PDA

View Full Version : ...



wLady | Kamelia
15-07-2016, 07:25 PM
Bun, sa incepem cu inceputul. Dupa scandalul Drake, Malboro sau alte derivate provenite de la un copil mucos, toti ati luat-o razna. Toti ati inceput sa va certati, sa aruncati unul pe altu vina, sa veniti cu minciuni la mine ca sa va scoateti sau alte bazaconii. Drept urmare, dupa cum bine v-am anuntat mai sus, chiar de vreo 7 luni v-am zis asta, sa nu vad cearta, mancatorie s.a.m.d trecem si la sanctiuni. Dupa dovezile aduse impotriva Kameliei ramane fara grad si este scoasa din clan. Stiti foarte bine cat de drastic pot fi, si nici nu imi e vreo frica de cineva/ceva. Cum voi ati primit grad asa or sa primeasca si altii care sa va inlocuiasca.
M-am saturat sa va comportati ca niste copii de clasa a II-a, ca niste copii ce se cearta pe o jucarie. De acum incolo, orice admin/slot/vip care greseste are suspendare (de al 3 saptamani in sus) sau remove. Asta sa va mai invatati minte si sa va reveniti. E alegerea voasta. S-au creat grupuri pe skype, grupuri care se ataca intre ele. Mai terminati cu prostiile astea ca va atarna mucii la nas si voi nu stiti cum sa scapati de celalalt de langa voi? Inainte de toate este un simplu joc, nu se castiga nimic de pe urma lui, este NON-PROFIT! Este un joc de socializare si distractie/relaxare, nu un joc de mancatorie. Sper ca am fost destul de clar si asta sa fi fost ultima sanctiune si ultima data cand mai aud de vreo cearta!

(Exclusi sunt Nutela, rogvaiv, z3p1, punct, speedy - singurii care mai au capul pe umar, pana la urma se cunoaste varsta)



1.As dori si eu sa stiu cu ce am gresit...Macar sa stiu cu ce am gresit/ce am facut asa grav incat sa primesc remove(e doar V.I.P dar sunt curioasa)
2.Am 17 ani...nu cred ca e diferenta mare intre mine si cei exclusi(la varsta ma refer)
3.Chiar as ruga..sa se puna aici doveziile

-WickedSick-
15-07-2016, 07:34 PM
Probabil in urma disputelor/certurilor de pe server cu Boutique , nu prea va suportati din cate am vazut . Daca am gresit cu ceva sa ma corecteze Tranda.

wLady | Kamelia
15-07-2016, 07:37 PM
Viata personala nu trebuie sa afecteze intr-un fel serverul....daca am glumit cu ea nu inseamna ca i-am facut ceva care sa influenteze comportamentul meu ca admin..in cazul de fata am doar V.I.P...Daca e vorba de aseara...
1.Vreau si eu sa vad ce a ales din acea discutie...
2.Ce i-am facut asa de grav incat sa i-au remove???(si sa fiu si exclusa din clan)

~TraNda~
15-07-2016, 09:53 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> 0e68e31973e3770f73481d8bc1&oe=578BF99F
<b>You have to register to ba able to see this link</b> 16d4f16b75fa3751961c4ddff1&oe=578C0C31
<b>You have to register to ba able to see this link</b> 12141dcc0bccb2b75600c3959c&oe=578BE058
<b>You have to register to ba able to see this link</b> 6d69d0b0984df484ed7e5566fa6&oe=578BE85B
<b>You have to register to ba able to see this link</b> cf70254cacba8c9da6f0f6e354&oe=578AEB77
<b>You have to register to ba able to see this link</b> 108177809fac132e559778c7365&oe=578AF3D0
<b>You have to register to ba able to see this link</b> 417d591e8c7c3d5e99edcce95d&oe=578AE8C0


Boutique ti-a zis de 2-3 ori ca nu e treaba ta, cu subinteles sa termini discutia, tu ai continuat-o.

LE: Chiar trebuia un topik special pe chestia asta?

wLady | Kamelia
15-07-2016, 10:31 PM
Si asta e chestie de remove + out din clan???=)))

Boutique
15-07-2016, 10:37 PM
Sa nu uitam ca ai folosit banda :> .

Nutella :3
15-07-2016, 10:39 PM
Unele persoane au limitele lor kam. Se glumeste cu ele pana la un punct. Nu stiu ce a fost/este intre silent si boutique..dar nu trebuie sa radem,sa facem misto de altii sau sa insistam cu unele chestii cand vedem ca persoanei respective nu ii prea convine chestia asta. Fiecare sta in banca lui si glumim uni cu alti cat ne permite plapuma. ;)

wLady | Kamelia
15-07-2016, 10:39 PM
Mare lucru ce am intrebat-o...se vede cine e copilul dintre noi...sincer credeam ca ești un owner care vede altfel lucrurile si i.a decizii înțelepte...
Nush ce treaba are asta cu vip.ul si cu clanul...dar fie...se poate da :locked: ...m-am lămurit..
Daca chiar credea că am șanse sa iau un remove corect făcea reclamație dar și-a dat seama că nu există șanse sa se întâmple asta intr.un mod corect...vom vorbi mai încolo tranda ..si vei vedea unde duce încrederea asta "nefondată"...Pace...

Am scris de pe telefonul ... scuze pentru orice greșeală:*

~TraNda~
15-07-2016, 10:42 PM
Mare lucru ce am intrebat-o...se vede cine e copilul dintre noi...sincer credeam ca ești un owner care vede altfel lucrurile si i.a decizii înțelepte...
Nush ce treaba are asta cu vip.ul si cu clanul...dar fie...se poate da :locked: ...m-am lămurit..
Daca chiar credea că am șanse sa iau un remove corect făcea reclamație dar și-a dat seama că nu există șanse sa se întâmple asta intr.un mod corect...vom vorbi mai încolo tranda ..si vei vedea unde duce încrederea asta "nefondată"...Pace...

Am scris de pe telefonul ... scuze pentru orice greșeală:*

Draga mea, increderea nu o am in nimeni. Dovezile mi-au fost aduse. V-am anuntat ca daca vad cearta intre voi luati remove? V-am anuntat. Cine a inceput? Cine n-a incetat? Tu. Ei bine, m-am saturat de certurile astea si oricine le incepe/continua o sa fie sanctionat drastic.

Apropo, ma amentinti cumva? Stai linistita :) .
:locked: