PDA

View Full Version : Reclamatie ~Targaryn~



MasterkillStrike
12-07-2016, 07:18 PM
Data:12-7-2016
Nick-ul tau : 4s @ MasterkillStrike
Nick reclamat :WarGods | Targaryen
Motiv : Ban aiurea
Martori : Re[S]p3kT
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Acest "Admin" putem spune face abuz de frumosu lui grad.
Vreau sa se faca ceva cat mai repede devine insuportabil . X( X(

Esky
12-07-2016, 07:28 PM
Dragule,nu stau eu sa te inghit pe tine cu acel limbaj de rahat cu care-mi vorbeai tu mie. Atata timp cat eu nu vorbesc urat cu tine,la randul tau,nici tu sa nu vorbesti cum ai vorbit.Daca te-a durut asa tare ca te-am facut "pusti" ,trebuia sa-mi zici. Chiar te rog sa-mi zici ce cuvant era acela cu *****,ok? Stai linistit ca ti-am dat unban,oricum ai ip dinamic. Dragule, daca eu nu am vrut in ruptul capului sa-ti fac wcd,de ce oftici asa tare? Cum mama dracului sa intru eu cu cod pe server? Nu am nici-un motiv anume sa intru cu cod,deaorece dau boosturi si chiar nu vad rostul sa fiu codat si alta faza este ca daca intru cu cod pe un nume si dupaia intru pe numele cu WAC ON,ma baneaza wac-ul mai dragule.

MasterkillStrike
12-07-2016, 07:35 PM
1) Nu mai am ip dinamic
2) Tu ai inceput cu "osu" sa stii ca daca esti mai mare in grad nu inseamna ca tre sa fii si mai mare in gurita ;)
3) Potii da 1000 de boosturi te felicit ,dar eu nu sunt catelu tau si cuvantu ala era "gradu"
Atat am avut de zis!

Esky
12-07-2016, 08:01 PM
Cred ca ti-am adus o ofensa foarte mare la adresa ta,spunadu-ti " Ai un os".

dRw # SiLeNTT
12-07-2016, 08:11 PM
Daca as putea sa zic si eu mai multe, nu va invinuiesc pe nici unul, dar reclamatia asta nu e chiar atat de clara(adica puteai macar un copy din consola....sa vede-m si noi ce s-a intamplat altfel e degeaba reclamatia), ti-a dat 1 singur ban de 30 de minute sa te calmezi (asa mai fac si eu) pentru asta e nevoie de reclamatie? Ii pute-ai spune in privat lui Wick, iar Targaryen ,cred ca exista llama sau gag, era chiar atat de greu sa ii aplici comanda care se aplica pentru limbaj? (Asta e doar o opinie nu e nevoie sa va suparati sau sa o luati in seama!) , da-ti si voi mana si nu va mai certati! ;)

-WickedSick-
13-07-2016, 10:43 AM
Fiind al 2-lea advertisment , si discutand de N despre chestiile astea cu tine , facem in felul urmator , abaterea nefiind asa grava , vom face astfel , ti-am acceptat cererea de manager , dar gradul il vei primii cand imi voi aduce eu aminte , asta asa ca sa vezi ce inseamna aroganta si comenzile aplicate pe alti admini !
:locked: