PDA

View Full Version : Cerere Unban Marian -_-



Madalin45
24-07-2016, 08:37 PM
ip: 89.34.25.64:27015
Varsta: 15
Id de steam: -
Data: 24.07.2016
Ora: 15:00 cam asa ceva
Harta: fy_cluj
Admini pe server: WarGods| Mario
Motiv: Fiindca cand am descarcat wcd ,am dat scan si mi-a dat eroare
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Nu e vina mea ca mi-a dat eroare, Acum inteleg dece mi-a dat eroare ,deoarece eu nu am descarcat pt varianta de Windows XP iar eu am descarcat varianta de wcd pentru Windows 7


Cer sa m-i se de-a unban deoarece nu am stiu ca este varianta pentru fiecare windows , @ndrei<<<< mi-a zis ca mi-a dat eroare deoarece nu am descarcat varianta pt windows-ul meu

@ndrei<<<<
24-07-2016, 08:39 PM
:pro: sa-ti de-a unban iar dupa faci wcd (varianta pentru windows-ul pe care il ai)

WarGods | MaRiO
24-07-2016, 09:57 PM
:pro: bafta te inteleg trebuia sa descarci varianta pt windows !! Daca primesti unban si sigur primesti chiar de la mine cand te vad pe svr te pun la wcd ok :) ??

Call Me KennyS
25-07-2016, 08:54 AM
PRO pentru unban :)) ? Doamne ce au ajuns adminii dupa cs...

CsCatalinGo
25-07-2016, 11:07 AM
ip: 89.34.25.64:27015
Varsta: 15
Id de steam: -
Data: 24.07.2016
Ora: 15:00 cam asa ceva
Harta: fy_cluj
Admini pe server: WarGods| Mario
Motiv: Fiindca cand am descarcat wcd ,am dat scan si mi-a dat eroare
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Nu e vina mea ca mi-a dat eroare, Acum inteleg dece mi-a dat eroare ,deoarece eu nu am descarcat pt varianta de Windows XP iar eu am descarcat varianta de wcd pentru Windows 7


Cer sa m-i se de-a unban deoarece nu am stiu ca este varianta pentru fiecare windows , @ndrei<<<< mi-a zis ca mi-a dat eroare deoarece nu am descarcat varianta pt windows-ul meu

La ip ma refeream al ip-ul tau de pe <b>You have to register to ba able to see this link</b> ...
Ai griji deacuma inainte la ce downlandezi :Z


Oricum acceptat , da-mi ip-ul tau prin PM sa iti dau unban !