PDA

View Full Version : Downgrade Ceausescu ?



Ceausescu
13-08-2016, 01:34 PM
Salut , am observat ca am scazut in grad , am ramas doar helper .
As vrea sa stiu dsp ce e vorba !
Multumesc !

Tiger
13-08-2016, 02:25 PM
Poate pentru ca faci abuz (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)?

Ceausescu
13-08-2016, 02:37 PM
Daca si asta e abuz , nu mai zic nimic . Pastrati-va jucatorul care ne-a facut in fel si chip de cand a intrat aici , iar noi a trebuit sa pastram decenta de a nu-i spune nimic gresit . Sau cel putin eu . Si apropo , nu am nevoie de helperul vostru , vreau doar slot ca sa nu imi mai foloseasca nimeni numele pe aici . Am pierdut mult timp aici , am banat sute de codati , am adunat sute de voturi ( mi-am rugat prietenii si chiar i-am implorat sa dea clik pe link si sa voteze ) , nu cred ca e user pe sectiunea asta care sa fi dat mai multe voturi pt serverul asta . Am avut grija aproape zilnic de serverul asta ( 5 sau 6 zile din 7 ) . Si se pare ca jucatorul Visinescu , care e bun numai de gura vine si da totul peste cap pe aici , nici macar un merci nu spune dupa ce i se spune gg , are dreptate . De ce nu faceti un WCD sa mearga si pe linux ? Mi-am pierdut mult timp pe aici , n-am avut reclamatii pana acum , toti jucatorii au fost multumiti de mine . Si in final , asta merit .
Multumesc !

visinescu
13-08-2016, 03:56 PM
Vai de mine ce supărat ești! De când am venit printre voi mi-am spus oful în legătură cu capacitatea voastră de administrat și de faptul că ați jucat "dopați". În ambele cazuri, am avut dreptate. Ceaușescu, mai ai de învățat până să-ți formezi un comportament demn de admin.
Și ce dacă nu zic "ms" sau "gg"? Vrei o bombonică? :)

Ceausescu
13-08-2016, 04:03 PM
Ai dat si tu un vot pt serverul asta , de cand esti aici , Visinescu ?
Multumesc pt mistouri !
:)

dcdaifa
13-08-2016, 05:13 PM
visinescu am spus si o mai spun odata, nu mai sunt timpurile care au fost odata cand jucai tu clasic
la un momendat o sa iti gasesti nasu cu linuxu tau,nu cred ca te doare mana sa iti faci un CD sau un Stick cu win 7,8 sau 10
si iti mai spun odata iti cam permiti multe tu aici nu te mai crede un zeu

wLady | Kamelia
13-08-2016, 05:21 PM
Scuze ca ma bag dar ceausescule ca si in viata nu e totul mereu "roz" mai ai parte si de "suparari"...
Ai putea sa le arati tuturor ca s-au inselat in privinta ta si ca nu meritai down...continua cu gradul de helper si fa cereri up pentru a.ti recăpăta gradul pe care l.ai avut.
Nu trebuie sa renunti doar pentru ca poate ai facut sau nu o greseala si ai fost sancționat. Bafta!

--------------- Added after 2 minutes ---------------
Scuze Kamelia,dislike-ul era ptr Visinescu!!!!! Tastatura m-a batut...:*>>>KGB edit<<<
Si visinescule mai ușor cu tupeul...ca nustiu cat te ajuta

visinescu
13-08-2016, 06:10 PM
@dcdaifa, ce replică de kinder ai! Nici tu nu ai treabă cu administrarea. Nu mă poate obliga nimeni să bag Windows. Prindeți-mă codat și atunci puteți să mi-o trageți. Deocamdată, nu aveți ce-mi face. Suportați-mă! :D

Esky
13-08-2016, 06:12 PM
Scuze ca ma bag dar ceausescule ca si in viata nu e totul mereu "roz" mai ai parte si de "suparari"...
Ai putea sa le arati tuturor ca s-au inselat in privinta ta si ca nu meritai down...continua cu gradul de helper si fa cereri up pentru a.ti recăpăta gradul pe care l.ai avut.
Nu trebuie sa renunti doar pentru ca poate ai facut sau nu o greseala si ai fost sancționat. Bafta!

--------------- Added after 2 minutes ---------------

Si visinescule mai ușor cu tupeul...ca nustiu cat te ajuta

Draga mea Kamelia,Teg si Ceausescu meritau down pentru un timp,deoarece se cearta tot tiimpul pentru banalitati. Ei nu inteleg ca formeaza o echipa. La ei orice se intampla,trebuie facuta repede o reclamatia,ca de altfel nu sunt impliniti.
@Ceausescu,fara suparare,dar varsta ta nu se reflecta pe aici. Daca erai copil,intelegeam,dar nu esti. Incercati sa va abtineti de la cearta. Daca nu puteti,iesiti la o "gura" de aer/tigara si aia e. Certurile nu trebuie puse pe forum,puteti sa-i spune-ti direct lui Adri despre problema voastra. Bafta!

@Visinescu,ar trebui sa stai in banca ta,deoarece nu esti imun pe aici. Nu`ti da aiere de smecheras pe aici ca nu are rost. Asa cum ai luat unban,il poti lua inapoi. Relax boy!

RaZz0R
13-08-2016, 06:15 PM
am vazut ca adri e in concediu deci nu cred ca vede asta in "timp real", asa ca o sa inchid "telenovela" asta si o sa dea el un raspuns sau face ce considera.
Abtineti-va de la posturi inutile, exista chat privat.

WarGods | KGB
13-08-2016, 10:23 PM
Pentru ca ADRI e in concediu,rog pe Tiger sa faca downgrade si lui Teg-Kiddow.Nimeni nu te obliga Visinescule ,sa bagi windows,dar nici sa te scuteasca de scan WCD!!! Vom face demo si ss in cazul tau!!