PDA

View Full Version : Am luat ban degeaba



visinescu
16-07-2016, 12:59 PM
Acum câteva minute, un admin mi-a dat ban și destroy. Nu știu care din voi a fost, dar l-am primit fără a mi se cere poze sau inutilul scan. Tot ce am făcut a fost să blestem pe unul Ștefănuț care trăgea intenționat în mine și alți jucători. Serios, pe ce criterii dați admin incompetenților?

Ceausescu
16-07-2016, 01:30 PM
Visinescu , ai luat de la wGG | SpeeDy , probabil din cauza limbajului tau . Chiar nu te poti abtine ? Asteapta sa-ti expire ban-ul si incearca sa fii mai calm alta data !

visinescu
16-07-2016, 01:40 PM
De când se dă ban direct pentru limbaj? De când sunteți așa de sensibili?
Ce ai fi vrut să-i zic celui care trage intenționat în coechipieri? Să-l laud?

RaZz0R
16-07-2016, 03:36 PM
Nu ai luat ban degeaba. Nu stiu cum sunt altii, dar eu nu inghit "aluziile" la familia mea.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

visinescu
16-07-2016, 04:18 PM
Dar eu nu vorbeam cu tine. Am spus clar pe cine l-am suduit. Ce ai, nu vezi bine?

dcdaifa
16-07-2016, 06:02 PM
nu conteaza cu cine vorbesti pastreaza un limbaj decent pe server

visinescu
16-07-2016, 08:40 PM
Da, dar pentru așa ceva se dă ban direct? Eu nu înjur neprovocat, ci doar când sunt codați, idioți care fac teamkilling intenționat și poate când un admin nu își face treaba pe server. V-am înjurat vreodată pentru că mi-ați dat cuțit sau pentru că ați câștigat o hartă? Nu am făcut asta. Să-mi spuneți dacă sunteți pocăiți ca să nu vă irit prea mult!

RaZz0R
16-07-2016, 08:48 PM
Am toleranta 0 la injuriile asupra parintilor si familiei mele. Eu nu aveam de unde sa stiu pe cine injuri tu, nu imi dovedeste nimeni ca nu m-ai injurat pe mine, asa ca am laut-o ca atare. Nu e vina mea ca tu nu iti ti gura pentru un teemkill, si eu am primit, face parte din joc, iti convine joci in liniste, daca nu, nu te obliga nimeni sa stai pe sv.

visinescu
16-07-2016, 08:51 PM
Nu am treabă cu teamkilling-ul neintenționat, doar cu cel intenționat. Și ce te face să crezi că am vorbit cu tine? Ce te face să crezi că eu înjur aiurea? Ți-am dovedit aici înainte ca tu să comentezi că am suduit pe unul Ștefănuț. Nu ți-e de-ajuns dovada? Nu ai niciun drept să faci abuz de funcția ta. Pentru limbaj licențios se dă GAG, nu ban direct.

Jet Lee
16-07-2016, 09:08 PM
Lasa, ca sa inveti minte sa nu mai vb aiurea pe serv, ai meritat-o, ti-am mai zis joaca si taci, tu singur te complici.

visinescu
16-07-2016, 09:13 PM
Te-a deranjat faptul că în urma comentariilor mele s-a ajuns la un sondaj al cărui rezultat a fost să se scoată cele 25 de procente în plus la viață de care vă foloseați în mod incorect? Când mi-ai zis tu să joc și să tac? Eu nici la GG-urile voastre nu răspund.

ADRI
16-07-2016, 09:48 PM
visinescu incearca sa te potolesti dupa cum ai vazut nu toleram limbajul si comportamentul recalcitrant , banul o sa expire pentru ca a fost pe timp
:locked:

WarGods | KGB
17-07-2016, 12:34 AM
Ptr limbaj indecent iei gag/llama/kick/ban 5-10 minute!
Daca insisti ,iei si ban 30-120 minute!!
Teamkilling-ul l-am experimentat si eu ;fiind admin am dat ban celui care abuza de "teamkilling"!
Indiferent ce se intampla pe server,faci o reclamatie,dovada,ip nick!