PDA

View Full Version : Cerere unban EvoLve



EvoLve
10-08-2016, 05:13 PM
NUME: EvoLve
IP: 188.24.186.186
VARSTA: 22
ID DE STEAM: pipaiala
DATA: 10/08/2016
ORA: aprox 17:00
HARTA: de_dust2_moama
ADMIN: Wickedsick
MOTIV: Din spusele adminului: "Ca in wcd acum ceva timp am avut aimbot" (eu mai am doi fratiori daca se intelege) pana si pe go am luat ban!
MARTORI: nu stiu
DOVEZI: aveti loguri
MENTIUNI: Deci cum spuneam mi-am luat destroy ca in Wcd rezulta aimbot acum nu stiu cat timp! Eram steam on, wac on si mi-am facut si vrajeala aia cu checkerul sa nu ies din cs si omul imi spune GoodBye. Minunat!

-WickedSick-
10-08-2016, 05:18 PM
Nu ma intereseaza , poti sa ai si 10 frati , eu am actionat conform procedeelor noastre + ca nu ai primit ban-ul de la mine ci de la NastarzZz cu acordul meu . -> " <b>You have to register to ba able to see this link</b> "

EvoLve
10-08-2016, 05:23 PM
Chestia aia e de 6 luni, nici atunci si nici acum eu, personal nu am avut cheat, aimbot etc. dar de ce sa primesc acum ban pentru nimic? ca ce?

-WickedSick-
10-08-2016, 05:26 PM
Chestia aia e de 6 luni, nici atunci si nici acum eu, personal nu am avut cheat, aimbot etc. dar de ce sa primesc acum ban pentru nimic? ca ce?

Daca RaZz0R decide ca meriti unban , eu nu am nimic impotriva , va trebuii sa astepti raspunsul lui , aici !

EvoLve
10-08-2016, 05:49 PM
Fii atent si da-ti cu seama:
1 la mana in reg nu scrie ca trebuie dat DESTROY pt antecedentele pc-ului meu(ma refer cu wcd)
2
Inainte de a da ban sau alte sanctiuni dure unui jucator verificati intotdeauna daca acesta are WAC Activ sau nu! Daca a fost banat un jucator cu WAC Activ, acestuia i se va scoate banul imediat iar adminul va fi sanctionat!
Ia uite ce spune regula asta !!!
3 N-ai verificat nimic, ai dat destroy ca tarusu!
4 Mai e o regula ca iti trebuie dovada pentru ban/DESTROY sa vad ce ai!
5 Have a good day, nu bye, ca daca detii un admin nu inseamna ca esti tare!



edit: sa-ti fie rusine :)

-WickedSick-
10-08-2016, 06:55 PM
Fii atent si da-ti cu seama:
1 la mana in reg nu scrie ca trebuie dat DESTROY pt antecedentele pc-ului meu(ma refer cu wcd)
2
Ia uite ce spune regula asta !!!
3 N-ai verificat nimic, ai dat destroy ca tarusu!
4 Mai e o regula ca iti trebuie dovada pentru ban/DESTROY sa vad ce ai!
5 Have a good day, nu bye, ca daca detii un admin nu inseamna ca esti tare!



edit: sa-ti fie rusine :)

Pentru inceput te-as ruga sa incetezi cu jignirile aduse la adresa mea . Verificat? Ti-am facut wCD prietene si am constatat ca ai fost gasit cu "AimBot" acum cateva luni.
Ce dovada mai vrei decat link-ul de mai sus ? + cfg-urile suspicioase ? Pe de alta NU tolerez codatii asta sa fie clar. Daca RazZ0R decide ca am gresit cu ceva , rog sa fiu sanctionat . Si inca ceva , daca ai dat ulterior translate pe google , asta nu inseamna ca stii engleza ;) !

iSwearSheWas18 :O
10-08-2016, 07:52 PM
Really?

"3 N-ai verificat nimic, ai dat destroy ca tarusu!"

ti a facut wcd ca eu l am chemat pe server tocmai ca sa te puna sa faci scanul -,-

wLady | Kamelia
10-08-2016, 08:46 PM
Dacă ai vrea tu să pui si steam id(scrie "status" in consola) ..

Adr1aN
10-08-2016, 09:27 PM
:contra: unban,faza cu am 2 frati care intra si din cauza lor iau ban nu tine,au fost enspe mii de cazuri,nu ne cunosti-nu te cunoastem asa ca nu avem de unde sa stim adevarul,consider ca s-a procedat corect,vrei sa joci,taxa unban daca ai avut ban activ

-WickedSick-
10-08-2016, 09:33 PM
Dacă ai vrea tu să pui si steam id(scrie "status" in consola) ..

Steam Id-ul reiese de la wCD , nu are decat acest ban de astazi atat . Probabil si-a facut singur wCD atunci cu "AimBot-ul" de nu l-a banat nimeni , sau a primit unban ulterior de la cineva . Domnul e foarte frustrat ca probabil trebuia sa primeasca ban-ul atunci pentru cod , nu acum . Prietene , mai bine acum decat mai tarziu ;) !

RaZz0R
11-08-2016, 12:08 PM
banul ramane