PDA

View Full Version : Va salut "LeoNNN"



Sxe
18-07-2016, 11:50 PM
Salut in primul rand , nu stiu daca isi va mai aduce cineva aminte de mine probabil oameni vechi din comunitate. Imi pare rau de tot si aici ma refer la ce sa intamplat cu un anume membru al comunitati il consideram ca un frate. Discutam aproape zilnic cu Tiger cum sa rezolv si sa revin inapoi in comunitate apoi am pierdut legatura, doar el stie motivul (nu stiu daca il mai stie acum) care ma dus sa ies din comunitatea asta . Am spus ca nu mai intru pe forum niciodata dintr-un anume motiv nu vreau sa il dezvalui aici.
Ce sa mai spun despre mine ? Sunt din Ploiesti am 16 ani, sunt in aceasta comunitate de cand era serverul sub numele de LOGAN si apoi Wlords. Mereu in umbra :))B-)
Aici este profilul meu de steam daca vreun fost prieten vrea sa vorbim si restul..
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Momentan joc doar CS GO , nu ma preocupa altceva , a da si din cand in cand un LOL.

Vreau neparat sa imi salut urmatorii prieteni : Arnold , iSwearSheWas18:O , grasuxxl , MerceR , Rapid1923 nu am uitat pe nimeni :*

Esky
18-07-2016, 11:51 PM
Bine ai revenit!

~TraNda~
18-07-2016, 11:52 PM
Salut mai "Bonjur" . Imi pare bine ca esti ok si nu ai patit nimic. Bine ai revenit, macar pe forum.
Te saluta TraNda :) .

-WickedSick-
19-07-2016, 07:13 AM
Salut, din câte îmi aduc aminte frecventai forumul în perioada anului trecut, nu cred că am apucat să ne cunoaștem, eu sunt Wicked, iar pe servere dacă te gândești vreodată sa joci ma găsești sub numele de WickedSick' ca și aici pe forum bineînțeles! E un sentiment frumos când cei vechi se întorc în comunitate, poate pana la sfârșitul lunii se vor aduna mult mai mulți pentru marele eveniment!

Nocti
19-07-2016, 03:36 PM
Welcome !

~Life~
31-12-2016, 10:49 PM
Bun venit !