PDA

View Full Version : reclamatie teg-kiddow



Ceausescu
12-08-2016, 07:54 PM
Astept demo-ul pt jucatorul garcea , care pretinzi ca a folosit AIM . Am inteles ca l-ai trimis doar celorlalti admini , posteaza-l aici . Acest jucator nu avea cum sa aiba AIM pt ca juca cu WAC activ in tot timpul asta .
Salut !

Teg-Kiddow
12-08-2016, 11:42 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

de aia i se misca in halul ala arma , nu ? :) si trage pe langa si tot omoara :)

--------------- Added after 7 minutes ---------------

Plus de asta ADMINULE CEAUSESC CARE LE STI TU PE TOATE SI CARE INTRI SI MA IEI LA 13-14 CU TUPEU :

Exista un model de reclamatie ce trebuie respectat,nu ceea ce faci tu aici.

visinescu
13-08-2016, 12:02 AM
Teg Kiddow, nici tu nu le ai cu administratul. Ăla nu are cod veac, iar tremuratul armei e normal. Apoi, mai este eroare de înregistrare când vezi că i se bălăngăne arma necontrolat. Dacă avea aim, îi killărea pe toți.

Teg-Kiddow
13-08-2016, 12:13 AM
uitati-va mai bine cand trage unde-i tinta :) si sa fim seriosi ...nu se balangane in halul ala arma :)

visinescu
13-08-2016, 12:19 AM
Poate făcea o labă, dar nu are cod. :)

Ceausescu
13-08-2016, 12:45 AM
Teg , daca asta e demo de aimer , eu imi dau demisia fara scuze . Pana si Visinescu cu care tocmai am avut un conflict legat de scanare , recunoaste ca omul nu are cod . Uita-te doar la cate reclamatii ai pe aici , se vede ca n-ai treaba cu administrarea . Ca sa nu mai zic , garcea avea si WAC on !

visinescu
13-08-2016, 12:51 AM
Normal că recunosc că nu are cod. Sunt imparțial și cu simț critic, așa trebuie să fie fiecare admin, nu ca alții. ^

Ceausescu
13-08-2016, 12:53 AM
Iti arat si desktop-ul meu , ca sa vezi ca cine joaca de la mine are cs-ul lui separat , cu WAC cu tot !
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Teg-Kiddow
13-08-2016, 09:19 AM
Teg , daca asta e demo de aimer , eu imi dau demisia fara scuze . Pana si Visinescu cu care tocmai am avut un conflict legat de scanare , recunoaste ca omul nu are cod . Uita-te doar la cate reclamatii ai pe aici , se vede ca n-ai treaba cu administrarea . Ca sa nu mai zic , garcea avea si WAC on !

Si de specificat ca i-am scos ban-ul imediat aseara ? de ce nu specifici ? Adri cu Kgb vor hotari ce si cum in legatura cu demo-ul :) insa pana atunci las-o mai moale cu tupeul asta de borfas pe tine ca nu te prinde

Ceausescu
13-08-2016, 10:48 AM
Daca stiai ca e codat nu-i mai scoteai tu banul imediat . Sa nu mai spun ca regulamentul precizeaza clar : cine baneaza un jucator care are wac activ isi pierde adminul !

RaZz0R
13-08-2016, 11:18 AM
ala nu e aim. Wcd-ul a daunat grav, adminii nu mai stiu sa deosebeasca un codat adevarat de un player... se da ban pentru "refuzuri" de scan inutile si coduri inexistente... trist.

visinescu
13-08-2016, 11:36 AM
Corect. Sunt victima adminului amator Ceausescu. Să mi se scoată banul!

Ceausescu
13-08-2016, 12:42 PM
Visinescu , nu te mai baga in subiectul asta atata timp cat n-ai niciun grad aici . Te invit politicos la o discutie in privat .

eXcess | BLACK SCORPION
13-08-2016, 12:48 PM
Nu are cod,tinta poate tremura si de la o placa video mai slaba,eu nu vad aim.

WarGods | KGB
13-08-2016, 12:53 PM
Am vazut demo garcea...nu are cod de niciun fel Teg...voi vorbi cu ADRI,sunt multi care nu sunt de acord cu tine ,Teg..
Propun downgrade pt tine Teg..imi pare rau dar trebuie sa intelegi ca este doar un joc,trateaza-l ca atare.
Baneaza doar cand esti sigur ca cel in cauza are cod,supune-l la scan WCD;apoi banezi!
Sunt multi playeri care nu au tocmai un pc configurat bine ptr a juca fara lag;tremuratul armei SGH aia,cu zoom,e normal...

Tiger
13-08-2016, 02:13 PM
@Teg: Incearca sa faci diferenta dintre un glitch si un aim. In demo nu este nici urma de prezenta de aimbot, in ciuda faptului ca demo-ul este scurt.

Ai fost degradat la gradul de helper.

:locked: