PDA

View Full Version : Cerere "Promovare"



-WickedSick-
09-08-2016, 02:15 AM
NICK: -WickedSick-
VARSTA: 18
ID DE MESSENGER: deadlyk_2011
PERIOADA: Tot timpul , se poate observa asta.
MOTIV: Doresc aceasta functie datorita faptului ca promovez serverele unde detin grad deci automat si comunitatea . Probabil sunt printre putinii membrii care mai fac reclama pe diferitele site-uri de socializare incercand sa obtina rezultate pozitive !
MENTIUNI: Desii am mentionat la cererea anterioara unde nu am primit niciun raspuns ca nu voi mai face cerere pentru alt grad , am facut . Sunt constient ca aceasta functie presupune o munca in plus ,dar nu-mi fac probleme fiindca promovarea o faceam si inainte de opta pentru aceasta functie !
Ps: Nu voi mai lasa reply pentru orice argument al fiecaruia pentru a nu starnii reprosuri !

~TraNda~
09-08-2016, 02:44 PM
Nu cred e persoana care sa manance comunitatea daca primeste gradul. E printre cei mai activi membrii pe forum. Daca vom sta mereu sa nu dam p-aia lu' ala si nici pe cealalta lu' celalalt atunci comunitatea niciodata nu va progresa, oricat ne-am chinuit. Hai sa mai lasam dreacu frica asta, ca prea e exagerat. Un motiv puierul, "frica" de a da un grad. Nu e de azi de ieri membru, e de doi ani. Doi ani in care, zic eu, si-a facut simtita existenta in comunitate. A devenit manager de server official al comunitatii + acces FTP, daca vroia sa faca rau putea s-o faca de mult.

Eu sunt :pro:

Ps: Mesajul de mai sus e adresat lui -=MaX=-!
Nu-l judecati pe Tiger.

Boutique
09-08-2016, 11:01 PM
:pro: ,Tranda are foarte mare dreptate,nu cred că vă ia painea de la gura dacă va primii un grad mai mare pe forum.
Este in comunitatea asta de ceva timp,nu este de 5-6 ani,dar in acesti 2 ani a facut multe lucrurii pentru comunitate.
Eu zic că merita o promovare !

RaZz0R
10-08-2016, 04:59 PM
Un mic sfat, incearca sa faci posturi putin mai utile, nu doar sa postezi 100 de melodii pe zi. un tutorial o chestie.

legat de grad, nu am nimic impotriva sa primesti, doar ca nu prea tine de noi sa primesti un grad mai mare decat detii, degeaba faci tu cereri si astepti raspuns de la tiger.

Esky
10-08-2016, 05:25 PM
:pro:!

ADRI
10-08-2016, 06:19 PM
pro pentru promovare .

DarkRed
10-08-2016, 11:29 PM
:pro: !

Distrikt
17-08-2016, 11:54 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

FrE$h
31-08-2016, 07:43 PM
:pro: Meriti !

Lova3x
31-08-2016, 07:52 PM
:pro: . Bafta :*

Tiger
04-09-2016, 10:17 AM
Acceptat. Incearca sa te pastrezi la lucrurile utile de care am vorbit.

:locked: