PDA

View Full Version : Neclaritati WCD (Module) [REZOLVAT]



need.
13-08-2016, 06:50 PM
Salut la toti . Dupa ceva scanuri wcd, mi-a spus un admin ca sunt codat, din cauza ca am prea multe module, eu desigur ca nu eram la curent cu aceasta .
Utilizez Win XP SP3 wS.Team Final Edition ( RUS )
Un WCD Scan - <b>You have to register to ba able to see this link</b>
La modules , apar 10 module nevalidate .
Ulterior , am descarcat Service Pack 3 p/u windows xp : <b>You have to register to ba able to see this link</b> , Acum la Module apar 14 Module nevalidate.
Din acest motiv , am facut restore , si acum iara-si am revenit la starea initiala - <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Si lafel acum sunt doar 10 module nevalidate.
As vrea sa ma informez cum as putea sa rezolv aceasta problema, sa incerc sa iau fiecare dll in parte, sa ma conectez in safe mode, si sa incerc sa le instalez manual ? .
Sau este o alta iesire,modalitate de a le valida?
Multumesc anticipat .

Tiger
13-08-2016, 07:20 PM
Validarea se face, manual, de catre mine sau automat de catre aplicatie. Aplicatia nu a putut valida modulele respective. Te rog sa imi atasezi, intr-o arhiva, acele fisiere pentru a le putea valida manual.

O parte dintre ele le vei gasi in \Windows\System32\ si o parte in folder-ul unde ai instalat CS-ul.

need.
13-08-2016, 10:20 PM
Arhiva .Rar ( ZippyShare ) - <b>You have to register to ba able to see this link</b>
La atasamente, aveti o limita pentru uploadarea .zip .

Tiger
13-08-2016, 11:06 PM
Validate. Pe viitor, acele module pe care mi le-ai trimis spre analiza, nu iti vor mai aparea ca find "Unknown".

need.
13-08-2016, 11:32 PM
Multumesc de ajutor acordat si efortul depus - Tiger. Cred ca acest topic este #Rezolvat .
Pentru viitoarele probleme , fac un nou topic !.