PDA

View Full Version : Problema poze



Adr1aN
30-07-2016, 12:30 PM
Salut,ieri pe la ora 21:30 cred mi-a fost facuta o poza de catre Mr.A pentru o scurta verificare.Dupa cum poate stiti sunt destul de vechi pe sv,am intrat mereu cu wac,am pastrat un limbaj decent si am fost o perioada admin.
Problema este ca poza nu s-a salvat,am vb azi cu un coleg pe zm sa imi faca niste poze de proba sa vad acest lucru,din nou,in folderul cstrike am gasit doar printuri facute de mn in consola ca dovezi pentru niste banuri pe zm.Nu doresc sa fiu intr-o situatie neplacuta si sa fiu considerat codat mai ales ca de obicei joc ca o cizma :))
As dori sa stiu cam ce pot face,am lasat cs-ul deschis de ieri(pc-ul l-am pus in stand-by peste noapte) acest lucru se poate verifica in consola,daca este nevoie pt verificare as dori sa fac WCD sau din nou poze si prin TeamViewer sa se poata verifica ca nu se salveaza pozele
Astept alte sugestii si scuze pentru roman :D
P.S. pe e-mail am trimis un fisier ce imi aparea modificat la ora cand mi s-a facut poza,dar presupun ca nu este bun

dns
30-07-2016, 01:22 PM
Daca ai primit ban,fa o cerere unban.

Adr1aN
30-07-2016, 03:11 PM
nu am primit ban si nici nu vreau sa primesc,tocmai de aceea am deschis acest topic,Mr.A mi-a zis doar sa trimit poza cand pot,nu mi-a dat un termen limita

Mr.A
08-08-2016, 01:01 AM
:locked: