PDA

View Full Version : Cfg Bhop Furien !



-WickedSick-
12-07-2016, 02:02 PM
Propriul meu cfg care-l folosesc pe server doresc sa-l impart cu voi , din anume motive , cum ar fi detectarea de catre wCD ca fiind cfg suspicios , ei bine , nu trebuie sa sa va faceti probleme cu acest cfg , fiindca nu este cazul ,si un alt motiv , majoritatea se plang mereu ca nu gasesc pe net cfg de bhop pentru furien .

-> <b>You have to register to ba able to see this link</b> <- De aici il puteti descarca , il gasiti in format RAR ,va trebuii sa-i dati dezarhivare direct in folderul Cstrike , urmand apoi sa scrieti in consola exec filehost_bhop.cfg (Cfg-ul il puteti redenumii dupa bunul plac)
Distractie placuta !

Last edited by Tiger:

CFG-urile se pot pune pe forum folosind continut cfg!!!

*********************BHOP Script*******************

alias +newbh "alias _special jump; jump"
alias -newbh "alias _special"
alias newbhtoggle "bhopon"
alias jump "special; wait; +jump; wait; -jump"
alias bhopon "bind space +newbh; speak on; alias newbhtoggle bhopoff"
alias bhopoff "unbind space; bind space +jump; speak off; alias newbhtoggle bhopon"
bind space +newbh

echo "BHOP CFG Activated!"
echo "GL&HF"
play fvox/activated and ready to kill

bind c "say /kNiFe "
bind z "say /ReSeTScOrE "
bind x "say /DeAgLe "
bind v "kill"

cl_fowardspeed 32000

Esky
12-07-2016, 02:07 PM
Eu am altul. Acesta care ii pus de tine,cel putin mie nu`mi merge.

-WickedSick-
12-07-2016, 02:16 PM
Eu am altul. Acesta care ii pus de tine,cel putin mie nu`mi merge.

Depinde acum de cs-ul fiecaruia in parte , ca o paranteza , eu folosesc Cs Pgl si merge , dar pe Cs-ul de pe Steam nu merge !

zeNo
24-07-2016, 07:01 PM
Nu imi merge sa il descarc.. imi zice :girlshare.ro.bhop.cfg.rar is unsafe to download and was blocked by SmartScreen Filter.

-WickedSick-
08-10-2016, 02:02 PM
Nu imi merge sa il descarc.. imi zice :girlshare.ro.bhop.cfg.rar is unsafe to download and was blocked by SmartScreen Filter.

Download-ul este blocat de acel "SmartScreen Filter" incearca sa opresti programul temporar sau sa-l dezinstalezi urmand ca apoi sa incerci din nou sa descarci cfg-ul.

Tiger
08-10-2016, 03:34 PM
Download-ul este blocat de acel "SmartScreen Filter" incearca sa opresti programul temporar sau sa-l dezinstalezi urmand ca apoi sa incerci din nou sa descarci cfg-ul.

Dati doua palme si reseteaza-te. Il pui sa execute un adware, sau, mai rau, un malware. Nu se descarca niciun fisier binar cand trebuie sa descarci un fisier text.

Cel mai probabil a dat click pe greseala sau i-a aparut un pop-up cu o reclama.

Am pus CFG-ul pe forum, in primul post.

DJDeniz
03-03-2017, 01:49 PM
Eu am descarcat dar cum fac sa activez bhop ?

-=Christian=-
03-03-2017, 02:03 PM
Scrie in consola: exec filehost_bhop.cfg

EleGiac
19-03-2017, 12:15 PM
Mie nu-mi merge.

-WickedSick-
19-03-2017, 05:41 PM
Mie nu-mi merge.

Am menționat īn postul #3 că e posibil să nu meargă pe orice cs , din cāte știu pe PgL și Lant Final merge , voi mai posta și pe viitor alte cfg-uri curate pentru a le avea la īndemānă fiecare !

adita
20-03-2017, 06:46 PM
Eu am altul

adita
23-03-2017, 08:28 AM
Eu am altul

~TraNda~
23-09-2019, 01:48 PM
S-a adaugat autobhop pe server, nu mai aveti nevoie de cfg