PDA

View Full Version : Cerere Avatar !



-WickedSick-
03-08-2016, 05:25 PM
Nick-ul tau : -WickedSick-
Marime Avatar : 250x150 sau 120x200 cat are si imaginea din link-ul 1.
Imagine / Render : <b>You have to register to ba able to see this link</b> .
Text + Culoare : As dorii ca avatar prima poza dar cu mici schimbari . Pentru inceput as dorii ca WickedSick` sa fie inlocuit cu WickedSick` dar sa fie cu aceeasi nuanta de verde ca si gradul aferent de pe forum.(tot aceeasi marime a scrisului), Furien.WarGods.Ro as dorii sa fie inlocuit cu WarGods Community (culoarea aferenta din imagine) ,iar acel "W" as dorii sa fie inlocuit cu : <b>You have to register to ba able to see this link</b> (modificat astfel incat sa se incadreze in poza)
Mentiuni: Astept creeatiile a mai multor persoane. Daca cineva reuseste sa-l creeze primul si sa-mi placa , pe acela il voi alege , multumesc frumos :) !

AlieN
14-08-2016, 11:49 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ultimile doua au si ele liniile alea dar mai putin vizibile...daca vrei alta combinatie imi spui..

-WickedSick-
14-08-2016, 11:51 PM
Cum spuneam , faci o treaba minunata de fiecare data , multumesc mult , tot respectul !! :)

@Edit: Este in regula , nu conteaza , toata arata foarte frumos , buna treaba :)

AlieN
15-08-2016, 12:04 AM
Cum spuneam , faci o treaba minunata de fiecare data , multumesc mult , tot respectul !! :)

@Edit: Este in regula , nu conteaza , toata arata foarte frumos , buna treaba :)

Okey mersi!:D

<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Ceva intre..