PDA

View Full Version : WGD "Don't send error"



smart_dog
07-08-2016, 07:27 PM
Buna,

Am si eu un Windows XP SP3 si am incercat sa rulez programelul ca sa-mi fac un scan , insa dupa ce am downloadat executabilul pentru WinXP nu l-am putut deschide - primesc eroarea cu Don't Send ( 630 )

Sunt posesor de STEAM , nu am nici un cfg , nick-ul are doar caractere normale.
Am instalat si NET Framework 4.0 , am rulat si ca administrator fara nici un efect .

Tiger
07-08-2016, 07:35 PM
Ai malware pe calculator? Ai incercat sa stergi vreun fisier in timp ce rula wCD? Unde ai CS-ul instalat (specifica-mi te rog locatia exacta)? Este pentru prima cand scanezi cu wCD? Daca nu, ti-a mai dat erori in trecut? Poti specifca un raport facut de tine cu wCD?

A dat o eroare "System.IO.FileNotFoundException", asta inseamna ca fisierul accesat nu a fost gasit. Este posibil sa fi cautat un cfg/dll/modul care in timpul cautarii a fost gasit, dar apoi a disparut si a incercat sa-l acceseze.

smart_dog
07-08-2016, 08:37 PM
Nu am nici un fel de malware pe PC.

Ultima scanare am facut-o pe vremea cand inca era nevoie doar de Net Framework 3.(de asta am si upgradat SP-ul Windows-ului din 2 in 3)

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Locatia in care e instalaT CS-ul e D:\Games\Steam\

Tiger
07-08-2016, 08:48 PM
Inainte unde aveai instalat Steam-ul? Tot pe D? Daca nu, incearca sa reinstalezi Steam si CS-ul pe partitia cu sistemul de operare.

O sa verific/identific unde este problema si o sa incerc sa o rezolv problema o data cu lansarea urmatoarei versiuni de wCD.

smart_dog
07-08-2016, 09:43 PM
Am instalat STEAM-ul in C:\Program Files\Steam\ . Eroarea persista :)