PDA

View Full Version : Reclamatie dRw # SiLeNTT



CsCatalinGo
13-07-2016, 07:55 PM
Nick-ul tau: CsCatalinGo
Varsta: 15
Nick-ul admin-ului/player-ului: dRw # SiLeNTT
Ora si Data / harta: 19:30 13.07.2016 / deathrun_bhopz parca
Motiv: Ma joci linistit si ma trezesc cu acest ban :Z , dovezi mai jos !
Dovezi:

1 . <b>You have to register to ba able to see this link</b>


Mentiuni: Am facut cateva poze la consola sa vedeti ca nu am avut un limbaj urat si te nenea tranda uitate si prin log-uri sa vezi :)
Apropo Sillent sper ca ai pregatit un demo cum am scurtat si niste poze cu limbaj urat !

wLady | Kamelia
13-07-2016, 09:35 PM
Încă o reclamație lui sile....nu voi da nici un răspuns pt ca nush ce s.a întâmplat

dRw # SiLeNTT
14-07-2016, 12:48 AM
"Mure" dupa mine e limbaj neadecvat, ai scurtat mapa trecuta pe astro si scurtezi defiecaredata si imi spui mereu ca dupa ce ies vei scurta iar, eu il am martor pe "puncT." tu ce martori ai?[Aaa, da Tranda imi pare rau ,am promis ca iau o pauza....]

alexblake
14-07-2016, 01:25 AM
Scz daca ma bag unde nu trebuie dar as vrea sa mentionez ceva silent tu spui mulre scurt lbj dar nu ai adus niciodata dovezi si cu punct poate e un prieten de al tau si o sa tina cu tine

uKpI69
14-07-2016, 01:27 AM
Scuze ca ma bag dar Silent Tu cum ai dat banul daca aveai adminul suspendat?
Plus de asta catalin ar trebui la fiecare player care scurteaza si incalca regulamentul sa facem cate un demo?
Scuzati interventia !

bLLue
14-07-2016, 02:04 AM
Baieti lasati cearta si haideti pe dr ca n-am somn vecinii mei continua partida de box :)) si sigur chem politia

CsCatalinGo
14-07-2016, 08:01 AM
uKpI69 , nu la toti playeri dar macar inainte sa dai ban fa un demo si gata , dupa un mic ban + era si punct de fata care a zis ca a fost la toaleta cand lu-as eu banu , el a vazut banu , oricum pe deathrun_bhopz cum vrei sa faci scurt :Z
Dupa mine e imposibil :)) ....

dRw # SiLeNTT
14-07-2016, 08:08 AM
Eu am zis ca ai scrutat tura trecuta pe deathrun_astro...alex, sa sti ca daca te uiti la screen-urile lui gasesti si unde a injurat.

Nutella :3
14-07-2016, 10:44 AM
1. Va reamintesc comenzile: amx_gag,llama,st.fu daca un player are limbaj colorat.
2. Ai dat ban pe bhopz, daca scurteaza (in continuu) dai ban pe mapa unde scurteaza nu dupa n mape te trezesti ca el a scurtat nu stiu unde..
3. TERMINATI cu dramele,banurile aiurea si copilarismele! Asta e valabil pentru toti!

~TraNda~
14-07-2016, 12:56 PM
1. Va reamintesc comenzile: amx_gag,llama,st.fu daca un player are limbaj colorat.
2. Ai dat ban pe bhopz, daca scurteaza (in continuu) dai ban pe mapa unde scurteaza nu dupa n mape te trezesti ca el a scurtat nu stiu unde..
3. TERMINATI cu dramele,banurile aiurea si copilarismele! Asta e valabil pentru toti!

Silent, in regulament scrie „Nu aplicati sanctiuni pe un player care a gresit mapele/rundele trecute”.
Imi pare rau sa-ti zic, dar de cand ti-am dat managerul te-ai cam lasat de treaba, ma refer cu adminatul corect.
Motivul pentru care nu iti voi aplica sanctiuni, decat suspendarea pe care o ai e ca [,] Catalin nu e un player model sau usa de biserica.
:locked: