PDA

View Full Version : Propunere afisare grade multiple



DarkRed
23-07-2016, 02:19 AM
Nu se prea intelege din titlu ce am vrut sa spun ,nu ?
Ce vreau eu sa spun prin grade multiple este ca ar fi ok sa fie afisate toate gradele ce le are cineva pe acest forum .
Spre exemplu :
Eu am grad de Moderator sectiune filme ;Moderator sectiune muzica ;Moderator sectiune jocuri ;VIP ;HELPER .

Acestea ar putea fi afisate intre NUME si "rank-ul dat de posturi - GLOBAL ELITE,etc ..."

EXEMPLU :

TITAN
Moderator sectiune filme
Moderator sectiune muzica
Moderator sectiune jocuri
VIP
HELPER

Bineinteles [:))] ,acestea avand culorile specifice fiecarui grad .

Astept :pro: si :contra: din partea voastra si bineinteles cate un argument pentru acel :pro: ,respectiv :contra: .

aqx
23-07-2016, 10:33 AM
Dacă nu am voie să postez, daţi delete la post. Tks.

Sper să nu greşesc, dar din câte ştiu, legenda nu include "Moderator categorie X, Y, Z". Cam asta e legenda gradelor:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Aş vota contra *dar nu ştiu daca mi se permite*. Să-ţi înşiri gradele sub avatar... Ar îngreuna la scroll.

Esky
23-07-2016, 10:48 AM
Ar fi ok sa se arate pe ceva sectiune este moderator anumita persoana. Eu sunt :pro:

DarkRed
23-07-2016, 10:52 AM
Chiar asa mare febra faci la mana daca dai scroll ?
Dar nu va fi o problema asta ,si stii de ce ?
Pentru ca nu va fi nevoie sa fie marit acest "dreptunghi" :
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) .
Deoarece s-ar putea cobori mai jos avatarul plus toate informatiile acelea :"Membru din :" ; "Locatia :" ; "Posturi :" .
In caz ca nu ai observat ,tu mai ai un mic spatiu :
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) unde ar putea fi coborate informatiile ,etc .
Plus ca daca ai avea si o semnatura acel spatiu s-ar mari si mai mult .
Dar oricum nu va fi nevoie de mai mult spatiu ,fata de cum ai avea tu .

Si eu cred ca exista Moderator sectiune filme si Moderator sectiune jocuri si Moderator sectiune [etc] ,dar nu ai observat tu ,doar ca sectiunea respectiva fiecarui moderator nu a fost specificata pana acum ,aceasta poate fi schimbata in "User title" ,desigur daca aceasta propunere va fi acceptata .

Un user random ,ce are moderator la sectiunea filme .
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

-WickedSick-
23-07-2016, 11:27 AM
Ideea este buna , :pro: !

ADRI
23-07-2016, 11:29 AM
Eu unu sunt contra pentru ca sunt trecuti deja pe fiecare sectiune din forum sau server moderatorii chiar in josul paginii :
Moderatorii acestui Forum: ...
- daca te uiti si aici pe sectiunea de Propuneri Comunitate este moderator Rapid1923

Esky
23-07-2016, 11:41 AM
Inca nu am descifrat de ce Rapid este pus peste tot. Ma poate ilumina careva?

DarkRed
23-07-2016, 11:55 AM
Eu unu sunt contra pentru ca sunt trecuti deja pe fiecare sectiune din forum sau server moderatorii chiar in josul paginii :
Moderatorii acestui Forum: ...
- daca te uiti si aici pe sectiunea de Propuneri Comunitate este moderator Rapid1923

Scopul acetui "afiser" cu gradele de pe forum este de a evidentia toate gradele ce le detine un mebru pe forum .
Nu vad cu ce ar ajuta ca arata in josul paginii cine este moderatorul sectiunii respective .




Inca nu am descifrat de ce Rapid este pus peste tot. Ma poate ilumina careva?

Rapid este un mebru foarte vechi ,Cosmin parca il cheama (Nu conteaza asta ,dar daca tot mi-am amintit de ce nu[:))]) ,el este un fel de Moderator GLOBAL .
Chiar daca nu mai frecventeaza forumul deloc ,imi amintesc ca era un topic in care se spunea ca Rapid va ramane Moderator GLOBAL permanent .