vad cum ii apare modelele... coduri nu am gasit atunci si parea totul ok, de-asta i-am si facut slot, pentru ca atunci cand o sa dea din nou serverul kick pt Wac sa fie obligat sa-l foloseasca...
daca omul s-a riscat, asta e... macar e lamurita problema acum dupa atata vreme...

Wake
16-11-2011, 08:25 AM
Bv mai Max nu esti degeaba sufu pe aiki GG :pro:
Ps: Asta profita de tne pentru ca ai incredere in el si pe deasupra se lua si cu toti in gura
BV

Rapid1923
16-11-2011, 01:39 PM
era vorba de max but ca s-a luat de mine! tu ai fost impaciutor! rapid ca-mi scoate max adminu c anu am dovada rapid ca nu am dovada si asa mai departe...

Cand ti-am zis ma butule ca-ti scoate max adminul? Esti batut in cap? Te-am intrebat daca ai verificat id-ul de steam si ip al lui clauzor cu nick-ul ala. Atat. Daca nu era ok nu aveai dovada. Sau aberez?

edward
16-11-2011, 02:29 PM
" Clauzor poate juca ca s-a indreptat baiatul ! " :-j

Cine a fost prins codat nu trebuie iertat !

cristi
16-11-2011, 03:03 PM
io eram sigur ca are cod ceva ca el juca prea bn fata de cum il stiam eu...dar am zis ma daca are slot or stii baietzii ceva de i-au dat slot dar s-a dovedit ca m-am inselat:)

cL4uz0r^
16-11-2011, 03:59 PM
max imi pare rau sa te dezamagesc dar ala nu e cod pentru steam,e pentru valve. orcum ban asa ca pot sa spun aici cum sta treaba in realitate...
e adevarat e wall. Cand am instalat antichatu in pc ,am jucat putin cu el apoi cand am iesit , ce m-am gandit eu sa vad daca e bun antichatu asa ca am descarcat
un cs normal de pe net+un wall care era primu pe acolo si am incercat sa vad daca e bun antichatu si chair a fost bun ,nici nu apucam sa intru in el ca ma si dadea afara, am incercat de 3 ori si am lasat-o balta dupa care l-am sters ca nu aveam nevoie de valve... cum datele mele erau salvate in antichat au aparut si pe forum... asta a fost acum 2 luni cand nu aveam voie sa joc pe servar , daca stiam ce o sa se intample in viitor nu mai incercam nimic:)) asta e prostia se platese. orcum nu intrasem pe nici un servar ca nu a mers....
Xela lasa-l pe mistretu ,nici el nu a jucat codat, faza cu steamu chiar i-a fost furat,iar dupa ce l-a recuperat a 2 zi a fost si banat.
Nu mai vb de demo-uri care nu exista...adica or exista dar fara mare lucru in ele

Rapid1923
16-11-2011, 04:04 PM
Deci in sfarsit s-a lamurit situatia asta. Pacat oricum de deznodamant...

cL4uz0r^
16-11-2011, 04:36 PM
da rapid e pacat deznodamantu, e doar vina mea acum.:P nici eu nu m-as lasa pe servar acum:))) nici eu nu as crede daca ar zice cineva ce am zis eu:) dar asa stau lucrurile nu pot sa mint,defapt nu am mintit pe nimeni ,ce am spus asa a fost:D

Rapid sa fie toti codati cum am fost eu pe servaru asta ( adica pe toate ) , ar fi cel mai curat servar din lume.
SA joace si rapid cu coduriile mele da sa ia campinatu:)))

Aladin
16-11-2011, 05:50 PM
in sfarsit :))
GG Wac

FragNSTein
16-11-2011, 06:36 PM
Na ma...in sfarsit si dovada... Urmeaza mistre???

-=MaX=-
16-11-2011, 06:49 PM
Bv mai Max nu esti degeaba sufu pe aiki GG :pro:
Ps: Asta profita de tne pentru ca ai incredere in el si pe deasupra se lua si cu toti in gura
BV

Multumesc de aprecieri desi Wac-ul a facut treaba mai mult decat mine...
Si ca sa nu uit... stiu ca esti Aligatoru si la fel ca si clauzor si tu ti-ai cam dat increderea pe coduri!

Sper sa nu te mai prind fara WAC pe server!

Wake
16-11-2011, 07:13 PM
Are Dreptate Rapid GG Nu-ti bate capu cu el rapid

XeLa
16-11-2011, 07:17 PM
Na ma...in sfarsit si dovada... Urmeaza mistre???


Urmeaza firma1 si Valeriu :))