PDA

View Full Version : Propun



WarGods | MaRiO
24-07-2016, 02:14 PM
Propun sa se scoata toate skinurile de pe svr deoarece se face mult lag si am auzit de la playeri ca nu mai joaca doarece skinurile le provoaca mare lag . Ii svr de clasic nu de cso adevarat !!

-WickedSick-
24-07-2016, 02:21 PM
Intr-adevar , ii dau dreptate aici lui MaRiO , acele skinn-uri , mie cel putin , imi provoaca un lag imens.

WarGods | MaRiO
24-07-2016, 04:15 PM
Si inca ceva Propun sa se bage scurtaturile ex ( /slap /slay / gag /ban) si inca ceva sa mai bagi si comanda shock !!

CsCatalinGo
24-07-2016, 04:32 PM
Propun sa se scoata toate skinurile de pe svr deoarece se face mult lag si am auzit de la playeri ca nu mai joaca doarece skinurile le provoaca mare lag . Ii svr de clasic nu de cso adevarat !!

CSO - Counter Stricke Online , sincer , singurul skyn care ar face lag este ak 47 pe care il voi scoate si voi baga altul , rest-ul nu tare au cum sa faca lag din mai multe motive :)


Si inca ceva Propun sa se bage scurtaturile ex ( /slap /slay / gag /ban) si inca ceva sa mai bagi si comanda shock !!

Daca wick o sa mi le dea promit ca le bag , cu toate ca wick ma pus sa i le cer lu tuger , si tiger a zis ca nu poate ca nu mai are nici un .sma pe pc , daca o sa le recupereze mi le va da :)

Wick - daca poti da-mi un PM cu pluginurile , tiger e deacord :)
Nu conteaza daca e doar .amxx , mersi !

-WickedSick-
24-07-2016, 06:07 PM
Verifica mesajul de pe steam , ti-am raspuns acolo cu ce mi-ai cerut !

CsCatalinGo
25-07-2016, 11:10 AM
skyn ak47 schimbat - sa nu mai faca lag unor playeri
comenzile in chat /spec /ct /t , tot nu le am ...

Ce mi-ai dat tu wick cum ti-am zis si pe steam le aveam deja pe server :)

Si mario avem comanda amx_spec / amx_ct si amx_t , o sa iti zica ca nu ai acces , e un mic bugulet dar va merge comanda !

T/C , pentru alte propuneri faceti alt topik !