PDA

View Full Version : Cerere UnBan Marius [;x]



mariussss
30-07-2016, 10:53 PM
NUME: Marius [;x]
IP: 92.85.225.201
VARSTA: 16
STEAM ID:STEAM_1653146349
ID DE STEAM: Nu am
DATA: 30.07.2016
ORA: la 22 : 30
HARTA: deathrun_gamebox
ADMIN: Fireofthehell
ADMINII PE SERVER: Nici un alt admin
MOTIV: I-am atras atentia pentru ca ii datuse kick unui player si incepuse sa faca scandal pe sv .
DOVEZI: Am martori
MENTIUNI: Nu se luase nimeni de o fata de pe server si vine el cu nervi ca cine s-a luat de ia ca am dovezi , si i-a dat kick lui korn ca cica el se luase de fata .. Si eu i-am atras atentia spunandui " Fire , ce ai , nu intelegi ca nimeni nu s-a luat de fata " , apoi i-am spus ca mie nu imi e frica de el .. Si mi-a dat ban ..

Korn aka Pikachuu
30-07-2016, 11:00 PM
Exact, s-a luat si de mine degeaba, zicand ce am eu cu Adriana. Deci fiti atenti cum a fost faza ( sa se uite si pe loguri sa confirme detinatorul)
Eram pe sv si intrase Adriana, ok , dupa 10 min , o intreb cati ani are, si 2 , 3 ( d3str0y si cu inca unu) si-au pus nume "OOO KORN GAGICARU " , "korn si-a tras gagica" sau ceva de genul..
si le-am zis sa termine, si-au schimbat nick-urile, si am cerut life, Marius mi-a dat life si a zis asa "nu ai cu cine sa joci frate.." si a iesit, nu are nicio vina . Nu cred ca am jignit vreo persoana
de pe sv.. Poate sa confirme Nute / Marius / Out / Nenea / Deea / Gabriel.. ei sunt activi frate nu ca unii admini.. Deci nu mai vorbiti aiurea cand nu stiti despre ce e vorba, nici nu erai pe server Fire, Adriana poate sa confirme si ea ca am intrebat-o cati ani are, si a zis ca 15, dupa nu am mai zis nimic, nu am mai reprosat nimic, le-am zis alora sa schimbe nick-urile , sa termine cu misto-urile alea.. cica glumeau . Hai ba ma lasi :| . Ce mai glumeam eu cu out si ziceam ca e slaban/praf aia nu e injuratura.. Mfine..

FireOfHell
30-07-2016, 11:23 PM
Pai hai sa incepem inainte imi ziceai niste arfe ca Tranda ti-a zis tie ca te lasa fara wac etc si chestii noi de ce putem pune wac si tu nu ?? esti mai cu mot fata de noi mie nu imi convine asta Se vede ca vrei sa te dai important dar sa stii ca pt mine nu esti cat despre Korn vezi aici <b>You have to register to ba able to see this link</b> toate pozele priveste sper sa mearga:D masoara-ti cuvintele data viitoare inainte sa tastezi ceva ce nu trb eu am vb destul de calm cred eu aduc playeri pe svr ca sa ce sa vad cum altii care au grad sau vechi pe svr se iau de ei pai cum sa le placa svr cand vad ca alti "zmei" vor sa para ei ce nu sunt Si inca ceva Tranda cum il cunosc eu era dur inainte si a lasat-o mai moale doar sa vada ce se intampla dar voi unii profitati de asta..:d

*DEAD* Marius [;x] : Unde e fire?

*ALIVE*Korn : E pe forum
*DEAD* Marius [;x] : /admin

Alias killed self with trigger_hurt
[ANUNT]: Oferim VIP la 10 ORE prin cerere pe forum!
*ALIVE*Korn : Vezi ca am postat si eu
*ALIVE*I*Don't have*The*heart : /shop
*ALIVE*Korn : fratelo
*ALIVE*Korn : sa te uiti :|
*DEAD* Marius [;x] : Multumesc

*ALIVE*Korn : s-a luat
*DEAD* Marius [;x] : Am postat ca am martori

*ALIVE*Korn : si de mine
*DEAD* Marius [;x] : te bagi nu ?

*ALIVE*Korn : din cauza Adriaei
*ALIVE*Korn : da.
Adriana: *ALIVE*Korn : normal
*DEAD* Marius [;x] : asa

*ALIVE*Korn : Adrianei*
*ALIVE*Korn : deci i-am zis doar

jucam pe tabere bajetii mai spuneti of of are si tranda Consola se poate uita.

