PDA

View Full Version : Felicitari !



edward
13-11-2011, 10:43 AM
Ma refer la asta, chiar imi place si cand am intrat pe forum am fost chiar surprins, felicitari celor care au adaugat aceste iconite cu servere !
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=MaX=-
13-11-2011, 02:17 PM
Mda, puteai si tu sa spui frumos nu cu atata ironie si bataie de joc... ca doar stii si tu destul de bine cine lucreaza la astea...
Fa un print sa vad cum ti se vede acum...

edward
13-11-2011, 04:55 PM
:| ... dar nu am zis in ironie sau in rautate
De ce crezi ca am facut acest topic ?! pentru a ii felicita pe cei care au lucrat la el ! este o idee geniala ! Dar se pare ca daca apreciezi munca cuiva esti ca un fel de nesimtit sau o persoana care batjocoreste :-j
Stergeti topicul va rog.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=MaX=-
13-11-2011, 06:15 PM
dupa cum te-ai exprimat jur ca am ineteles ca si cand ma feliciti pentru eroarea care ti-am creat-o :|
scuze daca am inteles gresit dar iti spun sincer ca asta am inteles si eu si giulia...

dar tie nu iti apare bara aia din dreapta? inainte iti aparea?
eu am intrat cu 3 browsere diferite si apare bine si acum si inainte...

edward
13-11-2011, 06:44 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tiger
13-11-2011, 07:44 PM
dar tie nu iti apare bara aia din dreapta? inainte iti aparea?
eu am intrat cu 3 browsere diferite si apare bine si acum si inainte...

Ii apare si bara din dreapta, dar pe forum nu o afiseaza pt ca-i prea mare imaginea :P
Uite aici poza completa: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

speedman
14-11-2011, 12:28 AM
Felicitari!arata super!
o intrebare:acuma mai pot sa intru de pe forum pe gametraker?

Teddy
14-11-2011, 12:30 AM
da speed poti, te duci la forum si iti apare lista serverelor si sub fiecare server scrie GT, te descruci tu ca esti baiat mare:P

-=MaX=-
14-11-2011, 03:46 AM
Vai pizza mance-te buba =)) eu abia acum am inteles care e treaba de fapt... cum ai pus tu pozele facute pe wide, eu avand ecrane square nu mi-au aparut printscreenurile intregi =))
deci eu vedeam doar o parte din imagine, ceea ce am crezut ca e o eroare si de-asta din ceea ce mi-ai aratat tu am crezut ca imi arati o eroare creata de alea ce le-am pus cu serverele :)) hai ca te sun maine si vb... bag picioru in wideul tau si zoomul ala mic :)) ca m-ai facut sa le iau de pe center :))



Felicitari!arata super!
o intrebare:acuma mai pot sa intru de pe forum pe gametraker?

Vezi ca fiecare server are un buton <b>You have to register to ba able to see this link</b> care daca dai click pe el te baga pe GameTracker la fiecare server.

Schimbarea am facut-o pentru ca se incarca prea greu pagina din cauza la atatea bannere de la GameTracker, asa ca am decis sa pun embleme cu servere de jocuri si sa fac la feicare server buton cu GT

speedman
14-11-2011, 12:29 PM
OK.Mersi Alex si Max

edward
14-11-2011, 03:13 PM
Max, pentru tine !


<b>You have to register to ba able to see this link</b>

-=MaX=-
14-11-2011, 03:42 PM
stf =))

edward
14-11-2011, 06:52 PM
Astept telefonul ala Max :-w

speedman
14-11-2011, 07:22 PM
=))

XeLa
15-11-2011, 03:54 PM
L`ai nimerit perfect cu melodia. :))

-=MaX=-
16-11-2011, 01:25 AM
Xela, vrei sa te zic la mama-sa lu' Moris??? :))

GaBrieL
18-01-2012, 04:22 AM
mor de asta sa mor eu =))) doamne o ascult in fiecare zii:))) o stiu pe derost:)))
EU am furat tot ce am si a zis fratele salam ca o sa arat ca un ghei daca nu ma dau cu spray
Cand vreau sa agat o fata ridic guleru de o data si zic fa in puii meu nu vezi ca miros a spray
dupaia ma urc in trabant ma duc la restaurant mananc niste mujdei si ma dau iar cu spray:X:X

XeLa
19-01-2012, 11:40 AM
Xela, vrei sa te zic la mama-sa lu' Moris??? :))


Chiar imi doresc ! :))