PDA

View Full Version : WarGods EGB [1.0.0.8 - permanent version]



DarkRed
23-07-2016, 12:30 PM
WarGods Community 1.0.0.8

Descriere: Este un program ce genereaza binduri pentru Counter strike 1.6 ,acestea fiind copiate prin apasarea unor simple butoane.
Informatii despre aplicatie:
* aplicatia nu necesita instalare;
* necesita .Net 4.5.2;
* aplicatia o puteti rula din folderul .ZIP sau puteti s-o extractati in orice locatie doriti
* dupa cum ati observat si in titlu ,aceasta este si prima ,dar si ultima versiune a acestui program

Download:

AICI (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) Sharing link

AICI (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) Direct link

Imagini:

<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

VIRUS TOTAL SCAN : Apasa aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b> 863bccb5a404c3/analysis/1469265872/) pentru a vedea raportul anti-virus .(Targaryen ,de data asta nu am mai introdus MALWARE in program ) .



Multumesc lui Tiger pentru ajutorul acordat ,fara el nu as fi reusit sa rezolv problemele intampinate in decursul crearii acestei aplicatii .

Esky
25-07-2016, 08:35 AM
Nu eu am zis de Malwere, ci Windows-ul.Nu-s eu de vina ca nu am putut sa-ti deschid aplicatia precedenta.

CsCatalinGo
25-07-2016, 11:17 AM
Off , si fara program merge :Z
Puteai face un mic tutorial in loc de un program intreg :Z

poftim niste binduri :

bind "F1" "ak47;primammo;m4a1;deagle;secammo;flash;flash;hegr en;vesthelm;defuser;close;"
bind "F2" "awp;primammo;deagle;secammo;flash;flash;hegren;ves thelm;defuser;close;"

Dupa mine astea 2 binduri sunt cele mai ok :)
F1 merge cat pentru ct cat si pentru t la fel si F2