Korn aka Pikachuu
30-07-2016, 11:28 PM
Pai eu ce am zis ? Ca faceau "misto-uri" de mine, nu de Adriana , asa ca nu ai de ce te lega de mine . Si cum aduci tu playeri, cand ai abia 6 ore pe server? Sa fim serios :|

FireOfHell
30-07-2016, 11:31 PM
Esti tu asa sigur?? <b>You have to register to ba able to see this link</b>
NU MA CUNOSTI NU TASTA NU STII CE SA INTAMPLAT DE MI-A SCAZUT MIE ACTIVITATEA IN FINE NUMAI POSTEZ O SA VADA SINGUR Tranda si astept decizia lui.

Korn aka Pikachuu
30-07-2016, 11:33 PM
Mfine, eu m-am luat dupa /ore :\ de pe sv, Oricum nu e vina mea, sau a celorlalti, toate se intampla din cauza "Adrianei" care e baiat . :| dar ma rog.

mariussss
30-07-2016, 11:36 PM
Fire .. te rog termina .. Daca era sa fi avut cfg-uri si coduri mai stateam eu linistit pe server cu un rank de kk .. Sa fim seriosi .. I-am promis lui Lion ca sunt cuminte si ca nu o sa fac nici o problema , pai bai frate , sa se planga vreun player de comportamentul meu apoi sa imi dai tu ban .. k ?

FireOfHell
30-07-2016, 11:37 PM
Esti tu sigur ca e baiat deaia am nr ei de telefon si o cunosc si eu am adus-o?? in fine ar conta daca ar fi fata sau baiat e un jucator ca tine nu trb sa va luati de ea.:D astept decizia lui Tranda cine ma cunoaste stie cum sunt ce fac:d.

-WickedSick-
31-07-2016, 02:05 PM
Ce ziceti voi toti daca a-ti ramane fara grade? LiOn nu suporta astfel de mancatorii pe server , cu "tabere" si alte rahaturi , pana si el va explicat de N ori chestia asta!
Pe langa asta FireofHell l-ai banat pe Marius , el fiind VIP , deci un membru al staff-ului , din cate stiu sunt strict interzise astfel de comenzi pe membrii staff-ului , poate doar in cazuri deosebite, nu in astfel de cazuri ..Marius , data viitoare vin-o cu printscreen-uri , ne-ar ajuta mult mai mult . LiOn dupa stiti are probleme cu laptop-ul , nu va sta acum sa verifice consola pentru prostiile voastre .


MENTIUNI: Nu se luase nimeni de o fata de pe server si vine el cu nervi ca cine s-a luat de ia ca am dovezi , si i-a dat kick lui korn ca cica el se luase de fata .. Si eu i-am atras atentia spunandui " Fire , ce ai , nu intelegi ca nimeni nu s-a luat de fata " , apoi i-am spus ca mie nu imi e frica de el .. Si mi-a dat ban ..


Pai ma prietene , ai alte comenzi cu care-l poti linistii daca-ti cere explicatii , ca nici mie nu mi-ar convenii sa-mi zica cineva de ce am facut X si Y lucru , sunteti admini , cand primiti adminul va asumati o responsabilitate , si tot ce faceti , faceti pe raspunderea voastra .. , dar totusi , i-ai fi putut da gag / llama / stfu . Nu va suport pe voi astia vitejii care sariti imediat cu ban-ul doar pentru a arata ca vezi doamne , eu sunt adminul , care a comentat ceva , "zboara" de aici . Nu se procedeaza asa ...

mariussss
31-07-2016, 09:06 PM
Wick . Nu era o problema asta .. Mi-a spus si ca nu am wac .. Si Am facut wac-ul acum cu ajutorul lui Nute ! Deci acest subiect poate fi inchis .. Nu mai este o problema

~TraNda~
03-08-2016, 05:47 PM
Fire, ramai la slot. Daca fata respectiva a venit si ti-a zis ca i-a spus cineva ceva (nici macar nu a injurat-o) tu intri pe server si sari cu kick si ban? Ca ce? Ca facem favorisme?
Stai bine si cu slotu.
Marius m-a contactat si mi-a zis ca are probleme cu wac-ul si i-am zis ca se ocupa nute de el fiindca eu am probleme.
O sa mi le rezolv incurand si intru din nou in paine.