PDA

View Full Version : Propunere "REMOVE" celor cu grad pe forum .



DarkRed
23-07-2016, 03:44 AM
Propun sa primeasca "REMOVE" cei ce au grad pe forum si nu au mai dat pe aici de 3 luni.
De ce fix 3 luni ?
Pai eu zic ca fara un topic de retragere sau o convorbire in prealabil cu "Tiger" ,dupa 3 deja este "plecata" persoana respectiva si nu prea mai sunt sanse sa viziteze forumul .
Plus ca ,de ce sa aiba grad atata timp cat nu intra pe forum ?
Acestasta ar fi o idee de baza ,daca aveti ceva de adaugat sau doriti sa schimbati ceva in aceasta propunere ,nu ezitati ,exprimati-va opinia si catalogati aceasta propunere cu :pro: sau :contra: .

WarGods | KGB
23-07-2016, 06:48 AM
:pro:

ADRI
23-07-2016, 06:52 AM
contra.

dns
23-07-2016, 09:13 AM
Decizii de genu sunt luate le momentu si timpul potrivit constatate de persoanele cu statut atribuit.
Din punctu meu de vedere acest topic e inutil :contra:

DarkRed
23-07-2016, 09:25 AM
Decizii de genu sunt luate le momentu si timpul potrivit constatate de persoanele cu statut atribuit.
Din punctu meu de vedere acest topic e inutil :contra:
Nu prea cred ca e atat de inutil pe cat crezi tu .
Ce argument ai ca este inutil topicul ?

Eu nu oblig persoanele cu statut atribuit sa le dea REMOVE celor care nu mai intra pe forum si au un grad degeaba ,eu doar am propus asta ,mai exact am incercat sa le amintesc acest lucru .

Dar daca tu crezi ca acest topic e inutil ,poate e .

Inca mai astept pareri despre aceasta propunere ,daca s-ar putea si cu un argument ,deoarece atunci cand dati doar un simplu "contra" ,fara un argument ,dupa parearea mea ,degeaba il dati !

Btw ,cu ce v-ar incurca daca ar primii REMOVE cei care nu au mai intrat pe forum de ceva timp ?
Sper sa nu va simtiti ,nu este vorba de voi ,in caz ca v-ati simtit atacati ,este vorba de cei care chiar nu mai au nici o treaba cu FORUMUL !

Esky
23-07-2016, 10:51 AM
Este buna propunerea pentru cei care nu au mai dat un ochi pe aici de creva timp. De exemplu, in cazul meu.Nu am spus nimanui ca nu mai is pe aici si aia a fost.Sunt multe persoane care au ajutat pe plan financiar si nu aa fi de acors ca acelora sa primeasca remove la gradul de pe forum,altora da ! :pro:

-WickedSick-
23-07-2016, 11:24 AM
In opinia mea ce-ai mentionat mai sus este o idee buna intrucat majoritatea ce dispun de grade pe forum , nu au mai frecventat forumul , nu de 3 luni , ci de ani de zile .Poate nu e necesar un remove, ca o paranteaza acel membru cu grad de onoare WarGods | RbN , baiatul decedat , nu as opta sa se i se scoata acel grad , cat despre ceilalti , pentru meritele deosebite si munca depusa aici de-a lungul timpului ar trebuii totusi sa ramana la VIP , sau la acel grad ca lui RbN dar cu alt "title" bineinteles , sau sa se creeze alt grad pentru ei , sau cum ai spus si tu mai sus , sa primeasca remove. Ramane la aprecierea conducerii ce se va decide in privinta lor.

DarkRed
23-07-2016, 11:46 AM
In opinia mea ce-ai mentionat mai sus este o idee buna intrucat majoritatea ce dispun de grade pe forum , nu au mai frecventat forumul , nu de 3 luni , ci de ani de zile .Poate nu e necesar un remove, ca o paranteaza acel membru cu grad de onoare WarGods | RbN , baiatul decedat , nu as opta sa se i se scoata acel grad , cat despre ceilalti , pentru meritele deosebite si munca depusa aici de-a lungul timpului ar trebuii totusi sa ramana la VIP , sau la acel grad ca lui RbN dar cu alt "title" bineinteles , sau sa se creeze alt grad pentru ei , sau cum ai spus si tu mai sus , sa primeasca remove. Ramane la aprecierea conducerii ce se va decide in privinta lor.

Exact ,ramane la aprecierea conducerii cine va pierde gradul si cine va ramane cu el.