PDA

View Full Version : central intelligence



FrE$h
09-08-2016, 10:12 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


Filmul prezintă povestea unui agent CIA letal (Johnson), care se întoarce în orașul natal pentru reuniunea de liceu. Pentru că e pe urmele unui caz top secret, îl ia drept partener, cu forța, pe cel care a fost cel mai tare tip din campus (Hart), acum un contabil cuminte căruia îi e dor de zilele de altă dată.
Înainte de a se prinde în ce s-a băgat, contabilul își dă seama că e prea târziu să mai iasă, așa că se lăsa târât în cele mai periculoase schimburi de focuri, urmăriri cu mașina și spionaj cu risc mortal.

DarkRed
09-08-2016, 11:35 PM
Voi chiar nu aveti ce face ?
Faceti topicuri atat de jalnice pentru un amarat de grad ?

FrE$h
10-08-2016, 11:30 AM
TITAN ,fac ce vreau in primul rand ...poate tu nu ai ce face sa te iei de altii !

-WickedSick-
10-08-2016, 12:58 PM
TITAN ,fac ce vreau in primul rand ...poate tu nu ai ce face sa te iei de altii !

Ai N modele unde dupa care poti astfel incat sa fie un thread "decent" si bine aranjat.


Voi chiar nu aveti ce face ?
Faceti topicuri atat de jalnice pentru un amarat de grad ?

Eu l-am incurajat sa posteze , deci partial ar fi vina mea ca nu i-am explicat intr-u totul cum s-o faca. Ar fi ideal ca mai multi sa se apuce de postat pe diferite sectiuni, prin urmare voi mai indemna si altii s-o faca !

DarkRed
10-08-2016, 03:35 PM
TITAN ,fac ce vreau in primul rand ...poate tu nu ai ce face sa te iei de altii !

Pai logic ca ma iau de altii cand vad ca sunt atat de penibili .
In loc sa faci topicuri de genul ,mai bine stai in banca ta .
Norocul tau este ca nu te va trage nimeni cu functie la raspundere .
COMUNITATEA ESTE MOARTA !
Asadar ,degeaba ti-am spus eu ca esti penibil .Tu poti continua oricum ceea ce faci ,deoarece nimeni nu va lua masuri cu TOPICURILE PENIBILE sau OFF-TOPIC-urile in exces .

FrE$h
10-08-2016, 07:10 PM
bai copile ..nu imi spune mie ca sunt penibil ,ai si tu un grad amarat si gata tare in clanta ..si comunitatea nu esti moarta ,asa o vezi tu ..asa ca taci din gura aia ,nu ai ajuns tu sa imi spui mie penibil .

-WickedSick-
10-08-2016, 07:17 PM
Acum ca a gresit , asta e , pe viitor va invata din propriile greseli , cum de altfel majoritatea au facut la fel. Pe langa asta , nimeni si nimic , nu va da dreptul sa va jigniti intre voi , mai ales aici pe forum . Daca aveti ceva de lamurit puteti discuta in privat .
@TITAN: Avand mai multa experienta , ii poti explica frumos in privat cum sa faca , tuturor ne este mai bine sa criticam , stiu asta , dar de ce sa nu incercam si calea amiabila?

DarkRed
10-08-2016, 09:49 PM
bai copile ..nu imi spune mie ca sunt penibil ,ai si tu un grad amarat si gata tare in clanta ..si comunitatea nu esti moarta ,asa o vezi tu ..asa ca taci din gura aia ,nu ai ajuns tu sa imi spui mie penibil .

Tu ma faci pe mine copil ?
-Dupa cum te exprimi tu pari a fii copilul ,nu eu .

Tare-n clanta ca-ti spun ca esti penibil ?
-Nu nu sunt tare in clanta ,ci pur si simplu nu dau doi bani pe voi ,astia care faceti asemenea topicuri .

Nu dau doi bani nici pe acest grad .(Daca cineva in masura vede asta poate sa-mi dea "REMOVE" direct la grad ,deoarece nu ma ajuta cu ceva acest grad)
Mai treci pe la ora de romana si invata sa legi si tu cateva fraze !

DIN ACEST MOMENT POTI SPUNE ORICE ,nu ma voi mai raspunde la orice ai zice ,ca vad ca degeaba .



Acum ca a gresit , asta e , pe viitor va invata din propriile greseli , cum de altfel majoritatea au facut la fel. Pe langa asta , nimeni si nimic , nu va da dreptul sa va jigniti intre voi , mai ales aici pe forum . Daca aveti ceva de lamurit puteti discuta in privat .
@TITAN: Avand mai multa experienta , ii poti explica frumos in privat cum sa faca , tuturor ne este mai bine sa criticam , stiu asta , dar de ce sa nu incercam si calea amiabila?

Nu rezolvi nimic prin cale amiabila cu asemenea specimene .
Crede-ma .

Esky
10-08-2016, 10:17 PM
Sunteti ca fetele care sunt pe ciclu. Unde va credeti? La oi? Daca da, va rog sa lasati replicile pentru un post. Dragilor,ar trebui amandoi sa stati in banca voastra si sa nu mai comentati. Daca ii sa o luam asa, amandoi aunteti pusti.Bafta!